grja
11.12.07,15:14
ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku
janasv
11.12.07,16:11
http://www.avon.sk/PRSuite/cafe/vba.jsp

Vyskúšaj, je tam Virtuálny kozmetický poradca a máš tam a Zmenu make-upu.:---
Melnick
11.12.07,16:54
Jéj , super janasv.:):):)
janasv
11.12.07,20:29
:---:---:---:---:---:---:---:---...kujeééééém.....:---:---:---:---:---:---:---:---
Darmo je, žena žene najviac rozumie......:D:D
Marína
11.12.07,23:49
Aj tu http://www.marykay.sk/makeover.php si to môžete vyskúšať.
sergei
12.12.07,04:27
Všetky ženy su krasne ale ked sa vedia ešte vkusne naličit je to nadhera.skuste pozriet ešte na zopar napadov-www.refan.sk-ličenie oči,pači sa mi to ked takym niečim zažiary žena napr.večierku.
Melnick
12.12.07,15:59
Všetky ženy su krasne ale ked sa vedia ešte vkusne naličit je to nadhera.skuste pozriet ešte na zopar napadov-www.refan.sk-ličenie oči,pači sa mi to ked takym niečim zažiary žena napr.večierku.
;););) sergei,sergei si jeden z mála mužov ,čo na večierku pozerajú ženám na oči. :D:D:D
Si proste vzácna výnimka. Vitaj na Porade.:)
kitky
12.12.07,17:33
ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku

ahoj, podla toho co piseš - bleda plet a modro-sive oci , si jarny typ .
skus si najst na nete licenie podla toho.
pre urcenie typu je viac kriterii, tiez je vsetko na internete.
prilozim sem jednu fotografiu kde je nadherne vidiet co sa da urobit so zenou ak sa vizazista trafi do jej typu.
v ktorych farbach zaziarime a naopak, ktore nas potlacaju.
BXLmiami
12.12.07,18:36
nemáš v okolí nejakú kozmetičku,ktorá ti vie poradiť?Stojí to minimálne a profesionálka ti vie dať dobré rady.
grja
13.12.07,08:17
Ďakujem za vaše nazory a skusenosti,všetko som si pozrela skvele napady na ličenie.Už som bola u kozmetičky ale ešte ani jedna sa netrafila do mojho vkusu.Takže to zostava na mne,ale som dobre natom ludia nereaguju zle.Pekny den
Designinka
27.07.09,11:07
ahojte,mam problem možno ako každa druha.Aky očny tien mi pôjde ked mam modro-sive oči a bledu plet.Pište a pridajte foto,ved žen je veľa a každy iny typ.Pomôžme si navzajom. PS.neskôr pridam aj prilohu ked pridem nato ako ju dat na stranku


JA SOM Z TYCH, CO LADIA MAKEUP S FAREBNOSTOU OBLECENIA.... TYMTO SPOSOBOM TO SADNE NAOZAJ KAZDA FARBA A DOPLNI CELKOVY EFEKT... NO VELA UROBI AJ SPOSOB AKYM SA NAMALUJES, TAK SA TREBA SUSTREDIT AJ NA TO :)
Jara
27.07.09,11:19
mimotemy odpovedáš na príspevok z roku 2007... ;)
Designinka
27.07.09,18:42
mimotemy odpovedáš na príspevok z roku 2007... ;)



mimotemy NEVADIII :D MOZNO SA ZIDE NIEKOMU INEMU :) NEPOZERALA SOM NA DATUMY :)
Tweety
27.07.09,19:10
mimotemy NEVADIII :D MOZNO SA ZIDE NIEKOMU INEMU :) NEPOZERALA SOM NA DATUMY :)
ETIKETA
20. Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.
Designinka
27.07.09,23:25
Okej :) Nevedela som.... jednoducho mam rada capslock.... a pouzivam ho vsade .... dobre sa cita.... a dobre vyzera :D to je cele...
Helik3
30.07.09,07:34
ja si tiež myslím, že je to v pohode, že vôbec reaguješ!

tiež som sa k tejto téme dostala až teraz a až teraz si idem pozrieť tie linky na zmenu make up-u.
ak nemáme reagovať na témy z pred dvoch rokov, tak ich automaticky vymazávajte...
lavi
18.08.09,14:41
nastrankach mary kay si mozete vyskusat virtualne licenie:-)
frederyka
22.08.09,21:08
nastrankach mary kay si mozete vyskusat virtualne licenie:-)
Neviem nájsť stránky , kde si môžem vyskúšať virtuálne líčenie:mee: