brokolica
14.12.07,10:20
Dobry den,
potrebovala by som poradit.

Tyka sa to priepustiek, ktore nam v praci davaju, ked chceme ist k doktorovi.
Moja sefka mi tvrdi, ze ked idem k doktorovi, mam pravo na nahradu mzdy, ale ten cas, napr. 3 hodiny co stravim u doktora sa mi nepripocitava do mesacneho odpracovaneho ,,fondu,,. Tym padom sa mi napr. tie 3 hodiny odpocitaju z mojich nadcasov.
Vobec sa mi to nezda, naco potom mame tie priepustky? Ked si potom navstevu u doktora musime v podstate nadcasovat???

Ako ja viem, tak kazdy ma pravo ist k doktovi na priepustku v pocte 56 hodin.

Aka je potom pravda?
Teraz mi normalne vznikli minusy v dochadzke. hmmm.

Vopred dakujem za odpoved.
Tweety
14.12.07,09:21
Dobry den,
potrebovala by som poradit.

Tyka sa to priepustiek, ktore nam v praci davaju, ked chceme ist k doktorovi.
Moja sefka mi tvrdi, ze ked idem k doktorovi, mam pravo na nahradu mzdy, ale ten cas, napr. 3 hodiny co stravim u doktora sa mi nepripocitava do mesacneho odpracovaneho ,,fondu,,. Tym padom sa mi napr. tie 3 hodiny odpocitaju z mojich nadcasov.
Vobec sa mi to nezda, naco potom mame tie priepustky? Ked si potom navstevu u doktora musime v podstate nadcasovat???

Ako ja viem, tak kazdy ma pravo ist k doktovi na priepustku v pocte 56 hodin.

Aka je potom pravda?
Teraz mi normalne vznikli minusy v dochadzke. hmmm.

Vopred dakujem za odpoved.Má pravdu, nie je to odpracovaný čas, je to prekážka v práci- §141.
Infarkt
14.12.07,09:38
Mnooo...treba sa pozrieť aj na tieto znenia :

§ 144
Spoločné ustanovenie o prekážkach v práci

(1) Ak je prekážka v práci zamestnancovi vopred známa, je povinný včas požiadať zamestnávateľa o poskytnutie pracovného voľna. Inak je zamestnanec povinný upovedomiť zamestnávateľa o prekážke v práci a o jej predpokladanom trvaní bez zbytočného odkladu.

(2) Prekážku v práci a jej trvanie je zamestnanec povinný zamestnávateľovi preukázať. Príslušné zariadenie je povinné potvrdiť mu doklad o existencii prekážky v práci a o jej trvaní. Ak má zamestnanec nárok na pracovné voľno bez náhrady mzdy, zamestnávateľ je povinný mu umožniť nadpracovanie zameškaného času, ak tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody.

(3) Ako výkon práce sa posudzuje čas,

a) keď zamestnanec nepracuje pre prekážky v práci s výnimkou času pracovného voľna poskytnutého na žiadosť zamestnanca, ak sa vopred dohodlo jeho nadpracovanie, a času, po ktorý bola práca prerušená pre nepriaznivé poveternostné vplyvy,
b) dovolenky,
c) keď si zamestnanec vyberá náhradné voľno za prácu nadčas alebo za prácu vo sviatok,
d) keď zamestnanec nepracuje preto, že je sviatok, za ktorý mu patrí náhrada mzdy alebo za ktorý sa mu jeho mesačná mzda nekráti,
e) ktorý mladistvý zamestnanec strávi pri odbornej príprave v rámci systému teoretickej alebo praktickej prípravy. ...atď...

Mno a čo sa týka ošetrenia :

§ 141
Dôležité osobné prekážky v práci

(1) Zamestnávateľ ospravedlní neprítomnosť zamestnanca v práci za čas jeho pracovnej neschopnosti pre chorobu alebo úraz, počas materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky (§ 166), karantény, ošetrovania chorého člena rodiny a počas starostlivosti o dieťa mladšie ako desať rokov, ktoré nemôže byť z vážnych dôvodov v starostlivosti detského výchovného zariadenia alebo školy, v ktorých starostlivosti dieťa inak je, alebo ak osoba, ktorá sa inak stará o dieťa, ochorela alebo sa jej nariadila karanténa (karanténne opatrenie), prípadne sa podrobila vyšetreniu alebo ošetreniu v zdravotníckom zariadení, ktoré nebolo možné zabezpečiť mimo pracovného času zamestnanca. Za tento čas nepatrí zamestnancovi náhrada mzdy, ak osobitný predpis neustanovuje inak.

