merk
15.12.07,19:48
Ahojte poradaci

vedel by niekto pre nas laikov graficky znazornit kolobeh dokladov vo vyrobnej firme? od nakupu, odbytu, cez naskladnenie, vyskladnenie, prijem do vyroby,pri nedokoncenej vyrobe a bez, uvolnenie z vyroby, prijem do expedicie, expedicia, dod. list, fakturacia, a v podstate vsetky potrebne doklady - kto-kde, kolko kusov, komu ide original, komu kopia, atd. resp. ako by to malo byt.
Danila
15.12.07,19:50
Ahojte poradaci

vedel by niekto pre nas laikov graficky znazornit kolobeh dokladov vo vyrobnej firme? od nakupu, odbytu, cez naskladnenie, vyskladnenie, prijem do vyroby,pri nedokoncenej vyrobe a bez, uvolnenie z vyroby, prijem do expedicie, expedicia, dod. list, fakturacia, a v podstate vsetky potrebne doklady - kto-kde, kolko kusov, komu ide original, komu kopia, atd. resp. ako by to malo byt.:):):)Prepáč mi, ale u mňa to vyvolalo silvestrovskú náladu....:D. Fakt v dobrom. Lebo to musí byť firma veľká, so štruktúrou tiež nie ledajakou a obeh dokladov tomu bude adekvátny. Odtiaľto sa to fakt seriózne nedá.
merk
16.12.07,12:23
nemyslel som nič zložité žiadna zložitá štruktúra, a kedže je Silvester a vianoce za dverami :), tak som začal nákupom, ak som niečo zabudol alebo je to úplne zle budem rád keď ma opravíte (ak budete mať chuť) alebo doplníte o vaše skúsenosti
sway
16.12.07,12:27
nemyslel som nič zložité žiadna zložitá štruktúra, a kedže je Silvester a vianoce za dverami :), tak som začal nákupom, ak som niečo zabudol alebo je to úplne zle budem rád keď ma opravíte (ak budete mať chuť) alebo doplníte o vaše skúsenosti

no krásne je to spravené ;););)
ak budeš mať celý kolobeh môžeš pomôcť aj iným a hodiť to sem - vytvor novú tému...:):):)
merk
16.12.07,12:30
no mile rád, len momentálne neviem ako ináč nazvať tému tak ako som ju nazval
sway
16.12.07,12:39
no mile rád, len momentálne neviem ako ináč nazvať tému tak ako som ju nazval

...myslela som to tak, aby sa tvoja príloha nestratila v "dave" - keď sem pribudne xy príspevkov.... jednoducho tak aby bolo jasné, že nejde o otázky ale pomôcku. Napr: Príručka - kolobeh dokladov, alebo pomôcka...., ;)
merk
16.12.07,12:46
ok, môže byť, ale rád by som počkal na reakciu ostatných poraďákov a ich vyjadrenie k téme resp. premenovanie témy , a či vôbec bude táto téma niekomu prospešná
KEJKA
16.12.07,13:17
daj to na BLOG...určite si to rada prečítam....
merk
16.12.07,15:42
Takže pokračujem odbytom a očakávam aj nejaké pripomienky resp. ako to je u vás vo firme resp. v praxi