mihihi
10.12.07,08:10
Ahojte poradáci!Mohli by ste mi poradiť čo znamená slovo outlet.Chcem si otvoriť obchod pre moletky a Hľadám Dodávateľov ale sa mi akosi nedarí,tak rozmýšlam nad outletom ale neviem presný výraz.Tak mi poraďte.Ďík
Rozalka
10.12.07,09:44
Ahojte poradáci!Mohli by ste mi poradiť čo znamená slovo outlet.Chcem si otvoriť obchod pre moletky a Hľadám Dodávateľov ale sa mi akosi nedarí,tak rozmýšlam nad outletom ale neviem presný výraz.Tak mi poraďte.Ďík
Ak sa dobre pamätám, slovo outlet znamená čosi podobné ako výpredaj, resp. predaj s veľkou zľavou. Myslíš, že nejaká postaršia moletná pani k tebe zavíta, keď nebude vedieť, čo to slovo znamená?
Prečo to komplikuješ, obchod pre moletky by sa kľudne mohol volať MOLETKA.
Chobot
10.12.07,10:23
Ahojte poradáci!Mohli by ste mi poradiť čo znamená slovo outlet.Chcem si otvoriť obchod pre moletky a Hľadám Dodávateľov ale sa mi akosi nedarí,tak rozmýšlam nad outletom ale neviem presný výraz.Tak mi poraďte.Ďík

OUTLET je forma predaja nového tovaru, ktorý pochádza z výpredajov a nadmerných skladových zásob výrobcov, obchodných domov a distribútorov. Cena výrobku v Outlete môže byť nižšia až o 70% z pôvodnej ceny. V prípade akcií až o 80 - 90%.

OUTLET
- nové oblečenie a doplnky

- stiahnutý z predajní a skladov po skončení sezóny
- atraktívna móda za výpredajové ceny