(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení

1. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
2. ďalšie pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
3. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na preventívne lekárske prehliadky súvisiace s tehotenstvom, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,

b) narodenie dieťaťa manželke zamestnanca; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na prevoz manželky do zdravotníckeho zariadenia a späť, ...atď...
katarina246
21.05.09,06:42
Prosím Vás, zamestnávateľ mi nechce uznať priepustku, keď som bola s dieťaťom v centre špeciálno-pedagogického poradenstva, že to nie je návšteva zdravotníckeho zariadenia. Majú pravdu? V inom čase, ako počas pracovného času som ísť nemohla, a ani sám nemohol ísť, má 10 rokov. Mám si zabezpečiť potvrdenie od obvodného lekára. Nejako sa mi to nezdá, ale uvítala by som, keby mi to niekto vysvetlil. ďakujem.
veronikasad
21.05.09,07:06
Prosím Vás, zamestnávateľ mi nechce uznať priepustku, keď som bola s dieťaťom v centre špeciálno-pedagogického poradenstva, že to nie je návšteva zdravotníckeho zariadenia. Majú pravdu? V inom čase, ako počas pracovného času som ísť nemohla, a ani sám nemohol ísť, má 10 rokov. Mám si zabezpečiť potvrdenie od obvodného lekára. Nejako sa mi to nezdá, ale uvítala by som, keby mi to niekto vysvetlil. ďakujem.
Súhlasím so zamestnávateľom, na základe čoho by ti mala vystaviť detská lekárka potvrdenie ?

2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

...
c) sprevádzanie

1. rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia na vyšetrenie alebo ošetrenie pri náhlom ochorení alebo úraze a na vopred určené vyšetrenie, ošetrenie alebo liečenie; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne len jednému z rodinných príslušníkov na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak bolo sprevádzanie nevyhnutné a uvedené úkony nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
katarina246
21.05.09,12:46
Ďakujem Ti za odpoveď, len nerozumiem. Na vyšetrenie sme boli odporučení, a bolo vopred dohodnuté. Potvrdenie od detskej lekárky žiadal zamestnávateľ. Ja som mala priepustku potvrdenú detským psychológom. Centrum pedagogicko psychologických služieb sa nepovažuje za zdravotnícke zariadenie? Vyšetrenie u psychológa sa nepovažuje za lekárske vyšetrenie? Kde je to uvedené? Kde by som to mohla nájsť? Ďakujem
Chobot
21.05.09,13:05
Ďakujem Ti za odpoveď, len nerozumiem. Na vyšetrenie sme boli odporučení, a bolo vopred dohodnuté. Potvrdenie od detskej lekárky žiadal zamestnávateľ. Ja som mala priepustku potvrdenú detským psychológom. Centrum pedagogicko psychologických služieb sa nepovažuje za zdravotnícke zariadenie? Vyšetrenie u psychológa sa nepovažuje za lekárske vyšetrenie? Kde je to uvedené? Kde by som to mohla nájsť? Ďakujem

Pokiaľ to zariadenie spadá do kompetencie rezortu ministerstva zdravotníctva, tak je to zdravotnícke zariadenie. Raz sa o psychologickej poradni písalo aj na porade:

http://www.porada.sk/t74106-navsteva-psychologa.html
katarina246
21.05.09,19:37
Velmi pekne dakujem. Nevedela som sa k tomu dopatrat. Pozerala som aj stranku min. zdravotnictva, sice som tam spominane centrum nenasla, ale je tam uvedene ze centrum pre liecenie drogovych zavislosti je zdravotnicke zariadenie, tak sa domnievam, ze aj toto je. No neviem, ci mojmu zamestnavatelovi moja domienka postaci. Este raz dakujem.
Chobot
22.05.09,08:27
Velmi pekne dakujem. Nevedela som sa k tomu dopatrat. Pozerala som aj stranku min. zdravotnictva, sice som tam spominane centrum nenasla, ale je tam uvedene ze centrum pre liecenie drogovych zavislosti je zdravotnicke zariadenie, tak sa domnievam, ze aj toto je. No neviem, ci mojmu zamestnavatelovi moja domienka postaci. Este raz dakujem.

