klaudiak
13.12.07,11:10
Môže zamestnanc, ktorý ma mzdu z pracovnej zmluvy /automechanik/, robiť u toho istého zamestnávateľa na dohodu /upratovačské práce prevádzky/ ?
Za podmienok 10 hodín týždenne s tým, že ho nahlásim ako pracovníka na dohodu v Sociálnej poisťovni ? Odvod do GP a UP ?
Tweety
13.12.07,10:15
Môže zamestnanc, ktorý ma mzdu z pracovnej zmluvy /automechanik/, robiť u toho istého zamestnávateľa na dohodu /upratovačské práce prevádzky/ ?
Za podmienok 10 hodín týždenne s tým, že ho nahlásim ako pracovníka na dohodu v Sociálnej poisťovni ? Odvod do GP a UP ?
Môže mať aj PP aj DoPČ, prihlásiš ho do SP ako dohodára. Odvody ako uvádzaš- pripomínam, že ich odvádza len zamestnávateľ.
mladymuz
13.12.07,10:15
ano môže... zakon povoľuje viac pracovnych pomerov, ale myslim, že tam je napisane, že nie na tu istu činnosť, takže toto je v pohode
Zoltán Kovács
13.12.07,10:16
Môže zamestnanc, ktorý ma mzdu z pracovnej zmluvy /automechanik/, robiť u toho istého zamestnávateľa na dohodu /upratovačské práce prevádzky/ ?
Za podmienok 10 hodín týždenne s tým, že ho nahlásim ako pracovníka na dohodu v Sociálnej poisťovni ? Odvod do GP a UP ?

ÁNo je to možné.

http://www.porada.sk/t66210-dohoda-o-vykonani-prace-zamestnanec.html
klaudiak
13.12.07,12:31
ďakujem ;)