kahu
06.12.07,10:28
Ahojte,

nemáte niekto vzor tlačiva inventarizačný zápis, k súvahovým účtom. Je zo zákona povinné?
alušik
06.12.07,13:10
Ja osobne si robím ku každému účtu takýto doklad - viď príloha a k tomu si priložím potrebné doklady (prefotené) alebo nejaký súpis, prípadne výpis z katastra a pod. - podľa toho o aký účet ide. Nie je predpísaná forma, akú má mať dokladová inventúra, no zo zákona o účtovníctve táto povinnosť vyplýva.:)
Skús ešte niekde vyhľadať - dokladová inventarizácia
milanko
23.02.08,17:47
Je to celkom dobrý formulár, akurát že je to zdĺhavé, ja mám začiatok a koniec ten istý, akurát mám tabuľku kde sú všetk účty napísané, na ktorých je zostatok. To je predná strana a pod tým mám vytlačené všetky účty osobitne z hlavnej knihy. Je to rýchlejšie..
Zoltán Kovács
23.02.08,17:49
Je to celkom dobrý formulár, akurát že je to zdĺhavé, ja mám začiatok a koniec ten istý, akurát mám tabuľku kde sú všetk účty napísané, na ktorých je zostatok. To je predná strana a pod tým mám vytlačené všetky účty osobitne z hlavnej knihy. Je to rýchlejšie..

Takto pricap sem, aby sme sa priučili nečomu novému.
jessica
23.02.08,17:59
Takto pricap sem, aby sme sa priučili nečomu novému.

neviem pricapit subor .... pomooc, obrazky uz viem a subor nie...
Zoltán Kovács
23.02.08,18:01
Je to celkom dobrý formulár, akurát že je to zdĺhavé, ja mám začiatok a koniec ten istý, akurát mám tabuľku kde sú všetk účty napísané, na ktorých je zostatok. To je predná strana a pod tým mám vytlačené všetky účty osobitne z hlavnej knihy. Je to rýchlejšie..


neviem pricapit subor .... pomooc, obrazky uz viem a subor nie...

Prilepiť súbor sa robí tak isto ako obrázky.

Rovnaký postup ako pri obrazoch, len musíš najsť ten súbor, ktorý chceš priložiť do prílohy.
jessica
23.02.08,18:02
Prilepiť súbor sa robí tak isto ako obrázky.

ROvnaký postup ako pri obrazoch, len musíš najsť ten súbor, ktorý chceš priložiť do prílohy.

dakujem...idem skusit
jessica
23.02.08,18:03
Zoltán Kovács
23.02.08,18:05
Nepodarilo sa. Keď píšeš príspevok, tak pod okiemňnkom kam píšeš je tlačítko Prílohy (pridať/odobrať). Na to treba kliknúť. Otvorí sa ti ďalšie okienko v ktorom si vyhladáš cestu k súboru, a dáš si stiahnúť. Potom to okienko zavrieš. Pod tlačítkom Prílohy by sa mal objaviť názov súboru, ktorý prikladáš.
jessica
23.02.08,18:08
Nepodarilo sa. Keď píšeš príspevok, tak pod okiemňnkom kam píšeš je tlačítko Prílohy (pridať/odobrať). Na to treba kliknúť. Otvorí sa ti ďalšie okienko v ktorom si vyhladáš cestu k súboru, a dáš si stiahnúť. Potom to okienko zavrieš. Pod tlačítkom Prílohy by sa mal objaviť názov súboru, ktorý prikladáš.

skúšam...
Zoltán Kovács
23.02.08,18:08
Výborne. Ide to.:)
jessica
23.02.08,18:08
podarilo sa .... dakujem :-)
lana36
15.07.12,10:13
Ahojte robí tu niekto v Korwine?