Natka Szcz
07.12.07,23:55
Prosím, ako to je z daňou a odvodmi pri mimosúdnom vyrovnaní. Zamestnavateľ rozv.PP, zamestnankyňa chcela daň zamestnávateľa na súd o neplatnosti rozviazania PP. Z-ľ a z-c sa dohodli na mimosúdnom vyrovnaní. Musím to zrealizovať cez výplaty? A čo odvody a daň? Ďakujem.
STRELEC
08.12.07,09:32
Ak je predmetom "mimosúdneho vyrovnania" doplatenie mzdy, tak samozrejme je potrebné :
- dať opravné výkazy na SP a prísl. ZdrP
- odviesť odvody a daň zo záv. činnosti
Býv. zamestnanec a býv. zamestnávateľ sa predpokladám proste dohodli na UPP dohodou. Čo bolo predmetom dohody, to je treba verne zachytiť v účtovníctve. Mohlo sa napríklad jednať len o doplatenie dlžných (predtým neuznaných ) cestovných náhrad na základe dodatočne schválených "cesťákov". Toho by sa potom samozrejme netýkali odvody zo mzdy.
Z uvedeného sa to nedá posúdiť.

O mimosúdnom vyrovnaní by som hovoril vtedy, ak by išlo o riešenie prebiehajúceho súdneho sporu. Súd by na návrh oboch strán sporu alebo jednej zo strán sporu ako formu jeho riešenia uvítal mimosúdne vyrovnanie a tým ukončenie sporu.
timejka200
19.06.10,10:05
no a ja mám podobný prblém zamestnancovi bola daná výpoved este v roku 2007 a odvtedy sa súdil no a teraz sa dohodlo na mimosúdnom vyrovnaní , čiže jemu sa vyplatí vypočítaná čiaska /advokátom/ na účet ačo mám dalej robiť? myslím ohladom odvodov dane...lebo bola som v SP a tam mi povedali ze ak sa nič nebude meniť , iba sa mu tá suma vyplatí a netreba odvody do SP...ale ja som z toho taká domotaná...nevie niketo čo s takýmto prípadom? prosím....