Majulienka24
12.12.07,19:03
Ahojte,

nevie náhodou niekto z vás kedy bývajú trhy v Poľskom Tešíne? Nie som si istá či bývajú v stredu a sobotu, alebo vo štvrtok a sobotu. Za skorú odpoveď vám ďakujem. :)
Iwett
12.12.07,20:09
bývali v stredu a v sobotu, teraz myslím že dolný trh je aj každý deň, horný neviem........ môžem sa ešte spýtať a overiť to, ale až zajtra.
Majulienka24
13.12.07,06:00
Bola by som ti vďačná keby si mi to zistila. Vopred ďakujem. :o)
Iwett
13.12.07,07:09
ahoj,tak zistené.....dopodrobna: polský tešín, ako som písala dole pri colnici ten akože malý,aj ked už nieje taký malý je každý deň, horný je v stredu a sobotu. Ale že sa lepšie kamaratke nakupuje v jablonke, tak možeš vyskúšat. ide sa cez trstenú na orave. V jablonke je len v stredu. Pekný deň:)
Opravila som nech niekoho nepopletiem.;)
MarcelkaT
13.12.07,08:01
Ešte dobre sa nakupuje aj v Krosne od utorka do soboty.Ale pre Teba je to asi ďalej ako Tešín a ostatné.
KvetkaK
13.12.07,08:02
ahoj,tak zistené.....dopodrobna: polský tešín, ako som písala dole pri colnici ten akože malý,aj ked už nieje taký malý je každý deň, horný je v stredu a sobotu. Ale že sa lepšie kamaratke nakupuje v jablonke a novom targu, tak možeš vyskúšat. ide sa cez trstenú na orave. V jablonke je len v stredu a v novom targu stredu aj v sobotu. Pekný deň:)

Len trošku poopravím, že trhy v Nowom Targu bývaju vo štvrtok a v sobotu. :)
livia24
28.12.07,18:56
V nowom targu sa fakt dobre nakupuje a majú tam vcelku aj dobré ceny.
DanielaSL
28.12.07,19:09
V nowom targu sa fakt dobre nakupuje a majú tam vcelku aj dobré ceny.

No nie som si celkom istá...mám to síce blízko, ale moc tam už nechodíme. Ceny sa mi na kvalitnú vec nezdajú až také nízke a často sa nám stalo, že vec, ktorá sa zdala dobrá ,bola potom nanič.....Raz som si kúpila blúzku, ktorá bola pekná, obzrela som si ju zo všetkých strán, lebo zrovna nebolo veľa ľudí a dalo sa v pohode chodiť. Doma som ju oprala a keď blúzka vyschla, tak bola fľakatá akoby ma oprskali škrčiace sa volské oká. Snažila som sa to oprať ešte raz s prostriedkom na fľaky a boli stále..potom som sa dozvedela od odborníčky na textil, že to sú tzv. mŕtve vlákna, ktoré vo fabrike zafarbia a farba drží,ale po opraní farba pustí...ani zafarbenie na inú farbu nepomohlo, blúzku za 500,- som vyhodila do kontajnera, lebo bola nenositeľná.A to nebola jediná zle kúpená vec. V tej trme vrme na trhoch sa nedá ani dobre skúšať, predavači zvyknú pochváliť a potom človek doma zistí, že mu to nesedí.
Takže odporúčam vystihnúť termín, kedy býva na trhu menej ľudí a hlavne si dať pozor čo sa kupuje, dobre skúšať a poriadne prezrieť. A taktiež na zlodejov, býva ich tam dosť.
kačenka
19.02.09,12:32
Dobrý deň,
vedel by mi niekto povedať, či sú trhy v Jablonke alebo
v Targu aj teraz v zime? Alebo to začína až na jar.

