Clone1
04.12.07,18:42
Ahojte

zhánam novu mikrovlnku do cca 2000 sk.

pozeral som v Nayi Orava a Zanussi za 1599,- co poviete na ne?

potrebujem to do prace cize ma klasicke ohrievanie stravy max 1 x denne

dakujem
antonia111
04.12.07,17:49
Myslím, že v pohode. Ja mám drahú asi 10 rokov ju používam len na ohrievanie, takže za veľa peňazí sa ani neoplatí.Takže to je jedno, ktorá sa ti viac páči tú si kúp.
Zoltán Kovács
04.12.07,18:33
Prípadne pozri vnútorný objem mikrovlnky. Okolo 20 l je štandardná veľkosť. Do menšieho sa ti nemusí zmestiť tanier.
tetrisss
04.12.07,18:56
Ak ju potrebujes iba na ohrievanie, nie je co riesit, drahsia ti je zbytocna. Ja som si napriklad nakupila do mikrovlnky vselijake nadoby, na varenie, tlakovu, dokonca formy na pecenie, no a vzdy som to raz skusila a dost.:)
No a co sa tyka znacky, poznam zanusi elektro a som celkom spokojna.
ilom
05.12.07,04:59
Pred rokom som kúpil Oravu, vnútorny objem 12 l, asi za 1600 Sk a som spokojný. Veľký tanier sa zmestí s rezervou. Predtým som mal tiež asi 4 roky Oravu, na denne ohrievanie stravy a nápojov plne postačuje.
STRELEC
05.12.07,05:07
My máme nejakú "Homefriend", takú akciovú a naprosto perfektne a spoľahlivo nám slúži: v drvivej väčšine použití na ohrev (jedlo, mlieko), rozmrazovanie, zapekané malé chlebíčky (už dávnejšie neboli).
Myslím, že kupovať nejaké "superznačkové" je drahá kúpa onej značky. Nič iné. Funkčne je to (podľa mňa) nezmysel a vyhadzovanie peňazí.
jana007
05.12.07,05:21
Ja som si kúpila pred dvoma týždňami v OKAY ELEKTRO klasickú mikrovlnku zn. Whirpool za 1699,- Sk a som spokojná. Na ohrievanie a zapekanie nepotrebuješ žiadne iné funkcie. Objem má 27 l.
STRELEC
05.12.07,05:42
Ahojte

zhánam novu mikrovlnku do cca 2000 sk.

pozeral som v Nayi Orava a Zanussi za 1599,- co poviete na ne?

potrebujem to do prace cize ma klasicke ohrievanie stravy max 1 x denne

dakujemNad značkou by som asi vôbec nešpekuloval. Mikrovlnku by som čo najskôr kúpil - považujem ju za najefektívnejší spotrebič v domácnosti vôbec. Urýchľuje kopec času, zjednodušuje "prístup k najedeniu sa" spotreba zanedbateľná.
najag
06.12.07,09:03
Pri dnesnej globalizacii v podstate mikrovlnky vsetkych znaciek vyrabaju mozno dvaja vyrobcovia niekde v Malazii. Takze je to uplne jedno, aka je to znacka. Magnetron, co nie je v tolerancii parametrov pre drahsie znacky, skrina, motorcek a ovladanie.Na jedno kopyto.
Ľubica40
06.12.07,09:57
Ruším obchod a mám tu jednu mikrovlnku Sencor, digitálnu, po zlave je za 2000sk....
Leila2006
06.12.07,11:40
Magnetron, co nie je v tolerancii parametrov pre drahsie znacky, skrina, motorcek a ovladanie.Na jedno kopyto.

Vyplýva z toho, že lacná mikrovlnka je riadny šmejd a je lepšie sa jej vyhnúť? Ani by som sa nedivila. Hoci aj lacná mikrovlnka splní svoj účel, málokto vie, že koľko toho žiarenia uniká von. U nás sa o tom veľmi nerado hovorí, ale kto sa tým zaoberá vie, že v okruhu do 2 metrov od zapnutej mikrovlnky by sa nemali zdržiavať ľudia práve kvôli úniku žiarenia. Samozrejme všetko je to "v rámci normy".