beata02
10.12.07,09:17
Ahojte,

niektorí naši zamestnanci majú už alebo takmer vyčerpanú dovolenku za kalendárny rok 2007. Na konci roka však zamestnávateľ určil celozávodné čerpanie dovolenky v trvaní 3 dní.Môžem týmto zamestnancov čerpať dovolenku už z roku 2008, keď im na ňu ešte nárok nevznikol? V akej maximálnej výške im ju môžem vyplatiť?
Tweety
10.12.07,08:22
Ahojte,

niektorí naši zamestnanci majú už alebo takmer vyčerpanú dovolenku za kalendárny rok 2007. Na konci roka však zamestnávateľ určil celozávodné čerpanie dovolenky v trvaní 3 dní.Môžem týmto zamestnancov čerpať dovolenku už z roku 2008, keď im na ňu ešte nárok nevznikol? V akej maximálnej výške im ju môžem vyplatiť?
Môžu čerpať aj D na, ktorú nevznikol nárok-§ 113 ZP.Ak to budú tri dni, tak zaplatíš 3 dni.
STRELEC
10.12.07,08:23
Podľa môjho názoru - dovolenka z nároku za rok 2008 sa nedá čerpať v roku 2007.
Budú to asi skôr výnimky - nejde to u nich riešiť tak, že si poskytnuté náhradné voľno (celozáv. dovolenka) - nadpracujú?
michelle84
10.12.07,08:43
Mne osobne program nedovolí čerpať viac dovolenky, ako je nárok. Preto to riešim cez prémiu, ktorá je prepočítaná presne tak ako dovolenka a v januári odrátam riadne zo mzdy dovolenku (ktorú vlastne vyčerpali v decembri), ale zároveň im dám tiež znovu tú istú prémiu, aby sa im to vynulovalo (samozrejme s mínusom).
STRELEC
10.12.07,08:49
Aj ja som medzitým skúsil "prečerpanie dovolenky" na MRP. Upozorňuje, ale dá sa to obísť.
To, že to soft umožňuje / neumožňuje, resp. ako, to až také zaujímavé nie je. Ostatne k prečerpaniu dovolenky by mohlo dôjsť omylom a to sa možno aj skôr prihodí, ako potreba "predčerpať dovolenku". Mám pocit, že §113 ZP rieši iný prípad. Ešte skúsim pozrieť.