Ďakujem
kero64
20.02.09,16:31
Ja som v Poľsku nebol niekoľko rokov, ale mám kolegu zo Stropkova a ten je tam neustále. Nevie si to vynachváliť a hlavne teraz, keď je kurz zloteho stále slabší. Nikdy som nenašiel chuť na nákupy v Poľsku, ale prečo nie? Každé ušetrené Euro je dobré. Ja idem radšej na Moravu. Mám to tam bližšie.
vrbaa
27.02.09,15:47
Rada by som kupila tujea a okrasne kry ,do ktoreho mesta v polsku by ste mi odporucili?
petmar
27.02.09,19:11
V Novom Targu vlani mali taký výber tují ale aj všetkého možného zeleného do záhrad, že to u nás ani neuvidíš, ten sortiment a množstvo. No a hlavne ceny sú trvalo príjemné. Len je tam asi ešte zima .
martina612
29.03.09,13:22
Dobry den.
Chcem sa opytat,kde sa da nejblizsie nakupit v Polsku na trhoch.Boli sme v Novom Targu,ale zdalo sa mi to daleko od hranic.Nieje nieco blizsie.Chceme kupit detsku sedacku,sportovz kocik a mozno aj nejake potraviny.
Poradi mi niekto?Dakujem.Martina:):):)
kačenka
30.03.09,08:55
Nebol niekto tento víkend v Novom Targu, aké je tam počasie? Je tam ešte
sneh, alebo už nie?
pivko
30.03.09,09:07
Nebol niekto tento víkend v Novom Targu, aké je tam počasie? Je tam ešte
sneh, alebo už nie?
Bol som ;) a v Ždiari bolo asi tak 2m v Targu 0,7m:---
J+K
08.04.09,05:10
Neviete niekto, či sú trhy v Nowom Targu aj zajtra 9.4.2009 ?
J+K
08.04.09,05:58
Naozaj nikto neviete poradiť???
J+K
08.04.09,06:00
To mi fakt nikto neviete poradiť???

Sú trhy aj vo štvrtok???
amakov
08.04.09,19:08
ano, v N.Targu su trhy vo stvrtok
nadkka
16.04.09,20:09
prosím vás vedeli by ste mi poradit!potrebujem oplotit pozemok chcem ist do polska na nakupy. myslite ze sa tam dá kupit plastový plot alebo nieco podobné bez udrzbové?mate s tým niekto skusenosti? ake su tam na to ceny?a kde je dobré ist na taketo veci? dakujem
iwonetka
18.08.09,06:47
Ahoj Iwet..mozes mi prosim ta poradit poznas ten polsky tesin??vies uz asi tyzden hladam ma tam byt vraj nejaky sklad kvetov a dekoracneho materialu..nejaky velky sklad, ale zial nemozem nic o tom najst..nevedela by si mi poradit??ci to tam ozaj je, ak tam niekoho poznas??nejaky kontakt??velmi by som ti bola vdacna..ide o mojich svokrovcov, ktory zhanaju nejaky lacnejsi material..kvety a pod..vopred ti dakujem za ochotu..ivona :)
Mony3
18.08.09,13:40
ahojte,
viete mi niekto poradiť kedy bývajú trhy v Jablonke?
Či je to v stredu alebo vo štvrtok?
Ďakujem
Anna123
28.09.09,14:17
Dobrý deň, neviete náhodou aké sú cenové relácie na trhu v Jablonke črepníkových chryzantém, čím je výhodnejšie platiť zloté alebo eurá. Podľa môjich informácii trhy bývajú v stredu.
Mimoň2
28.09.11,16:28
Ahojte poradí mi niekto kde sa v Poľsku na akom trhu dajú kúpiť nijaké pekné koktejlové šaty na stužkovú ...Dakujem :)
Tamila
28.09.11,17:37
V Poľskom Tešíne je určite dosť veľký výber šiat.
beba13
28.09.11,18:31
..aj v Nowom Targu maju krásne šaty
trisestri
03.10.11,17:07
Ja nechapem co vidite na tom Polsku,vsetko co poznam od nich su riadne smejdy, nespomeniem na kvalitny vyrobok od poliakov,nechapem ani svetovych vyrobcov co tam umiestnili vyrobu svojich znaciek,este aj ich pristup k zakaznikom je otrasny a to som si myslel ze niektorych nasich podnikavcov nik neprekona.
Apropo neviem preco platime svetove ceny za znacku ktoru niekto vyraba niekde pokutnym sposobom co znamena ze jedna vec tej istej znacky je kvalitna a ina tej istej znacky je smejd-plnime cudzie kapsy a za to nam podhodia brak ktory by sa doma neopovazili ponuknut ani vo vypredajoch.
Tamila
03.10.11,18:02
Na Slovensku v obchodoch majú plno poľských odevov a a za slovenské ceny. Tie isté šaty, kostým alebo oblek tam kúpiš lacnejšie. Tieto veci sú vždy ušité v Poľsku a nie v Číne. Keď bol dobrý kurz, dali sa nakúpiť rôzne elektrospotrebiče za dobrú cenu. Neviem aký rozdiel je medzi televízorom, chladničkou a pod. rovnakej značky na Slovensku a v Poľsku. Mám ich doma zopár. Určite niektoré veci sú tam menej kvalitné.