veronica
10.12.07,16:10
Ahojte poraďáci,
už nejaký čas sa mi stále vracajú zo SP elektronické formuláre ako odmietnuté.
Volala som do sociálnej poistovni a povedali mi, že je tam jedna chyba a to je, že nie je vyplnené, kto to vyhotovil.
Viem mi prosím, niekto poradiť, ako to v pohode nastavím?

Ďakujem
mandula
10.12.07,15:16
nastavenie - prístupové práva - uzívateľ - meno, telefón, e-mail
toto platí pre JÚ, v podvojnom neviem
veronica
10.12.07,15:19
Takto to mám vyplnené :(
Heni
10.12.07,15:34
tomu užívateľovi "povoľ" všetko.
a ked si dáš vytlačiť výkaz do SP cez tlačiareň, tak tam máš meno toho, kto to vyhotovil?
A-C REAL, s.r.o.
11.12.07,00:17
Zdravím vás, v Pohode nastavíte meno osoby, ktorá výkaz vyplnila v Nastavenia - prístupové práva. Potom sa vaše meno bude uvádzat aj na každej Odoslanej faktúre, na každom pokladničnom doklade, internom doklade a pod. Prajem veľa úspechov, Vlasta
Janiča
22.09.08,12:33
Vedel by mi, prosím, niekto poradiť, ako dostanem do Registračného listu FO v Pohode korešpondenčnú adresu zamestnanca? Ďakujem.
Janiča
24.09.08,06:33
Volala som na hotline Pohody. Odpoveď bola, že to nie je možné, treba dopísať ručne!
gogina
24.09.08,06:45
Vie mi niekto poradiť ako v POHODE vyrátam minimálnu mzdu , ked mám koeficient stupňa náročnosti miezd 1,2.Na hotline mi povedali že to mám ručne.Je to ozaj tak, že ručne? Stále mi vyhadzuje len 8100,- a koeficien mám nastavený.
Dada
29.09.08,04:46
Vie mi niekto poradiť ako v POHODE vyrátam minimálnu mzdu , ked mám koeficient stupňa náročnosti miezd 1,2.Na hotline mi povedali že to mám ručne.Je to ozaj tak, že ručne? Stále mi vyhadzuje len 8100,- a koeficien mám nastavený.

Nahodiť to do personalistiky treba ručne. A kde si nastavila ten koeficient?