rage1
07.03.05,08:30
Dobry den

Neviete mi prosim Vas niekto poradit, ako ma v rocnom zuctovani zohladnit skutocnost, ze zamestnanec v roku 2004 prispieval do 3. doch. piliera, pricom celkom za rok to bolo 3300 Sk?Mzdy robim v Olympe, ale akosik neviem, kde by som to mala zapisat, alebo zadat. Prosim poradte
rage1
07.03.05,07:53
prosim poradte, robim vyplaty a neviem co s tym...
anka1
07.03.05,07:59
Dobry den

Neviete mi prosim Vas niekto poradit, ako ma v rocnom zuctovani zohladnit skutocnost, ze zamestnanec v roku 2004 prispieval do 3. doch. piliera, pricom celkom za rok to bolo 3300 Sk?Mzdy robim v Olympe, ale akosik neviem, kde by som to mala zapisat, alebo zadat. Prosim poradte
Neviem ako to funguje v Olympe, ale malo by sa ti to zobrazit v RZD v riadku 00 bod bodom b) ako zaplatené a uplatnené príspevky na dopln. dôchod. poistenie § 52 ods. 35 zákona.
O tieto príspevky sa ti zníži základ dane na riadku 01


Skús to niekde zadať v personalistike. Určite sa to dá :)
vladan
07.03.05,08:29
Dobry den

Neviete mi prosim Vas niekto poradit, ako ma v rocnom zuctovani zohladnit skutocnost, ze zamestnanec v roku 2004 prispieval do 3. doch. piliera, pricom celkom za rok to bolo 3300 Sk?Mzdy robim v Olympe, ale akosik neviem, kde by som to mala zapisat, alebo zadat. Prosim poradterage1, asi máš na mysli DDP a chceš to zohľadniť zamestnancovi v ročnom zúčtovaní... OK, skúsim postup:
1. MZDY, ročné zúčtovanie (resp. zúčtovanie preddavkov) ... vygeneruješ ročné zúčtovanie zamestnanca
2. cez OPRAV opravíš toto ročné zúčtovanie a to v riadku 00 písmeno b)

... dúfam, že som to napísala zrozumiteľne