krakre
08.12.07,12:11
Moj zamestnavatel mi do pracovnej zmluvy navrhuje nasledovne body:

1) zamestnavatel a zamestnanec uzatvaraju pracovny pomer na dobu neurcitu
2) zamestnavatel si so zamestnancom dohodli skusobnu lehotu 3 mesiace
3) zamestnavatel a a zamestnanec sa dohodli ze v pripade skoncenia pracovneho pomeru vypovedou je vypovedna lehota rovnaka pre zamestnanca a zamestnavatela a je 6 mesiacov. Ak zamestnanec nezotrva pocas plynutia vypovednej doby u zamestnavatela, ma zamestnavatel pravo na penaznu nahradu v sume priemerneho zarobku zamestnanca za 1 mesiac
-----------------------------------------


Prosim Vas pomozte mi s nasledovnymi otazkami. Ak podpisem takuto pracovnu zmluvu:
a) je bod 3) pre mna ako zamestnanca zavazny, nakolko (podla mojich vedomosti) odporuje Zakonniku prace?
b) v pripade podania vypovede a odchodu zo zamestnania po 2 mesiacoch ( a nie 6ich) od jej dorucenia, mozem uspiet na sude, ak napadnem zamestnaavatela za to ze napr som nedostal vyplatu za posledny mesiac prace?
KEJKA
08.12.07,11:45
nie je to v rozpore so ZP, ale v súlade so ZP.
Ak nedodržíš výpovednú lehotu, zam-eľ má nárok na 1 výplatu.
Nepodpisuj zmluvu, ktorá ti nevyhovuje.
Lydka R
08.12.07,11:59
V zákone nie je obmedzenie max. dĺžky výpovednej doby.
Ak to podpíšu, platí 6 mesiacov.
Zákonník práce
§ 62
Výpovedná doba

(1) Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je najmenej dva mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace.

(2) Výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede a skončí sa uplynutím posledného dňa príslušného kalendárneho mesiaca, ak nie je ustanovené inak.

(3) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
STRELEC
08.12.07,12:03
Ďakujem! Svoj príspevok som už vymazal. Ospravedlňujem sa! Rutina:mee:.
PS:Moje tvrdenie zodpovedalo zneniu ZP platnému do 31.01.2004.