sway
07.12.07,07:57
Prosím vie niekto takto "sfleku" dokedy treba odovzdať na SP lístok na peniaze pri prechode PN cez mesiac? - dodali mi ho až dnes a chcú mať dávky čo najskôr...., či sa mi to oplatí posielať, alebo už je neskoro....

ďakujéééém.....:)
Gabr
07.12.07,07:05
Zrovna som včera volala na sociálku a pani mi povedala, že lístok na peniaze tam potrebujú mať najneskôr do 3. Minulý mesiac som to doručila osobne 5. a už to zamestnancom nebolo vyplatené. Tí, čo sú na PN mi zvyčajne nikdy nedoručia lístok do 3., takže je s tým problém. Aspoň, že tí ľudia neprídu o peniažky. Ale ten termín je podľa mňa dosť "pritiahnutý za vlasy".
Anja111
07.12.07,07:09
Prosím vie niekto takto "sfleku" dokedy treba odovzdať na SP lístok na peniaze pri prechode PN cez mesiac? - dodali mi ho až dnes a chcú mať dávky čo najskôr...., či sa mi to oplatí posielať, alebo už je neskoro....

ďakujéééém.....:)
Ja by som ho poslala... Lístok na peniaze posielam hneď, ako mi ho klienti doručia, a je to väčšinou až 5-eho... Neviem síce, či je tam stanovený nejaký termín, ale doteraz dostali dávky vždy okolo 20.
sway
07.12.07,07:15
Nuž veľmi pekne ďakujem za ohlasy, nedalo mi to, tak som tam volala a toto by už asi patrilo do témy: Čo ma dnes potešilo....

povedali mi v pobočke Galanta, nech to faxnem a rýchlo pošlem aj poštou - že to nahodila.... fakt som moc rada, boli tie baby veľmi milé, teším sa :D:D:D;)
Olgica
07.12.07,07:50
Určite je to do 3.dňa v mesiaci (aj PN-ka aj lístok na peniaze)!
tomare
07.12.07,08:17
Aj v Poprade len do 3 -tieho.
Rozalka
07.12.07,10:36
V Nitre do 5-ho. Len ma tak napadla otázka: čo s tým robia 15 dní v ére výpočtovej techniky?