neonka
13.12.07,11:29
Pri surfovaní na nete som objavila stránku "pracadoma.sk".... sľubujú tam dobré zárobky .. je tam normálne adresa a tak .. len sa má, samozrejme, poslať 515 Sk za rozhodovací balíček, či čo. asi je to hlúposť,len ma zaujíma, či s tým má niekto skúsenosť ...

díky
Zoltán Kovács
13.12.07,10:31
Podľa mňa každá ponuka práce, pri ktorom musí záujemca zaplatiť dopredu je podfuk.
ronel
13.12.07,10:45
Kamarátka, to našla tiež, ale neobjednala nič a pokým sa neodregistrovala, stale jej pisali, že navštívila ich stránku, že ešte nič neobjednala, a pokým neobjedná nemôže začať zarabáť a podobné hovadiny, takže asi bz som nič neobjednávala, moc bz som tomu neverila. pekný deň
m.hladka
13.12.07,10:55
Moja sestra niečo podobné našla a tiež musela zaplatiť okolo tisícky. Doniesli jej materiál, ktorý vraj toľko stál, a potom pracne podľa nákresov robila krabičky, ktoré nikdy nikto nechcel. Bolo to myslím aj v lampárni. Teda potvrdzujem, že je to podvod. Už to musí byť podozrivé, že niekto chce od Vás peniaze aj prácu?!
pepsikova
28.01.08,12:16
neobjednala som si síce ten balíček práve pre mňa postavených informácii,ale na emajlovú adresu mi chodili obkecavačky ,veľmi podobné ponukám od digest rider..čiže plná huba krásnych slov.....toto je moja skúsenosť...prácu ti neponúknu,len ťa budú ohurovať múdrosťou,čo máš urobiť,vlastne spravia z teba neschopnú postarať sa o seba....asi tak..
neonka
29.01.08,07:10
.. díky za odpovede ...
len by som strašne rada vedela, čo obsahuje ten balíček ... inštrukcie, či čo?
poremus
04.04.09,08:46
Je to Herbalive, ja som to zaplatil, pošlú vám CD, materiáli a kontakt na poradcu ktorý vás bude zaučovať po internete. Ďalej však treba zaplatiť 2500 sk vstupný balíček s welnes produktom Herbaliveve ten máte užiť, vytvoria vám stránky s welnes produktami strategicky zamerané na chudnutie, a aj stránky na získavanie nových členov. Je to síce seriózne ale či a koľko zarobíte to neviem... ten balíček som už nekupoval...