nanik
12.12.07,15:21
Chcela by som Vás poprosiť o názor na výmenu počítačovej siete.Máme ju už 11 rokov,je to súbor kás v predajniach.Musíme vymeniť celú kabeláž,ale aj kasy- počítače a do nich potrebujeme aj Windous,pretože chceme prejsť aj na iný program.Najradšej by som to dala všetko do nákladov,pretože to len meníme a na tých kasách sa bude takisto blokovať len tovar ako do teraz. Čítala som už aj iný názor,že by to malo byť technické zhodnotenie,lenže aj okná keď vymieňame za plastové dá sa to do nákladov a sú tiež kvalitnejšie,podlaha a pod. Taktiež chcela by som vedieť Váš názor na počítače,dúfam,že tie môžem dať do nákladov,ten predsa funguje každý samostatne a taktiež ich premiestnujeme keď na niektorom stredisku vypadne.Ďakujem za vaš názor.
betka
12.12.07,15:38
Výmena kabeláže - oprava.
TZ by bolo, keby ste robili kabeláž do častí nehnuteľnosti, kde sa predtým nevyskytovala (ťahali by ste novú)
nanik
15.12.07,13:29
Napíše mi ešte niekto svoj názor?
Danila
15.12.07,15:40
Napíše mi ešte niekto svoj názor?Už si raz túto tému nedávno založila:
http://www.porada.sk/t21428-pocitacova-siet-nezabudovana-v-stavbe.html

K tomu, aby sme Ti mohli zodpovedne odpovedať, je potrebných viac údajov, pretože tieto len postupne dopĺňaš. Z doplnených údajov napríklad aj to, že rozširujete programové vybavenie, atď... a už vôbec nepoznáme jednotlivé hodnoty časti súboru, ani kvalitatívne ukazovatele. Napriek tomu z doterajších zadaní to celkom určite nebude všetko oprava.
nanik
16.12.07,15:05
Na faktúre za program bude napísane niečo ako obnova počítačovej siete,robíme to aj pre prechod na euro.Počítače budú vyfakturované samostane 9 ks,tie nám dodá iná firma, každý okolo 15 tis. sk.
KEJKA
16.12.07,15:24
treba to posudzovať kompletne, záväznú info asi dáme ťažko... a veľa záleží aj od schopnosti svoje riešenie obhájiť.
nanik
16.12.07,16:55
Ďakujem Vám.