great
10.12.07,08:10
ahojte, potrebujem poradit nakolko som absolutny zaciatocnik SZCO... Ked nakupim tovar, nasledne ho budem predavat....kde vsade a na akom zaklade to bude v uctovnictve? Kedy a ake dane a poplatky musim zaplatit? Viem, ze to moze urobit uctovnicka, ale som tvor zvedavy a zaujima ma cely postup. Dakujem
KEJKA
10.12.07,07:20
tak si najskor vyber či JU alebo PU a máš tu účtovanie od A po Z, čítaj,čítaj, čítaj Poradu.
Celý postup............ved len na Obchodnej akadémii trvá štúdium 4 roky, a potom VŠ.....
STRELEC
10.12.07,07:30
ahojte, potrebujem poradit nakolko som absolutny zaciatocnik SZCO... Ked nakupim tovar, nasledne ho budem predavat....kde vsade a na akom zaklade to bude v uctovnictve? Kedy a ake dane a poplatky musim zaplatit? Viem, ze to moze urobit uctovnicka, ale som tvor zvedavy a zaujima ma cely postup. Dakujem
Táto otázka je vlastne súbor otázok, ktorý je asi najlepšie okrem čítania Porady riešiť tak, že si nájdeš svojho účtovníka, účtovníčku, ktorý by Ti vedel nielen odborne spracovať účtovníctvo, ale pri začiatkoch poradiť a nasmerovať.
Výdavok za poradenstvo nie sú vyhodené peniaze, to teda vôbec nie! Poobzeraj sa v svojom okolí.
great
10.12.07,08:10
Zrejme JU. Ok, pozriem si - uctovanie od A-Z na porade....dakujem