Julius68
08.12.07,11:38
asi som zacal trosku inak... teraz ked som si trosku urobil obraz Vas chcem vsetkych pozdravit a uz sa tesim na pokec. dufam, ze zapadnem...:)
Martina80
08.12.07,10:55
na poriadny pokec zbehni na šuťák....;)...i keď teraz asi všetci víkendujú
emur
04.01.08,20:33
Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
Maruška54
04.01.08,20:39
Myslím si že dôchodkýň alebo tesne pred dôchodkom je nás tu veľa.
tinaM
04.01.08,20:39
Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
Tak vítaj.
Melnick
04.01.08,20:59
Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
emur ak za mládež považuješ aj cccclub "sedemnástok" tak potom fakt nie sme ešte také.............:---:D My teda dôchodkyne ;)nebudeme nikdy:---, takže Ti trochu aj závidíme. :D:D:D
Melnick
04.01.08,21:01
Myslím si že dôchodkýň alebo tesne pred dôchodkom je nás tu veľa.
Maruška !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ešte včera si tvrdila ,že máš 17.:D:D:D
liba2
05.01.08,03:03
Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
Takže, ahojte mládež. Ste senzační.Takých ako ty je nás tu viacej, ale my sme všetky 17-ky :):D:) , preto máš pocit že si na diskotéke mladých... :):D:) , tak sa pridaj ;)