fachman
15.12.07,17:40
Prosím o radu,dosť dlho som mal problém dostať sa do pošty v zozname,nenečítalo,alebo som odoslal prílohu a tá neodošla,teraz mám len vrchnú časť okna,keď kliknem na Titulka-na pol sekundy prebleskne celé okno a zmizne.Nevidím celú stránku zoznamu,jej okno.Čím to je? Ďakujem.
kitky
15.12.07,17:22
Zoznam je jeden obycajny SHIT, ktory tazi hlavne z toho, ze tu bol prvy a ze ludia na slovensku su konzervativni a ked sa naucia niekde chodit tak tam chodia do nemoty. Sluzby tohoto portalu uz davno stoja za dve veci, ale majitelov to netrapi, pretoze plati to, co som napisala hore.
Uz som davno zmenila emailovu adresu a odporucam to vsetkym, ktori nechcu kazdy den zapasit s vecami, ktore im za to vobec nestoja.
A ZOZNAM komplet taky aky je nestoji ani za deravy gros!:cool:

na mail Gmail a na vyhladavanie google! Zoznam ti najde akurat tak velke gulove! alebo ked tak na styristopatdesiatom mieste!
Anja111
15.12.07,17:32
Tiež som zmenila mailovú adresu, lebo som nebola so Zoznamom spokojná. A urobilo tak aj veľa mojich známych...
fachman
16.12.07,08:48
Stalo sa pár krát,že som poslal poštu s fotkami,a dostal som odpoveď,že foto nedošlo,proste problémi,mrzí ma ,že unás v meste som písal do fóra,v inernetovej sieti,a nikto nereagoval na môj problém,myslel som si,že problém mámlen ja.Chcel som ísť k iným používateľom internetu a zistiť čoa ako.Celkom som spokojný zo stránkov post.sk a aj gmail.Ďakujem.
ickom
16.12.07,09:40
Ja som tiež mala stále problémy, niekedy mi neotvorilo schránku aj týždeň (vážne, nekecám), nemala som ako skontrolovať si poštu od rodiny zo zámoria, mala som tam uložené veci, ku ktorým som sa nedostala včas, čo ma dosť štvalo. Najjednoduchšie je zmeniť schránku, ak sa s tým nechceš stále nervovať.
Madam Kurie
16.12.07,17:36
Mám : www.inMail.sk a som už niekoľko rokov spokojný. Kapacita schránky je 100 MB.
LubosP
17.12.07,12:36
na mail Gmail a na vyhladavanie google! Zoznam ti najde akurat tak velke gulove! alebo ked tak na styristopatdesiatom mieste!

s tym gmailom suhlasim ale co sa tyka vyhladavania, je to s googlom neporovnatelne, pretoze google je indexovaci nastroj (prechadza cely internet automaticky a pridava nove stranky) a zoznam katalogovy (stranky sa pridavaju rucne a rucne sa aj triedia do kategorii)

cize zalezi co chces najst - ak hladam napr. sklenarov v Poprade, urcite pouzijem Zoznam alebo iny katalogovy vyhladavac
kitky
17.12.07,16:38
s tym gmailom suhlasim ale co sa tyka vyhladavania, je to s googlom neporovnatelne, pretoze google je indexovaci nastroj (prechadza cely internet automaticky a pridava nove stranky) a zoznam katalogovy (stranky sa pridavaju rucne a rucne sa aj triedia do kategorii)

cize zalezi co chces najst - ak hladam napr. sklenarov v Poprade, urcite pouzijem Zoznam alebo iny katalogovy vyhladavac

Suhlasim, ale potom to tam triedia cvicene opice, pretoze aj triedit sa da zmysluplne a prehladne.V Zozname maju urcite ine priority.:rolleyes:
Bastian
17.12.07,17:51
Suhlasim, ale potom to tam triedia cvicene opice, pretoze aj triedit sa da zmysluplne a prehladne.V Zozname maju urcite ine priority.:rolleyes:
Zoznam je stránka zameraná hlavne na katalóg firiem (podľa mňa). Z toho majú peniaze. Majú to okorené pikoškami (ktoré ľudí zaujímajú) a správami. Tiež je tam dosť prehľadne zoradených viac sekcií. Myslím si, že Zoznam prevyšuje stránky ako Atlas, Azet, Centrum, Post. Na vytvorenie mailu nie je podľa mňa vhodná ani jedna z týchto. Ale ako stránka na hľadanie firiem, máp a rôznych inf. je najlepšie urobený práve zoznam (jasné že na hľadanie podľa slov Google).
scorp
18.12.07,08:21
Tazko je porovnavat Google a Zoznam, uz len kvoli prevratnemu prehladavaniu cez Google. Suhlasim s nazorom, ze Zoznam je zotrvacnost pouzivatelov internetu....
fachman
19.12.07,12:57
Ale mňa furt zaujíma,to okno Zoznamu,pred chvíľou zapol počítač,ako úvodnú stránku mám zoznam,ale vidno len vrchnú časť okna,potom som šiel na Poradu,stade som sa vracal na zoznam zelenou návratovou šípkou,objavilo sa už celé okno zoznamu,a keď som sa chcel dostať do pošty,hodilo ma to akurát do okna zoznamu ale len z vrchnou časťou.Keď chcem ísť do pošty,musím v tom neúplnom okne zoznamu dať do vyhľadávača zoznam.sk, a tam je aj ponuka mail zoznam.sk. Tak neviem.
Bastian
20.12.07,10:18
Tazko je porovnavat Google a Zoznam, uz len kvoli prevratnemu prehladavaniu cez Google. Suhlasim s nazorom, ze Zoznam je zotrvacnost pouzivatelov internetu....
Neporovnával som Zoznam s Google. Písal som, že e-mail je lepšie si vytvoriť niekde inde ako na zoznam, centrum, post, atlas..., že cez Zoznam sa mi dobre hľadajú Slovenské firmy a že Google hľadá najlepšie podľa slov.
silviazigraiova
26.12.07,10:47
Zoznam je asi najhorsia emailova schranka, aka existuje. Pradepodobne tam uz ponastavovali xxx bezpecnostnych opatreni na pristup k datam a uz tam nic nefunguje. Odporucam "gmail.com"!Jednoznacne.Vela stastia. :)