Adaka
08.12.07,20:29
Pomôžte: ako spraviť obal na dvd, skôr povedané zmenšiť ho, aby sa vošiel do plastového obalu?, prečo mi hrá len jeden reprák? Keď spustím nejakú hru na cd-rom vypisuje mi že mám zle nadstavený monitor( ak som to dobre pochopila)dík
katkapekly
08.12.07,19:58
s tým monitorom Ti nepomôžem ale na "výrobu" obalu na DVD slúži program Nero Start Smart. Mala by si ho mat v Štart, Programy, Nero. (Aspoň ja to tam mám):o
duves
09.12.07,07:13
Zle nastaveny monitor, znamena, ze nemas nastavene rozlisenie, ktore hra vyzaduje. Treba to pozriet v suboroch k hre, nieco ako citaj.txt, alebo readme.txt. Mal by byt v adresare kde je hra nainstalovana.
Adaka
09.12.07,07:20
a s tými reprákmi čo mám robiť ked mi hrá len jeden a majú taký čudný zvuk ale len niekedy
Chobot
09.12.07,19:42
a s tými reprákmi čo mám robiť ked mi hrá len jeden a majú taký čudný zvuk ale len niekedy

Musíš zistiť, kde je chyba - či v reprákoch, kábli alebo vo výstupe na PC. Mujsš otestovať všetky zariadenia a potom zistíš, či treba nastaviť PC alebo treba kúpiť nové repráky.
Chobot
09.12.07,19:50
Pomôžte: ako spraviť obal na dvd, skôr povedané zmenšiť ho, aby sa vošiel do plastového obalu?, dík

Treba si stiahnuť obrázok obalu na DVD napr. zo stránky:

http://www.cdcovers.cc/covers

a ten potom vytlačiť. Rozmery by mal mať také, ako má obal na DVD. Ak by nemal, treba obrázok vložiť do Word dokumentu a upraviť rozmer obrázku podľa obalu a potom vytlačiť.

Pokiaľ si vytváraš vlastné obaly, tak rozmer tlačeného obrázku musí byť taký, ako je plastový obal. Napíš, v čom vytváraš obaly alebo aký obal ti nesedí na plast. obal.
robovi
10.12.07,06:59
s tým monitorom Ti nepomôžem ale na "výrobu" obalu na DVD slúži program Nero Start Smart. Mala by si ho mat v Štart, Programy, Nero. (Aspoň ja to tam mám):o



Ja by som skôr povedal, že ten program sa volá Nero Cover Designer. Nero Start Smart je len krátka štartovacia utilitka, cez ktorú sa dá spustiť niektorý z plejády programov Ahead Nero. Samozrejme aj Nero Cover Designer sa dá spustiť cez Nero Start Smart, ak ho máš nainštalovaný. A je naozaj dobrý na presné tvorenie obalov, či už na cd, alebo DVD.
robovi
10.12.07,07:03
Musíš zistiť, kde je chyba - či v reprákoch, kábli alebo vo výstupe na PC. Mujsš otestovať všetky zariadenia a potom zistíš, či treba nastaviť PC alebo treba kúpiť nové repráky.

Možno máš softverovo nastavené, aby Ti hral len jeden reprák. Treba dvakrát rýchlo kliknúť na ikonu hlasitosť v pravom dolnom rohu monitora a pozrieť či nemáš jazdec vyváženia posunutý na jednu stranu.
Adaka
10.12.07,11:27
V reprákoch to nie je kúpila som si teraz nové a robí to tiež a a ko zistím či nie je chyba v PC
Chobot
10.12.07,11:39
V reprákoch to nie je kúpila som si teraz nové a robí to tiež a a ko zistím či nie je chyba v PC

Pripoj k tomu výstupu napr. sluchátka, ktoré inde hrajú v poriadku. Ak bude hrať len jedna strana, tak chybu bude treba hľadať v PC - či už hardvérovú alebo softvérovú.
Adaka
10.12.07,11:56
ked to mám v záruke mám asi volať ich na opravu, že?
bude to V PC aj sluchátko hrá len jedno
Adaka
10.12.07,11:57
a ešte tie repráky majú taký čudný zvuk môže to byť tá istá chyba
Chobot
10.12.07,12:38
ked to mám v záruke mám asi volať ich na opravu, že?
bude to V PC aj sluchátko hrá len jedno

Nehovorím, že PC musí byť pokazené, možno stačí len nainštalovať správny ovládač zvukovej karty (určite si dostala inštalačné DC k základnej doske, tam by mali byť ovládača zvukovej karty).

