mkascak
08.12.07,12:39
chcel by som radu od niekoho ako stiahnem z netu akekolvek pesnicky existuje nejaka stranka?dakujem.
STRELEC
08.12.07,11:44
Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
= citát z ETIKETY Porady.

Ja mám rád YouTube.com
Lydka R
08.12.07,11:46
chcel by som radu od niekoho ako stiahnem z netu akekolvek pesnicky existuje nejaka stranka?dakujem.

To je rada môjho syna:
Stiahni si program ARES zo stránky stahuj.sk, nainštaluj a sťahuj pesničky
jaroski
13.12.07,13:01
tiez odporucam program DC++,alebo verziu StrongDC++1.00 RC 10 ktory pouzivam ja.
anklar
13.12.07,13:21
Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
= citát z ETIKETY Porady.

Ja mám rád YouTube.com
mimotemy Pekné popoludnie. Mkascak chce radu.
Ja chcem modré z neba. Poradíš aj mne?Aj súrne?;)
kornelia2
13.12.07,13:46
Chobot
13.12.07,14:41
chcel by som radu od niekoho ako stiahnem z netu akekolvek pesnicky existuje nejaka stranka?dakujem.

Nainštaluj si Morpheus (www.morpheus.com) a môžeš sťahovať do nemoty. :D
Stefan2005
13.12.07,15:32
chcel by som radu od niekoho ako stiahnem z netu akekolvek pesnicky existuje nejaka stranka?dakujem.

Pod pojmom akékoľvek si presne čo myslel?
Napr. členenie na slovenské alebo svetové, hip-hop ale disco?
Alebo voľne stiahnuteľné alebo stiahnuteľné len za určitý poplatok? Takéto zvyčajne neexistujú na jednej stránke....
ajale
13.12.07,21:31
aj e-mule pomoze
katkapekly
13.12.07,21:47
Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."
= citát z ETIKETY Porady.

Ja mám rád YouTube.com
mimotemy Strelec, veľmi sa mi páči že tak slušne a jasne, bez irónie nováčikom vysvetlíš, čo a ako. Tiež nie som dlho na Porade, takže to fakt oceňujem, lebo po prvýkrát som ani nevedela ako mám citovať príspevok.
Madam Kurie
14.12.07,13:13
Výborné sú Torrentove programy.
Malý a snaživý je uTorrent :http://www.utorrent.com/download.php
V programovom okne vpravo hore si napíšeš názov skupiny , speváka a pod.
Stlačíš enter . Program ťa presmeruje na server s "torrentíkmi" . Ten si stiahneš a otvoríš v Programe uTorrent. Nastavenia : ako úložište sťahovaných pesničiek si nastavíš v programe.