ErikaOl
07.12.07,10:41
Dobrý deň,

prosím o radu.
Máme 2 firmy. Každá má svojich zamestnancov. Len v prípade jedného zamestnanca to máme tak, že bude pracovať v oboch firmách. V jednej je zamestnaný na 40 hod. týždenný pr. čas. V druhej má byť tiež zamestnaný. Chcem sa spýtať, ak bude zamestnaný napr. na 5 hodín týždenne, akú musí mať minimálnu mzdu?

Ďakujem:o
Infarkt
07.12.07,09:45
Pri takom pracovnom fonde ho môžeš dať do tej druhej firmy na DoPČ, pričom budeš mať v tom prípade ako ZĽ odvody len do SP a to na UP - 0,8% a na GP 0,25% ;)
ErikaOl
07.12.07,09:54
Infarkt,

ja som dostala príkaz na obe firmy urobiť tomu zamestnancovi pracovné zmluvy na hl. prac. pomer.
Preto otázku DoVP neriešim. Ja som len "výkonný orgán":)
Potrebujem zistiť len, koľko mu na tej druhej firme môžem dať minimálnu mzdu, aby som neporušila nejaký zákon.
Ďakujem
KEJKA
07.12.07,09:58
5 hodín = osminkový PP?
daj mu hodinovku, neurčili ZHORA aj plat?
alebo aspon systém - rovnaká mesačná odmena napr. 1000,- Sk, alebo sadzba na hodinu, či ako? Konkretizuj.
Infarkt
07.12.07,10:00
Pardóóón ;)

Keďže bude plnohodnotná PZ, tak musí mať minimálnu mzdu...

§ 119 (http://www.porada.sk/t59460-119-material-na-ceste.html)

(1) Mzda nesmie byť nižšia ako minimálna mzda ustanovená osobitným predpisom.

(2) Mzdové podmienky zamestnávateľ dohodne s príslušným odborovým orgánom v kolektívnej zmluve alebo so zamestnancom v pracovnej zmluve. Pre člena družstva, u ktorého je podľa stanov podmienkou členstva pracovný vzťah, možno mzdové podmienky upraviť aj uznesením členskej schôdze.

(3) Mzdové podmienky musia byť rovnaké pre mužov a ženy bez akejkoľvek diskriminácie podľa pohlavia. Ženy a muži majú právo na rovnakú mzdu za prácu rovnakej zložitosti, zodpovednosti a namáhavosti vykonávanú pri rovnakých pracovných podmienkach a pri dosahovaní rovnakej výkonnosti a výsledkov práce.
V mzdových podmienkach zamestnávateľ dohodne najmä formy odmeňovania zamestnancov, sumu základnej zložky mzdy a ďalšie zložky plnení poskytovaných za prácu a podmienky ich poskytovania. Základnou zložkou mzdy je zložka poskytovaná podľa odpracovaného času alebo dosiahnutého výkonu.
Jana Motyčková
07.12.07,10:48
Ak stanovený TPČ pre organizáciu je 40 hod, tak minimálna mzda pri 5-hodinovom TPČ je :
buď mesačná 8100/40x5=1013
alebo hodinová 46,60
Pri stanovení mzdy treba ale uvažovať aj so stupňami náročnosti práce.
ErikaOl
07.12.07,13:18
Takže, keď mu jeden mesiac výjde, že robil 22 hodín a iný mesiac 20 hodín, stále bude jeho hrubá mzda 1013,- Sk?
Jana Motyčková
07.12.07,13:30
Ak má v pracovnej zmluve mesačnú mzdu 1013, tak áno.
ErikaOl
07.12.07,13:39
Takže konečne som si na istom. Jednoducho, ak bude mať pracovný pomer na 5 hod. týždenne, jeho mesačná mzda nemôže byť nižšia ako 1013,-.

Ďakujem