Tak si zavolaj do toho poradenského centra, pod koho spadajú.

Alebo sa vykašli na zamestnávateľa a zober si na ten deň dovolenku.
katarina246
25.05.09,13:40
Ano, vdaka, uz som tam volala, spadaju pod ministerstvo skolstva, takze peciatka neplati. Uz aspon viem, ze zamestnavatel mal pravdu. Nevadi, poriesim to inak. Este raz dakujem.:)
Tomculo
12.09.12,06:37
Potrebujem poradiť. Pracujem len na nočnej zmene. Mal som úpal takže som nemohol nastúpiť do roboty. Vybavil som si teda na ten deň priepustku. Zamestnávateľ mi ale uznal len 2 hodiny z toho dňa a povedal mi že priepustka sa nevzťahuje na celú zmenu. Vraj si musím ostatné hodiny nahradiť. Že som si mal vybaviť priepustku na dva dni aby mi platila na celú zmenu. Zdá sa mi že sa priepustka dáva len na jeden deň a nie na dva. Ako to je? Viete mi poradiť?
Tweety
12.09.12,06:39
Potrebujem poradiť. Pracujem len na nočnej zmene. Mal som úpal takže som nemohol nastúpiť do roboty. Vybavil som si teda na ten deň priepustku. Zamestnávateľ mi ale uznal len 2 hodiny z toho dňa a povedal mi že priepustka sa nevzťahuje na celú zmenu. Vraj si musím ostatné hodiny nahradiť. Že som si mal vybaviť priepustku na dva dni aby mi platila na celú zmenu. Zdá sa mi že sa priepustka dáva len na jeden deň a nie na dva. Ako to je? Viete mi poradiť?
Záleží od toho, aký čas bol na nej uvedený, pretože na § sa prepláca čas strávený u lekára. Ale ak si mal napásané, že celodenné ošetrenie, zamestnáv. to mal uznať.
command
11.04.13,06:16
Zdravim nechcem zakladat novu temu ale mam taku otazku ohladom priepustky na sprievod. Pracujeme s manzelkou u rovnakeho zamestnavatela a ten tvrdi ze mame narok dokopy len na 7 priepustiek na sprievod dietata a nie každy zvlasť. Nejde o to ze by sme chceli priepustku v rovnaký deň. Je to pravda alebo zamestnavatel zavadza?
Tweety
11.04.13,06:32
Zdravim nechcem zakladat novu temu ale mam taku otazku ohladom priepustky na sprievod. Pracujeme s manzelkou u rovnakeho zamestnavatela a ten tvrdi ze mame narok dokopy len na 7 priepustiek na sprievod dietata a nie každy zvlasť. Nejde o to ze by sme chceli priepustku v rovnaký deň. Je to pravda alebo zamestnavatel zavadza?
Nie je to pravda.
command
11.04.13,06:35
Nie je to pravda.Takže máme každy ja aj manzelka narok na 7+7
Tweety
11.04.13,06:39
Takže máme každy ja aj manzelka narok na 7+7
§141 platí v plnom rozsahu, ale to, že tie dni umožňuje, ešte neznamená, že ich musíte vyčerpať stoj čo stoj.
command
11.04.13,07:00
§141 platí v plnom rozsahu, ale to, že tie dni umožňuje, ešte neznamená, že ich musíte vyčerpať stoj čo stoj.Nejde o to vyčerpat ich stoj co stoj ale dcera býva často chorá za 4 mesiace manzelka vyčerpala všetky priepustky vacsinou na nu aj keď 7 mala na seba. dufam že teraz uz nebude znova chora ale zase v oktobri nas to znovu caka.
Tweety
11.04.13,07:02
Nejde o to vyčerpat ich stoj co stoj ale dcera býva často chorá za 4 mesiace manzelka vyčerpala všetky priepustky vacsinou na nu aj keď 7 mala na seba. dufam že teraz uz nebude znova chora ale zase v oktobri nas to znovu caka.
To stoj čo stoj som napísala preto, lebo niekto si to vysvetľuje tak že, keď to je raz v zákone, tak to musí vyčerpať.
command
11.04.13,07:05
Ano poznam to pracujem v škole dokedy bola manzelka na materskej alebo bola nezamestnana som nemal skoro ziadne vycerpane ale co viem tak ucitelia maju kazdy vycerpane 7+7(kazdy rok).