vela
06.03.05,14:54
Prosím poraďte mi. Kontrolór chce dodaniť nepodložené opravné doklady z ERP. Opravy sú robené v rámci dokladu, ktorý si vlastne kupujúci ponechá. Napr. predavačka si pomýli kód výrobku, stornuje ho a na ten istý blok dá aj správny kód, takže nie je to vrátenie výrobku. Ako sa brániť? Na uchovávaných kópiách sa to dá vyhladať, ale je to časovo náročné. Dá sa ešte nejako brániť? Má niekto s tým skúsenosti?
Zuziana
06.03.05,15:06
Tiež som mala kontrolu a veľmi špekulovali nad stornami, ale keď sme im ukázali archív s kontrolnými páskami, rozmotávať sa im to nechcelo a radšej na to zabudli.
ik-a
06.03.05,15:31
Tiež som mala kontrolu a veľmi špekulovali nad stornami, ale keď sme im ukázali archív s kontrolnými páskami, rozmotávať sa im to nechcelo a radšej na to zabudli.
A to , ze ste ich mali zmotane nenamietali. My totiz tie pasky riadne strihame po blockoch a lepime. Toto mame potom ako podklad jednak k evidencii skladu a aj DPH. Mali sme dan.kontroly a tie kontrolorky neboli prekvapene, skor sa mi zdalo, ze tak to ma byt podla ich reakcie.