Alebo možno máš len nesprávne nastavený výstup zvuku, ako spomínal robovi. Až keď toto všetko preveríš, potom možno hovoriť o pokazenom PC.

A kam pripájaš repráky? Máš aj na prednej strane skrinky vývod zvuku? Akú máš základnú dosku?
Adaka
10.12.07,14:20
vývod je aj vpredu aj vzadu pripájam dozadu ak sa tomu rozumieš mohli by sme sa stretnúť na skype a krok za krokom mi to vysvetliť všetkým moc dík
Chobot
10.12.07,14:47
vývod je aj vpredu aj vzadu pripájam dozadu ak sa tomu rozumieš mohli by sme sa stretnúť na skype a krok za krokom mi to vysvetliť všetkým moc dík

Bohužiaľ, ja som taká stará štruktúra, nemám skype.

Ale vzadu máš minimálne 3 konektory, pokiaľ ich máš farebne označené, tak je to ten zelený (ak nie, tak ten, kde je šípka von z kruhu).

Tak skús pripojiť vpredu do zeleného, či to bude hrať rovnako.

Ak áno, klikni v pravo dole na ikonku reproduktora dvojklikom, aby sa ti otvorilo dialógové okno a tam pozri, či máš všetky vodorovné šupátka v strede a šupátka hlasitosti dostatočne vysoko.

Ak ani to nepomôže, zober to CD, ktoré si dostala k základnej doske (malo by tam byť napísané že "Drivers") a nainštaluj si ovládače pre zvuk. Ak nemáš CD, napíš presne značku a typ základnej dosky.
Adaka
10.12.07,14:56
ja nemám dole vpravo reprák a vpredu to hrá tak ako vzadu
Chobot
10.12.07,15:10
ja nemám dole vpravo reprák a vpredu to hrá tak ako vzadu

Vpravo dole na obrazovke by mala byť taká malá ikonka. No nič to. Choď cez Start > Nastavení > Ovládací panely > Zvuky a zvuková zarízení a tom dialógovom okne skús ponastavovať na záložkách Hlasitosť (hlasitosť reproduktorov) Zvuk (Prehrávanie zvuku > upresniť).

Ak tú záložku máš prázdnu, musíš si naištalovať ovládače, ako som písal v predošlom príspevku.
Adaka
10.12.07,18:48
toto všetko mám OK
Junk
15.12.07,10:56
k reprakom:

moze byt zaj zle nainstalovana zvukovka,
alebo zle zatlaceny konektor :)
Adaka
15.12.07,17:48
ked to mám v záruke mala by som ich asi zavolať nech mi to prídu spraviť, že ?
robovi
15.12.07,18:49
ked to mám v záruke mala by som ich asi zavolať nech mi to prídu spraviť, že ?
Ak je to hardvérová chyba zvukovky, prípadne softvérová chyba zvukovky, tak áno. Zavolaj najprv nejakeho znameho, co trochu rozumie pc, nech sa na to mrkne, aby ťa to nestálo zbytočne prachy. aj neopravnena reklamacia sa niekde spoplatňuje. Vyvalit pol litra cudziemu cloveku za hodinku sedenia pri pc, alebo uvarit jednu kavu dobremu kamosovi je trochu rozdiel:---.
Adaka
07.02.08,07:46
Chcem sa spýtať cd rozprávky mi hrajú len na PC dá sa to nejak prepáliť aby hrali aj v cd prehrávači? Ďakujem
Chobot
07.02.08,08:15
Chcem sa spýtať cd rozprávky mi hrajú len na PC dá sa to nejak prepáliť aby hrali aj v cd prehrávači? Ďakujem

Nepíšeš, v akom formáte máš tie CD rozprávky. To máš originál AudioCD? Alebo ti niekto napáli rozprávky na CD? V akom formáte sú súbory, MP3? Alebo audioCD?

Pokiaľ to je audioCD, tak CD prahrávač by to mal prehrať. Pokiaľ sú v mp3, tak sa to tiež dá napáliť na CD ako audio CD. V podstate sa dá všetko, len treba vedieť, čo to je a ako to dosiahnuť.
Adaka
07.02.08,08:35
ako zistím v akom formáte sú , je to už napálené
Chobot
07.02.08,08:49
ako zistím v akom formáte sú , je to už napálené

Vlož to do PC. Cez Tento počítač pozri mechaniku (neviem, ako ju máš označenú, či D: alebo E: alebo inak). Pozri aké súbory sa na disku nachádzajú.

