ryba
11.12.07,07:20
Dobrý deň,
prosím poradiť, koľko hodín mesačne, ročne, môže odpracovať študent na Dohodu o brigádnickej práci študenta?
Lydka R
11.12.07,06:25
Dobrý deň,
prosím poradiť, koľko hodín mesačne, ročne, môže odpracovať študent na Dohodu o brigádnickej práci študenta?

Zákoník práce

Dohoda o brigádnickej práci študentov
§ 227
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace.html#hore)

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta. , aj keď predpokladaný rozsah nepresahuje 100 hodín v kalendárnom roku.

(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.

(3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
§ 228
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace.html#hore)

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode musí byť uvedené: dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o brigádnickej práci študentov je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(2) Dohoda o brigádnickej práci študentov sa uzatvára na určitú dobu, prípadne na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej zrušenia skončenia. Neoddeliteľnou súčasťou dohody je potvrdenie štatútu študenta podľa uvedenej dohody. Okamžité zrušenie skončenie dohody možno dohodnúť len pre prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia pracovného pomeru nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju zrušiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15-dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom bola písomná výpoveď doručená.
Eva99
08.01.08,15:29
Zákoník práce

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta.


Prosím Vás, štatút študenta znamená priložiť potvrdenie o návšteve školy?
Timka1
08.01.08,15:32
Áno, potvrdenie o návšteve školy.
Eva99
08.01.08,15:33
Áno, potvrdenie o návšteve školy.

;) ďakujem.
evka-janekova
23.06.08,10:06
Dobrý deň, ja sa chcem k tejto téme spýtať, či treba študenta evidovať do niektorej z poisťovní. Teraz som mu vypísala dohodu o brigádnickej práci študenov, nastupuje od 26. 06 len do 04. 07. 2008.

Hodinovú mzdu má 40 Sk a pracovať bude 4 hodiny denne.

Dakujem
jankasm
23.06.08,10:08
Dobrý deň, ja sa chcem k tejto téme spýtať, či treba študenta evidovať do niektorej z poisťovní. Teraz som mu vypísala dohodu o brigádnickej práci študenov, nastupuje od 26. 06 len do 04. 07. 2008.

Hodinovú mzdu má 40 Sk a pracovať bude 4 hodiny denne.

Dakujem

Každého dohodára treba pred začiatkom výkonu práce, najlepšie deň vopred, prihlásiť do SP. Tam budeš predsa zaňho aj mesačne odvádzať odvody. ;)
Ežor
26.06.08,08:20
Môže študent pracovať aj na dohodu o pracovnej činnosti /bolo mu 18 rokov/ a dohodu o brig. práci študenta súčasne? Ide mi o to, že cez prázdniny chceme zamestnať jedného študenta, ale on bude pracovať 40 hodín týždenne. Na dohodu o BP študenta môže pracovať max. 20 hodín týždenne. Preto mu chceme dať aj dohodu o pr. činnosti na zvyšných 20 hodín.
veronikasad
26.06.08,08:38
Môže študent pracovať aj na dohodu o pracovnej činnosti /bolo mu 18 rokov/ a dohodu o brig. práci študenta súčasne? Ide mi o to, že cez prázdniny chceme zamestnať jedného študenta, ale on bude pracovať 40 hodín týždenne. Na dohodu o BP študenta môže pracovať max. 20 hodín týždenne. Preto mu chceme dať aj dohodu o pr. činnosti na zvyšných 20 hodín.
Na dohodu o prac.činnosti môže odpracovať len 10 hod.týždenne
Ežor
26.06.08,08:44
Ešte by sme to vykryli aj DoVP. Len som chcela vedieť, či je to v poriadku.
A ešte na SP stačí nahlásiť len jednu dohodu, alebo všetky 3? U nás na poisťovni mi pracovníčka povedala, že dve - tri dohody na jednu osobu sa jej do systému nedajú nahodiť.
Ďakujem
jess
09.08.08,15:12
Študentka pracuje len cez víkendy (reštaurácia). Okrem normálnej mzdy jej treba ešte niečo vyplatiť "naviac" (za prácu v sobotu a v nedeľu ) ?
Tweety
09.08.08,15:16
Študentka pracuje len cez víkendy (reštaurácia). Okrem normálnej mzdy jej treba ešte niečo vyplatiť "naviac" (za prácu v sobotu a v nedeľu ) ?
Pri DOBPŠ nevyplácame mzdu, ale odmenu podľa výšky uvedenej v dohode. Takže príp. príplatky ako u mzdy, nepočítame.
jess
09.08.08,15:18
Ďakujem.
liba2
10.08.08,13:32
Ešte by sme to vykryli aj DoVP. Len som chcela vedieť, či je to v poriadku.
A ešte na SP stačí nahlásiť len jednu dohodu, alebo všetky 3? U nás na poisťovni mi pracovníčka povedala, že dve - tri dohody na jednu osobu sa jej do systému nedajú nahodiť.
ĎakujemPoradila ti správne. Do SP sa prihlasujú dohodári - nie dohody, takže ak má niekto u vás 2-3 dohody, prihlasuje sa len raz.
Čučoriedka 5
11.08.08,08:06
k otázke : Evka - Janeková

DoBPŠ - aj pri tejto dohode sa musí platiť minimálna hodinová mzda.
Nemôžeš dať na hodinu iba 40,- Sk ;)
jankasm
11.08.08,11:35
k otázke : Evka - Janeková

DoBPŠ - aj pri tejto dohode sa musí platiť minimálna hodinová mzda.
Nemôžeš dať na hodinu iba 40,- Sk ;)

