Denisa Višňáková
07.12.07,11:29
Som začínajúca kozmetička a mám katalóg spoločnosti Heitland cosmetics a zdá sa mi to celkom ok, ale nepoznám nikoho kto s ňou už spolupracuje. Kto sňou má skúsenosti? Alebo mi poraďte nejakú dobrú a nie veľmi drahú kozmetiku. Ďakujem
Denisa Višňáková
13.12.07,13:29
Keďže sa nenašiel nikto kto by mi vedel odpovedať, zohnala som si vzorky od spoločnosti Heitland cosmetics a úž som aj veľa z nich vyskúšala a musím povedať že je to super kozmetika. Aspoň zatiaľ. Hlavne má príjemnú vôňu a aj okamžitý viditeľný účinok. Krycý krém veľmi dobre kryje takže už som rozhodnutá s nimi spolupracovať.
lorelei
13.12.07,14:59
A na akej baze je zalozena tato kozmetika? Cenovo su aki? Zaujimalo by ma to. Dakujem.
Denisa Višňáková
13.12.07,17:22
Je to na prírodnej báze, majú niekoľko skupín, niektoré sú s čajovníkom, základom iných je extrakt získaný z plodov stromu baobab, ďalej je sada Thalasso, ktorá obsahuje výťažky z morských rias, bahna a tak.Ešte je tam jedna špeciálna rada Bio-kur, ktorá je z liečivých bylín bez použitia syntetických, aromatických, konzervačných látok a umelých farbív, je vhodná na všetky typy pleti ale hlavne na vyrážky a nečistoty. Majú aj dekoratívku Belnice, ktorú som ešte neskúšala, ale dnes som si dala od nich make up a bol super, neni moc hustý a dobre kryje. Majú aj rôzne iné veci napr. masáž lávovými kameňmi a beauty wraps- bandáže. Dodávajú aj zariadenia do kozmetických salónov a robia aj rôzne školenia. A hlavne to všetko príjemne vonia. ak niekto niekedy skúsil kozmetiku Naturp...... tak vie o čom hovorím.
jana232
26.12.07,16:03
A hlavne to všetko príjemne vonia.
Mila zacinajuca kozmeticka, stavat vyber kozmetiky na voni nie je vobec rozumne riesenie (kvoli obsahu moznych alergenov). Nie kazda plet znasa "prijemne vonavu kozmetiku".
Denisa Višňáková
26.12.07,18:21
Mila zacinajuca kozmeticka, stavat vyber kozmetiky na voni nie je vobec rozumne riesenie (kvoli obsahu moznych alergenov). Nie kazda plet znasa "prijemne vonavu kozmetiku".
To je pravda, ale myslím si že je vždy príjemnejšie, keď dám zákazníčke na tvár kozmetiku ktorá príjemne vonia alebo nie je parfumovaná vôbec ako keď jej dám niečo z čoho ju v tom momente začne bolieť hlava nemyslíte?Netvrdím že vyberám kozmetiku len podľa vône. A kozmetika Heitland nie je prvá s ktorou som sa stretla. Verte mi snažila som sa získať materiály od viacerých kozmetických značiek. A podľa toho som sa rozhodovala ale aj tá vôňa u mňa dosť zaváži. Vy ste kozmetička? Ak áno možno by Ste mi mohli poradiť nejakú kozmetiku.