Ešte môže byť problém v tom, že niektoré staršie CD prehrávače nedokázali prečítať napaľované CD (označené ako CD-R). Akceptovali len originál lisované audio CD.

Ak máš ten CD prehrávač nejaký starší typ a CD máš nie originál, ale od niekoho napaľované, tak to môže byť aj preto.
Adaka
07.02.08,08:58
je tam niečo CDFS
Adaka
07.02.08,08:59
ostatné aj napaľované mi hrajú len tieto mi kámoška poslala a nič
Chobot
07.02.08,09:07
je tam niečo CDFS


S/ tam nejaké súbory? Akú majú koncovku?

Kde vidíš to CDFS?
Adaka
07.02.08,09:11
ked otvorím D: tak vľavo je že systém súborov
Adaka
07.02.08,09:11
a sú tam súbory že typ audio
Chobot
07.02.08,09:14
ked otvorím D: tak vľavo je že systém súborov

Tak disk bude audio CD, ale možno nekompatibilné s CD prehrávačom.

Univerzálna rada neexistuje, treba poskúšať rôzne kroky. Napr. urobiť kópiu toho CD na iné CD-R. Ak ani to nebude brať, treba skúsiť skonvertovať tú rozprávku n MP3 súbor cez nejaký ripovací program (napr. FreeRip) a následne z toho znovu vytvoriť audioCD.

Pokiaľ ti text hore príde ako španielska dedina, tak požiadaj niekoho, kto s tým má skúsenosti, nech porobí to, čo bolo poradené. Takto na diaľku sanedá viac poradiť.
Adaka
07.02.08,09:37
ked v nere dám vytvoriť MP3 tak by to hádam išlo lebo to druhé som už skúšala že znova napáliť a nejde to
Chobot
07.02.08,09:51
ked v nere dám vytvoriť MP3 tak by to hádam išlo lebo to druhé som už skúšala že znova napáliť a nejde to

Keď to vieš v Nere, tak môžeš aj tam. Zvládne to aj Windows Media Player.

A keď už budeš mať ten rozprávkový mp3 súbor, daj v Nere voľbu Audio CD a on ti vytvorí audio CD. Nezabudni zakliknúť okienko "Finalize disc", teda uzarieť disk. Možno ten pôvodný nebol uzatvorený a CD prehrávače takýto neprečítajú.
Adaka
07.02.08,09:57
koncovka je cda
Adaka
07.02.08,09:59
dala som vytvoriť mp3 cd a nezobrazilo mi vôbec že je v mechanike cd
Chobot
07.02.08,10:04
koncovka je cda

No, toto som potreboval vedieť!:cool:

To znamená, že tie audio súbory sú vo formáte CD audio.

Ale to už vlastne vieme.
Chobot
07.02.08,10:09
dala som vytvoriť mp3 cd a nezobrazilo mi vôbec že je v mechanike cd

Nie, ty nevytáraš mp3 CD! Ty potrebuješ z CD urobiť rip. Ripovanie znamená, že z audio CD tie audio súbory prekonvertuješ do mp3 formátu.

To, čo si chcela urobiť - vytvoriť mp3 CD, to je niečo iné. To by si musela mať už audio súbory v mp3 formáte a vytvárala by si disk, kde by audio nebolo uložené vo formáte .cda, ale vo formáte .mp3.

Ale späť k ripovaniu - otvor si Windows Media player. Klikni si na možnosť "Kopírovaní z disku CD" alebo anglicky to bude nejako "CD Rip". Tam si pozri voľby a vyber - do formátu .mp3, ale môžeš aj do .wma. Daj si tie súbory niekam uložiť na C:

A až potom daj v Nere vytvoriť audio CD a pridaj tam tie .mp3 súbory.
Adaka
07.02.08,10:41
dala som súbor-kopírovať-zo zvuk. disku CD, potom som tam pozaškrtávala niečo,, a teraz mi to kopíruje do PC
Chobot
07.02.08,10:44
dala som súbor-kopírovať-zo zvuk. disku CD, potom som tam pozaškrtávala niečo,, a teraz mi to kopíruje do PC

Hej, najprv treba skopírovať do PC. A dala si to cez WMP?

Dúfam, že to ukladá vo formáte mp3?
Adaka
07.02.08,10:48
to som tam nevidela
Chobot
07.02.08,10:50
to som tam nevidela

čo si nevidela?

