betyna8
10.12.07,14:44
Ahojte, prosim o akekolvek rady a skusenosti pri pestovani slonej nohy. Jednu prekrasnu som dostala, avsak mala mierne osusene listy.Ostrihali sme ich,no schnu dalej.Ako jej pomoct?
mija1980
01.01.08,16:50
:) Mila Betyna8, na uvod Ti prajem všetko dobre do Nového roku. A teraz k tej Slonej Nohe, aj ja mam jednu doma a tiez jej občas schnú končeky, je to tym, že je v suchom prostredi, skús ju viacej postrekovať, alebo ju postav do myštičky s vodou a na dno daj okruhliaky alebo keramzit, to je pohodlnejšie. Prajem veľa zdaru, ozvy sa ako to dopadlo. Pa pa:)
betyna8
02.01.08,09:26
Ahoj, dakujem za radu. Asi pred 3 tyzdnami sme kupili zvlhcovac vzduchu ,lebo ta klima v bytoch je fakt o nicom a tak sa mi vidi,ze to kvetinkam prospieva, listky schnu menej.
Aj tebe vsetko dobre v novom roku a vlastne vsetkym poradakom.pa
subard
16.01.08,20:03
Polievaj len do misky 1x tyzdenne lebo ma plytky koren a zhnije ked je z vrchu polievany a idealne este rosit rozprasovacom 3xtyzdenne len listy. Drzim palec
ja.nus.ka34
05.12.10,13:05
mam sloniu nohu dva roky...a teraz začali velmi schnut listy,aj ich rosím...chcela by som vediet,či nemám rastlinu prestahovat do chladnejšieho prostredia...máme krb a v obývačke je aj 28 stupnov...ale minulú zimu jej to nevadilo...nerada by som o nu prišla...dakujem
2009
05.12.10,15:14