Rubrika
05.12.07,07:44
Chcem sa opýtať či už niekto z vás niekto vyraďoval majetok v novom programe WINIBEU. Aký je postup ? V príručke som sa nejak nedočítala o vyraďovaní.Ďakujem.
Rubrika
06.12.07,06:56
Nikto ešte nevyraďoval majetok vo WINIBEU ?
Rubrika
11.12.07,13:07
Tak už ten majetok mám vyradený.
bibiana11
13.12.07,13:49
Poraď mi prosím ťa ako si to robil a zaujímal by ma aj zvýšenie hodnoty majetku

ďakujem
Rubrika
17.12.07,12:32
Bibiana zvyšovanie ceny majetku som ešte nerobila, tak ti neporadím. A ten majetok som vyraďovala zo skladu - z operatívnej evidencie a z drobného hmotného majetku. Toto potrebuješ ?
bibiana11
17.12.07,14:40
Ja by som potrebovala dlhodobý majetok, ale môžeš mi prezradiť aj majetok zo skladu.

Vopred ďakujem
Rubrika
18.12.07,12:34
Napíšem ti postup vyraďovania majetku zo skladu - drobný hmotný majetok a operatívnu evidenciu OTE.
1. Sklad -> skladové doklady -> vyplníš výdajku -> ako PARTNERA dáš pracovníka na koho je ten majetok evidovaný -> vyplníš kolonku POLOZKY DOKLADU -> z nej vyberieš KOD TOVARU -> potom CENU ZA MJ vyber cez bodkovaný štvorček -> vyplníš podsúvahové účty, ktoré používate -> potvrdíš -> potvrdíš celú výdajku.
2. Sklad -> skladové karty -> majetok -> vyberieš majetok, ktorý chceš vyradiť -> vyberieš ponuku OPRAVIT -> vyberieš položku INVENTARNE CISLA -> dáš ponuku OPRAVIT -> a zadáš DATUM VYRADENIA -> potvrdíš zmenu -> potvrdíš celú skladovú kartu.
3. Zaúčtuješ vyradenie majetku tými účtami, ktoré si zadala pri výdajke.
Ak nebudeš vedieť zaúčtovať, napíš.
bibiana11
18.12.07,15:53
Zatiaľ Ti veľmi pekne ďakujem, prajem Ti krásne sviatky
Rubrika
19.12.07,06:44
Nemáš za čo. Aj ja ti prajem príjemné a pohodové vianočné sviatky.:)