victoria
04.12.07,22:27
Ahoj vsetci ucastnici skolenia neziskoviek v Moldave,
velmi pekne vam dakujem za ucast na dnesnom skoleni, som velmi rada ze som vas poznala aj nazivo a k nickom si viem priradit aj tvaricky :-)
Heni, tebe zvlast podakovanie za pomoc pri organizovani a za pekny vecer. Dufam ze mala princeznicka skoro vyzdravie :-)
martina 11
05.12.07,06:20
Aj ja zdravím všetkých účastníkov a veľmi pekne ďakujem za školenie, naozaj to bol dobrý výber školenia a naučila som sa viacero nových vecí, ktoré mi neboli jasné.
Ešte by som sa k jednej veci chcela niečo opýtať, čo mi stále vrta hlavou:
Keď hovorila školiteľka o tých európskych fondoch, že vyhodili nejakej organizácii neoprávnené náklady, ktoré boli pôvodne uznané - konkrétne tú dohodu o VP - tam bol dôvod, že prekročili limit 350 hod.? Alebo prečo im to vyhodili, pretože neviem aký iný dôvod by to mohol byť. /práve som totižto pritom rozmýšľala o niečom inom a prepočula som to/
A ešte akým spôsobom ste zvyknutý uznávať náklady manažérov, resp. koordinátorov projektu - faktúrami - živnosť, alebo musí byť prac.vzťah?
Díky a dúfam, že sa ešte stretneme na podobnom školení, pretože ja osobne si ho fakt neviem vynachváliť. bye
hetty
05.12.07,07:24
Problém bol v tom, že ešte vtedy existovali len dohody o vykonaní práce. Oni túto dohodu spisovali na každý mesiac novú - čiže sa táto činnosť opakovala.
Teda to nesplňalo povahu dohody - mal tam byť prac. pomer
martina 11
05.12.07,07:49
Aha, tak to teda myslela a ohľadom fakturácie služieb koordinátora projektu každý mesiac do ukončenia projektu? Myslíte že to by mohlo byť? Alebo musí byť prac.vzťah?
hetty
05.12.07,09:39
ale nebude to váš štatutár?
martina 11
05.12.07,10:02
Bude, ale ide o vyučtovanie projektov - kde robí koordinátora len po dobu projektu, ako správca bude na prac.zmluvu.
mirhu
05.12.07,17:58
Ahoj vsetci ucastnici skolenia neziskoviek v Moldave,
velmi pekne vam dakujem za ucast na dnesnom skoleni, som velmi rada ze som vas poznala aj nazivo a k nickom si viem priradit aj tvaricky :-)
Heni, tebe zvlast podakovanie za pomoc pri organizovani a za pekny vecer. Dufam ze mala princeznicka skoro vyzdravie :-)
Ahoj Victoria.... aj ja DAKUJEM za skolenie.. :) no a samozrejme za zoznamenie s Tebou :)
Anik
05.12.07,18:20
dievčence aj ja ďakujem za užitočné informácie a tiež za tváričky, ktoré už poznám bolo fajn tiež sa s vami rada stretnem na ďalšom školení ak budete niečo riešiť dajte vedieť @
mirka a s Marikou ďakujeme za odvoz do KE veľmi nám to pomohlo
dievčence a chlapci príjemný večer
Anik:)
kikoza
05.12.07,18:30
tiež pripájam svoje ďakujem Victorii a Hetty, zase som o čosi múdrejšia. Ahoj niekedy nabudúce
Anik
17.12.07,20:46
victoria došla mi Fa a tiež doklad o zaplatení ďakujem
anik
victoria
18.12.07,11:46
To je super, aj ja dakujem za ucast a za spravicku :-)