AK ti to neide s WMP, tak si stiahni tento malý program FreeRip:

http://www.freerip.com/download.php

Tam to je jednoduchšie ripovať.
Adaka
07.02.08,10:51
wma
Adaka
07.02.08,11:08
program stiahnutý a čo dalej
Chobot
07.02.08,12:18
wma

Takže máš v PC nejaký súbor s koncovkou .wma? Keď to dáš prehrať vo Windows Media playeri, tak ti hraje tú rozprávku?

Ak áno, tak teraz zober čisté CD a daj na neho napáliť pomocou Nera - voľba Audio CD. V ďalších okienkach pridáš na napálenie ten súbor s koncovkou .wma (nero zoberie aj tento typ súboru).

Po vypálení skúsiť, či to pôjde prehrať v CD prehrávači.
Chobot
07.02.08,12:23
program stiahnutý a čo dalej

Ak sa to podarí s tým wma súborom, tak s programom nebudeš musieť robiť nič.
Adaka
07.02.08,12:46
myslíš audio= zvukové cd alebo wma cd
Chobot
07.02.08,12:57
myslíš audio= zvukové cd alebo wma cd

Klasické audio (či ak máš vo voľbe zvukové, ak zvukové) CD.
Adaka
08.02.08,06:20
tak sa mi to podarilo, moc ďakujem a ako si zmenším obraz na obrazovke na nejakej www. aby som nemusela chodiť Ľ P strana dole šípkou
Chobot
08.02.08,13:18
tak sa mi to podarilo, moc ďakujem a ako si zmenším obraz na obrazovke na nejakej www. aby som nemusela chodiť Ľ P strana dole šípkou

Som rád, že to funguje.

S tým posúvaním - niektoré stránky sú robené tak, že sú širišie, než šírka monitora, sú optimalizované na väčšie rozlíšenie monitora, teda sú robené pre väčšie monitory, napr. 19, a keď máš 17-ku, tak musíš posúvať.

Môžeš si ale zmenšiť písmo stránky tak, aby si ti vošlo do celého okna prehliadača a to tak, že podržíš klávesu Ctrl a kolečkom myši točíš - k sebe zväčšuješ písmo, od seba zmenšuješ písmo.
Adaka
08.02.08,16:43
Ja som to doteraz mala normálne a zrazu ( asi za pomoci mojej dcérky) sa mi to zväčšilo. A písmená nepomohli.
Chobot
08.02.08,18:18
Ja som to doteraz mala normálne a zrazu ( asi za pomoci mojej dcérky) sa mi to zväčšilo. A písmená nepomohli.

A ktorá stránka sa ti tak zobrazuje?
Adaka
09.02.08,14:15
www.mimibazar.sk
Chobot
09.02.08,20:16
www.mimibazar.sk (http://www.mimibazar.sk)

No, mne sa zobrazuje v poriadku. Tak neviem poradiť.:confused:
Adaka
10.02.08,06:17
už som na to prišla bolo treba nadstaviť šírku obrazu na monitore - vpravo dole ale moc dík
6466MIMO6466
23.08.08,11:30
cavte vsetci mohol bi mi niekto pomoct?chcel bi som vediet ako sa da zistit aku mam graficku kartu?ak mi viete pomoc tak napiste.dakujem
Stevo5
23.08.08,13:13
cavte vsetci mohol bi mi niekto pomoct?chcel bi som vediet ako sa da zistit aku mam graficku kartu?ak mi viete pomoc tak napiste.dakujem

Stiahni a nainštaluj si program: Everest home edition.
Je zdarma a podá ti mnoho informácií o hardvéri a softvériv tvojom počítači.

Ak nevieš ako stiahnuť, choď na stránku www.google.sk a tu zadaj do riadku "Everest home edition" - a daj ENTER. Vypíše ti mnoho odkazov na program aj na stiahnutie.
Chobot
23.08.08,21:19
cavte vsetci mohol bi mi niekto pomoct?chcel bi som vediet ako sa da zistit aku mam graficku kartu?ak mi viete pomoc tak napiste.dakujem

