Aljoska
06.12.07,13:09
Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu a pomoc.
Vie niekto ako ukončiť, resp. je možné "zrušiť" pracovnú zmluvu, ktorá je nesprávna? Je nesprávne celá sformulovaná a neplatná vlastne...ako ju opraviť?Ak sa vôbec niečo také dá....
Ďakujem za radu.
Monika Kováčová
06.12.07,12:11
Dodatkom k pracovnej zmluve ...

PZ zo dňa vtedy a vtedy sa mení v bode.... xy takto, v bode xy takto a v bode xy takto....

Tento dodatok nadobúda účinnosť dňom podpísania oboma stranami...
Zoltán Kovács
06.12.07,12:11
Málo info. Podľa ktorého § ZP je neplatná?
KvetkaK
06.12.07,12:14
A nemôže byť urobená úplne nová zmluva a v nej by bolo v jednom bode, že táto pracovná zmluva nahrádza zmluvu uzatvorenú dňa ..... ??
liba2
06.12.07,12:17
Uveď dôvod prečo je neplatná. Ak je neplatná tak neplatí, nie je čo meniť ani doplňovať. Ale treba ten dôvodu uviesť, aby sme sa vedeli vyjadriť presnejšie.
Monika Kováčová
06.12.07,12:17
Môj laický pohľad:

Novej PZ musí predchádzať ukončenie predchádzajúcej, čo znamená ukončenie PP a začiatok nového PP... následky poznáš: odhlášky, prihlášky, ELDP, zápočet, preplatenie nevyčerp. dovolenky, nová dovolenka, nová skúšobná doba.... bŕŕŕ....
Infarkt
06.12.07,12:23
Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu a pomoc.
Vie niekto ako ukončiť, resp. je možné "zrušiť" pracovnú zmluvu, ktorá je nesprávna? Je nesprávne celá sformulovaná a neplatná vlastne...ako ju opraviť?Ak sa vôbec niečo také dá....
Ďakujem za radu.

Čo je neplatné...je neopraviteľné ;)

Na základe čoho súdiš, že je neplatná ?

Treba konkretizovať problém...
Monika Kováčová
06.12.07,12:23
KvetkaK, spätne meniť niečo na niečo nie je nikdy správne.... iné ti odpovedať nemôžem...;)
KEJKA
06.12.07,12:24
ak je zmluva nesprávne napísaná, po dohode so zamestnancom si podpíšu nové znenie zmluvy....nevidím v tom problém. PZ je dvojstranný právny akt.
KvetkaK
06.12.07,12:34
ak je zmluva nesprávne napísaná, po dohode so zamestnancom si podpíšu nové znenie zmluvy....nevidím v tom problém. PZ je dvojstranný právny akt.
Veď to som mala aj ja práve na mysli. Tá nová zmluva je podpísana obidvoma účastníkmi a v tom jednom bode je napísané, že týmto tá pôvodná stráca platnosť.
KvetkaK
06.12.07,12:36
KvetkaK, spätne meniť niečo na niečo nie je nikdy správne.... iné ti odpovedať nemôžem...;)
Jasné, rozumiem. Ten príspevok radšej aj hneď mažem. :)
Infarkt
06.12.07,12:40
Veď to som mala aj ja práve na mysli. Tá nová zmluva je podpísana obidvoma účastníkmi a v tom jednom bode je napísané, že týmto tá pôvodná stráca platnosť.

Tak je všetko v poriadku... :o :confused: :eek:

To asi ten predvianočný stres :D
Zoltán Kovács
06.12.07,12:41
ak je zmluva nesprávne napísaná, po dohode so zamestnancom si podpíšu nové znenie zmluvy....nevidím v tom problém. PZ je dvojstranný právny akt.

Nesprávne napísaná - nejaké dohodnuté podmienky sú zle uvedené - súhlasím s podpisom nového znenie prac.zmluvy
Prac.zmluva neplatná (uvádza aj zadávateľka) - to znamená, že porušuje niektorý z §§ ZP. A podľa mňa na základe neplatnej prac.zmluvy ba sa nemalo pracovať.
KvetkaK
06.12.07,12:42
Veď ja tu chcem práve zistiť, či to je v poriadku ak sme to takto urobili?:)
Infarkt
06.12.07,12:51
Veď ja tu chcem práve zistiť, či to je v poriadku ak sme to takto urobili?:)

Na budúce skús konkretizovať a zoštylizovať otázku do niečoho zmysel dávajúceho :D...

Áno, v tom prípade to je v poriadku...
Aljoska
06.12.07,14:20
Dakujem Vám krásne za tak veľa odpovedí a rád,
skúsim niečo pokúmať, resp. požiadať pracovníka o stretnutie či by súhlasil aby sme to proste opravili a dali to na papier tak ako to má byť....a nebrať do úvahy to staré, nesprávne...
Zatiaľ Silvia.