S týmto tvrdením nesúhlasím. Minimálna hodinová mzda platí len pre zamestnancov pracujúcich na pracovné zmluvy.
Dohoda sa uzatvorí na určitú dobu, na vykonanie nejakej práce, a môže byť kľudne uzatvorená na 1 mesiac, na 20 hod, a odmena môže byť 100,-. Preto je to dohoda, že sa na tom obidve strany dohodli. Minimálna mzda tu neplatí. :cool:
Kačena I.
19.09.08,07:20
Ak má študent v poslednom ročníku opravné skúšky a spravil ich včera- 18.9.2008, do kedy má štatút študenta, prosím? LEn teda do 18.9.08 alebo do konca mesiaca? Dík
zltalienka
19.09.08,07:37
stredoškolák, vysokoškolák?
Kačena I.
19.09.08,07:43
stredoškolák
zltalienka
19.09.08,07:53
Podľa nižšie priloženého citátu zo zákona, je študentom (sústavná príprava dieťaťa na povolanie) v prípade opravných skúšok najdlhšie do konca šk.roka. Na stredných školách šk. rok trvá do 31.8.2008. Potom už nie je študent, aj keď mal opravné skúšky až v septembri.
T.j. za september jeho rodičia nemajú nárok na daňový bonus, pokiaľ sa "študent" nezamestnal a neprihlásil na Úrad práce musí sa prihlásiť na platenie zdravotného poistenia ako samoplatiteľ. Všetko za prípadu, že nezačína študovať na vysokej škole.

§ 4 ods. 4 písm. c) zákona o prídavku na dieťa 600/2003 Z.z.
(4) Sústavná príprava dieťaťa na povolanie podľa tohto
zákona je aj obdobie
a) bezprostredne nadväzujúce na skončenie štúdia na
strednej škole, najdlhšie do konca školského roka,
v ktorom dieťa skončilo štúdium na strednej škole,
b) od konca školského roka, v ktorom dieťa skončilo
štúdium na strednej škole, do zápisu na vysokú školu
vykonaného najneskôr v októbri bežného roka,
v ktorom dieťa skončilo štúdium na strednej škole,
c) po skončení posledného ročníka strednej školy do
vykonania skúšky podľa osobitného predpisu,11)
najdlhšie do konca školského roka, v ktorom malo
byť štúdium skončené,12)
Kačena I.
19.09.08,08:13
ďakujem, si zlatá
janca104
11.01.09,13:44
Dobrý deň, ja mám podpísanú dohodu o BPŠ, ale týždenné pracujem viac ako 20 hodín..cca 30..je to problém?
Tweety
11.01.09,14:08
Dobrý deň, ja mám podpísanú dohodu o BPŠ, ale týždenné pracujem viac ako 20 hodín..cca 30..je to problém?
Dohoda o brigádnickej práci študentov
§ 227
(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta.(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. (3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.
anna81
29.01.09,14:30
Ahojte, chceme zamestnanť študenta (16r.) na DBPŠ. Bude vykonávať pomocné kancelárske práce - vyhotovovanie zmlúv na základe dodaných podkladov (je to vlastne len prepis na PC). Platia tu preňho ako 16r. nejaké obmedzenia?
Ďakujem za rady.
anna81
04.02.09,16:17
Nik mi nevie poradiť či môžem zamestnať toho 16r.na DOBPŠ?
Zoltán Kovács
04.02.09,16:22
Ahojte, chceme zamestnanť študenta (16r.) na DBPŠ. Bude vykonávať pomocné kancelárske práce - vyhotovovanie zmlúv na základe dodaných podkladov (je to vlastne len prepis na PC). Platia tu preňho ako 16r. nejaké obmedzenia?
Ďakujem za rady.


Nik mi nevie poradiť či môžem zamestnať toho 16r.na DOBPŠ?

Stačí trošku podrobnejšie preštudovať zákonník práce:

§ 171
(1) Zamestnávateľ je povinný utvárať priaznivé podmienky na všestranný rozvoj telesných a duševných schopností mladistvých zamestnancov aj osobitnou úpravou ich pracovných podmienok. Pri riešení dôležitých otázok týkajúcich
sa mladistvých zamestnávateľ úzko spolupracuje so zákonnými zástupcami mladistvých.

(2) Zamestnávateľ je povinný viesť evidenciu mladistvých zamestnancov, ktorých zamestnáva v pracovnom pomere. Evidencia obsahuje aj dátum narodenia mladistvých zamestnancov.

§ 172
Výpoveď daná mladistvému zamestnancovi i okamžité skončenie pracovného pomeru s mladistvým zamestnancom zo strany zamestnávateľa sa musia dať na vedomie aj jeho zákonnému zástupcovi. Ak pracovný pomer skončí mladistvý zamestnanec výpoveďou, okamžitým skončením pracovného pomeru, v skúšobnej dobe alebo ak sa má jeho pracovný pomer skončiť dohodou, je zamestnávateľ povinný vyžiadať si vyjadrenie zákonného zástupcu.

§ 173
Zamestnávateľ môže zamestnávať mladistvých zamestnancov len prácami, ktoré sú primerané ich fyzickému a rozumovému rozvoju, neohrozujú ich mravnosť, a poskytuje im pri práci zvýšenú starostlivosť. To isté platí aj pre školy a občianske združenia podľa osobitného predpisu, ak v rámci svojej účasti na výchove mládeže organizujú práce mladistvých.
allgreen
16.07.12,11:49
dobry den, chcem sa spytat ci nestali v poslednej dobe nejake zmeny ohladom prace studenta na dohodu, rad by som zamestnal studenta na 3 tyzdne cez prazdniny, v obchode. Moze takyto dohodar pracovat za pokladnou?