idaret
05.12.07,20:19
dobry vecer, chcela by som Vas poprosit,ci mi niekto vie poradit z coho moze mat moj 3 rocny syncek cervene licka? v nedelu mal zvysenu teplotu 37,9 tak som mu dala sirup od teploty a v pondelok mal uz len 377,2. Vcera nemal,ale ma soplik,no uz 2 den pozorujem u neho cervene licka, vcera menej a dnes to ma vyraznejsie. Dnes sme boli aj chvilku vonku,ale neviem,ci by mu to mohlo este zaskodit. Budem rada ak mi poradite,co mu mam na to dat a z coho to moze mat? Dakujem..
Zoltán Kovács
05.12.07,19:27
dobry vecer, chcela by som Vas poprosit,ci mi niekto vie poradit z coho moze mat moj 3 rocny syncek cervene licka? v nedelu mal zvysenu teplotu 37,9 tak som mu dala sirup od teploty a v pondelok mal uz len 377,2. Vcera nemal,ale ma soplik,no uz 2 den pozorujem u neho cervene licka, vcera menej a dnes to ma vyraznejsie. Dnes sme boli aj chvilku vonku,ale neviem,ci by mu to mohlo este zaskodit. Budem rada ak mi poradite,co mu mam na to dat a z coho to moze mat? Dakujem..

Ide chrípkové obdobie.
Elena Navrátilová
05.12.07,19:28
Oprav tam prosím Ťa tú teplotu. 377,2 ... môže mať líčka červené od teploty. Aj od 37,2, dávaš mu aké lieky? Prečítaj priložený letáčik či to nebýva reakcia na niektorý liek. Používaš pre neho ochranný krémik? Môže byť aj vetrík, aj slniečko. Nezmenila si hoci aj ten krémik? Sprchovací gél, penu,...len rozanalyzuj. Najlepšie matka zistí čo dieťatku škodí. Ovocie... cirusy stačí ak sú z inej krajiny. Čokoládky viacej... hocičo skutočne.Druhý deň ešte nič neznamená ale sleduj na čo dieťatko reaguje. Držím palce.
VladoaKatka
06.12.07,04:20
Presne toto je aj s našou vnúčkou. Ak má veľa čokolády, džúsu s obsahom broskyne, dokonca občas jej musia vysadiť aj mlieko a nahradiť so sunárom, lebo aj z toho má červené líčka, tak trochu drsnejšie.

Keď sa niečo vysadí na 2-3 dni, všetko zmizne.

Ja sa pamätám, náš syn mal asi 8-9 rokov. Strašne mu chutila treska a raz sme to neodstrážili a jedol 3 dni po sebe a k tomu na tretí deň až 1/5 kg -vý kelímok tresky zjedol sám. Vysypal sa ako keby mal osýpky.Na druhý deň, ani stopy po vyrážkach.