Alebo najistejšie a najrýchlejšie to zistíš, ak otvoríš skrinku a pozrieš sa na grafickú kartu. Tam býva uvedený výrobca aj presný typ karty.
Fero11
24.08.08,06:04
btw stava sa, ze aj everest niekedy napise, ze zariadenie je unknown. Stalo sa my to raz ked kamos poskrabal CD s ovladacmy od MB a kedze vsetko mal na doske, tak nefungovala ani siet, zvuk atd.... Everest vypisal, ze MB je unknown, ale vypisal aj ID dosky, pomocou googla som potom nasiel komplet pack na dosku.
Ak by to bola nejaka exoticka grafika, tak to nemusi poznat ani everest
Stevo5
24.08.08,08:42
Veď ja netvrdím že Everest je všeliek, ale je to program prijateľný pre začiatočníkov, v 90% si spraví dobrú prácu. Nevypíše len ozaj exotický HW. Naopak vypíše všetok bežný HW a Softwér, takty procesora, RAM, prípadný overclocking, teploty komponentov a mnoho iného.

Otvorenie skrinky pomôže len ak nie je grafická karta integrovaná na MB.
Doporučil som to preto, lebo podľa spôsobu položenia otázky usudzujem že je to bežný užívateľ a málo sa vyzná v PC. Tento program mu o PC podá pomerne podrobný výpis. Konfigurácia sa dá zistiť aj v systéme ale v Evereste je to prehľadnejšie.
Viete poradiť niečo lepšie? Nesnažíme sa predsa poradiť ktoré programy mu nepomôžu, ale ktoré pomôžu. :) :)
ROBIN111
24.08.08,14:52
Neviem aký máš Windows, ale pre XP skús takto:
Pravým tlačítkom klikni na ikonu Tento počítač a postupne vyber: Vlastnosti - Hardware - Správca zariadenia - Grafické adaptéry.
Tam by si mal mať napísaný typ karty.
6466MIMO6466
30.08.08,20:25
kamarat mi povedal ze si ma zohnat ovladace na NVIDIA GeForce FX5700LE. nemate niekto
6466MIMO6466
30.08.08,20:35
a este bi som mal jednu otazku ako sa da zistit aku mam zvukovu kartu
Fero11
31.08.08,03:39
ovladac+soft http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html

A zvukovku zistis tak isto, cez everest
6466MIMO6466
31.08.08,09:40
nejde mi to tam stiahnut
6466MIMO6466
31.08.08,10:36
Popis zariadenia Typ
VIA AC'97 Enhanced Audio Controller PCI
nema niekto ovladac
Chobot
31.08.08,12:22
Popis zariadenia Typ
VIA AC'97 Enhanced Audio Controller PCI
nema niekto ovladac

To asi nemáš samostatnú zvukovú kartu, ale ju máš on-board, teda priamo na základnej doske, že?

Ak je priamo na základnej doske, tak si musíš nájsť na stránke výrobcu základnej dosky ovládače a tam si ich stiahnuť aj pre zvuk.

Ak to nevieš nájsť, napíš presne výrobcu a typ základnej dosky.
Fero11
31.08.08,16:56
nejde mi to tam stiahnut
hmmm a odfajkol si policko "I have read and agree to the terms and conditions of the NVIDIA Software License Agreement (http://www.nvidia.com/content/license/location_0605.asp?url=-1)."
6466MIMO6466
31.08.08,21:06
ako zistim ty zakl. dosky
Chobot
31.08.08,21:27
ako zistim ty zakl. dosky

Najlepšie je otvoriť skrinku a na základnej doske je to viditeľne napísané.

Existujú aj softy, ktoré ti to dokážu zistiť - napr. tu, na Porade spomínaný Everest (http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml).
6466MIMO6466
07.09.08,11:14
VIA AC'97 Enhanced Audio Controller PCI
nema niekto ovladac
misoft
07.09.08,22:05
Na to je predsa net : http://www.driversplanet.com/
svedia
11.11.08,16:40
prosím poradte, zablokovala som obrázky napočítači. Tak sa mi to stalo, že som si prezerala na internete obrázky, chcela som si to uložiť,ale som omylom klikla== na zablokovanie obrázkov na určitej stránke, prosím ako toodblokovať,,, dik
svedia
11.11.08,16:52
prosímmmmm
jozefstefan
11.11.08,17:03
Ak je to v Mozilla firefox, tak na hornej liste "Nastroje" z rolovacieho menu vyber "Moznosti"
V okne by si mala uvidiet take ze "Nacitat automaticky obrazky" a vedla toho su "Vynimky" . klikni na vynimky a v spodnej casti oznac meno servera (klikni a omodrie), kde chces znovu povolit zobrazovanie obrazkov a potvrd "Odobrat server"
Beella
12.11.08,14:23
Od vcera nemozem vlozit v Porade napr. smajlika, ale ani subor. Pouzivame Mozilla Firefox. Vedeli by ste mi poradit, co musim urobit?
Beella
13.11.08,08:11
Od vcera nemozem vlozit v Porade napr. smajlika, ale ani subor. Pouzivame Mozilla Firefox. Vedeli by ste mi poradit, co musim urobit?

