AdrianaA
12.12.07,14:25
Mám živnosť na vedenie účtovníctva a činnosť ek. a daň.poradcov.
Teraz som klientovi spätne za rok 2007 dorábala skladovú evidenciu. Túto prácu som si vyfaktúrovala ako : spracovanie skladovej evidencie za obdobie 01-09/2007. Podľa mňa to súvisí s vedením účtovníctva, ale známa tiež účtovníčka tvrdí, že ja nato nemám živnosť, lebo to spadá pod kancelárske práce:eek:. Som síce presvedčená, že to mám dobre, ale taký červík pochybnosti, teda červíček tu je. Čo vy nato ?
Tweety
12.12.07,13:29
Mám živnosť na vedenie účtovníctva a činnosť ek. a daň.poradcov.
Teraz som klientovi spätne za rok 2007 dorábala skladovú evidenciu. Túto prácu som si vyfaktúrovala ako : spracovanie skladovej evidencie za obdobie 01-09/2007. Podľa mňa to súvisí s vedením účtovníctva, ale známa tiež účtovníčka tvrdí, že ja nato nemám živnosť, lebo to spadá pod kancelárske práce:eek:. Som síce presvedčená, že to mám dobre, ale taký červík pochybnosti, teda červíček tu je. Čo vy nato ?
Ej, červíček pochybnosti, ale teraz si neužije, máš to dobre.:) Hoci ja by som dala do textu- vedenie účtovníctva: skladovej evidencie.
AdrianaA
12.12.07,13:32
Asi sa budem vyhýbať tejto známej, aby som mala kľudný spánok :---.
Tweety
12.12.07,13:34
Asi sa budem vyhýbať tejto známej, aby som mala kľudný spánok :---.
Možno len závidí:cool:
Johanka
12.12.07,13:35
Červíka daj rybárom ;).
Poznám aj tzv. fajnových účtovníkov, ktorí mimo povinností vyplývajúcich zo zákona o účtovníctve a z postupov účtovania pre klienta ani nehnú prstom ...
Napíš si na kus papiera, čo všetko robíš nad rámec týchto predpisov - to bude potom anakonda , nie červík :).
AdrianaA
12.12.07,13:36
Hmm. Nemá čo. Alebo má ? ;)
Johanka
12.12.07,13:38
Možno závidí sumu na faktúre, robotu určite nie :).
Tweety
12.12.07,13:39
Možno závidí sumu na faktúre, robotu určite nie :).
Presne tak, kto by už len robotu závidel, z tej nevyžijeme. Ale prachy sú prachy:)
AdrianaA
12.12.07,13:40
Sumu na faktúre nevidela. Ešte to. :o Veď práve, robotu nikto nezávidí a tak by som sa s ňou niekedy podelila:---. Hlavne teraz pred koncom roka a do marca.
Tweety
12.12.07,13:41
Sumu na faktúre nevidela. Ešte to. :o Veď práve, robotu nikto nezávidí a tak by som sa s ňou niekedy podelila:---. Hlavne teraz pred koncom roka a do marca.
A potom zas, marcom to nekončííííí:mee:
AdrianaA
12.12.07,13:45
Kolotoč povinností. My hovor, je to horor. :D