TanjaJamnicka
05.12.07,08:06
Ahojte,

chceli by sme si dat postavit dom na kluc a hladam spolahlive stavebne firmy, ktore maju dobru reputaciu v okoli Trnavy. Viete mi, prosim, niekoho odporucit, s kym mate dobre skusenosti a kto by mi mohol na projekt poskytnut kalkulaciu?

Dakujem Tana
badoga
05.12.07,11:14
Rada by som, ale odporučiť stavebnú firmu a jej kvalitu je ako predpovedať počasie. A to počasie je na tom lepšie, lebo sa vyvíja bez zásahu ľudského faktoru.:D:D:D
p.mac
05.12.07,12:15
Dobrý deň! Nie je to problém, ja spolupracujem so stavebnou firmou, su to šikovní chalani. Moja otazka je či mate typizovaný projekt, alebo či vlastne máte. Kontakt Vám posielam poštou.
p.mac
05.12.07,12:21
Dobrý deň! Nie je to problém, ja spolupracujem so stavebnou firmou, su to šikovní chalani. Moja otazka je či mate typizovaný projekt, alebo či vlastne máte. Kontakt Vám posielam poštou.
AndrejG
11.12.07,18:22
Hlavne si nechajte nacenit samostatne pracu a material. Ked povedia, ze to sa tak nerobi, povedzte im, ze je dost firiem ktore to robia. Inak vas obtiahnu aj o gate, tie ich typizovane tabulky s cenami su riadne predrazene, niekedy nacenia material aj nad cennikove ceny(samozrejma zlava je 15-20% v kazdych stavebninach), ked si to neustrazite.
Peter Briatka
14.12.07,12:09
Samozrejme ze vieme doporučit, ale dôležité je povedať približne o aký dom sa jedná, kde sa má nachádzať, aká je v lokalite možnosť zabezpečiť robotníkom ubytovanie a čo je najdôležitejšie, kedy chcete začať stavať. Väčšina stavebných firiem sa potýka s problémom nedostatočných kapacít a pokiaľ nie je práca zazmluvnená v dostatočnom predstihu - je možné že už vašu stavbu nebudú môcť zaradiť do svojho kalendára, alebo sa vám zbytočne predraží.