Prosíííím - nikto mi nevie poradiť?
Fero11
13.11.08,12:03
A ako sa to prejavuje, ze ti to nejde ?? Kazdy smailik ma alternativny text, t.j. ak si kliknes na smailka pravim tlacitkom a das vlastnosti, tak tam najdes alternativny text napr zlty smejo ma text : ) ale musis to dat spolu (dvojbodku a zatvorku bez medzeri).
Skus ci ti to funguje takto.
Co sa tyka priloh, tak musis vkladat prilohu, ktora je podporovana, ak kliknes na prilohy (pridat/odobrat), tak zistis s akymi koncovkami ti to zoberie, potom das prochazet a stiahnut (pockas kym ti to stiahne a zavres okno), pri kazdom je napisane aj ako velky moze byt prilozeny subor, (neviem ci je to tam vsetko pravdivo napisane, lebo pri zip je 381.47 MB :D )
Beella
13.11.08,12:53
A ako sa to prejavuje, ze ti to nejde ?? Kazdy smailik ma alternativny text, t.j. ak si kliknes na smailka pravim tlacitkom a das vlastnosti, tak tam najdes alternativny text napr zlty smejo ma text : ) ale musis to dat spolu (dvojbodku a zatvorku bez medzeri).
Skus ci ti to funguje takto.
Co sa tyka priloh, tak musis vkladat prilohu, ktora je podporovana, ak kliknes na prilohy (pridat/odobrat), tak zistis s akymi koncovkami ti to zoberie, potom das prochazet a stiahnut (pockas kym ti to stiahne a zavres okno), pri kazdom je napisane aj ako velky moze byt prilozeny subor, (neviem ci je to tam vsetko pravdivo napisane, lebo pri zip je 381.47 MB :D )

;) Jej, takto mi to ide :D Ked to manualne napisem - i ked predtym mi len stacilo kliknut na smajlika a hodil sa do textu. Ale tie prilohy tam proste nic - pod dodatocnymi moznostami je kolonka prilozene subory, ale nemam sancu tam nieco vlozit - skusim to sem skopirovat. Nemam tam to "tlacitko" vlozit-odobrat ci ako to tam povodne bolo. Dodatočné možnosti Rozličné možnosti Automaticky rozpoznať hypertextový odkaz Vypnúť ikony Priložené súbory Akceptované budú prílohy s koncovakami: bmp doc gif html jpe jpeg jpg pdf png pps ppt psd txt xls zip Sledovanie témy Možnosti upozorňovania: Hodnoť príspevok Ak si želáte, môžete túto tému oznámkovať. 5 : Výborná4 : Chválitebná3 : Dobrá2 : Dostatočná1 : Nedostatočná
japec
13.11.08,13:17
Od vcera nemozem .... Pouzivame Mozilla Firefox ...

Ked ti nejdu smajliky, da sa ti napr ouznacit pismo tucne abo kurzivou ... ap.
A ked je to od vcera a je vas viac pouzivatelov este ma zaujima: Instalovalo sa nieco predvcerom? Napr add-on (rozsirenie ffoxu)?

Skus v prehliadaci Nastroje - Moznosti ... ci nemas zakazany javascript, pripadne ci javacript nezakazuje nejake rozsirenie firefoxu.
Fero11
13.11.08,13:19
Tak s tymi prilohami fakt neviem, skus kontaktovat admina fora ;)
Beella
14.11.08,13:36
Ked ti nejdu smajliky, da sa ti napr ouznacit pismo tucne abo kurzivou ... ap.
A ked je to od vcera a je vas viac pouzivatelov este ma zaujima: Instalovalo sa nieco predvcerom? Napr add-on (rozsirenie ffoxu)?

Skus v prehliadaci Nastroje - Moznosti ... ci nemas zakazany javascript, pripadne ci javacript nezakazuje nejake rozsirenie firefoxu.


S Javou bol problem. Teraz mi uz vsetko ide. Sice som sa s tym natrapila, ale som na seba hrda :D. Aj smajliky vkladam, aj tak konecne mam pridat/odobrat subory.
Velmi pekne dakujem za pomoc! ;)