Astalavista
16.12.07,13:18
Prosím poradte ako vypísať cestovný príkaz pre uplatnenie stravného. Som SZČO a dochádzam na týždňovky vlastným autom. Ako to vlastne bude v cesťáku po týždni, alebo mesiaci, alebo.....
Heni
16.12.07,14:01
Astalavista
26.12.07,07:59
Hladať ešte viem!!!
Ale nikde som nenašiel či sa má cesťák vypísať na každú jazdu, alebo na týždeň, ak cestujem v pondelok a vraciam sa v piatok (cez týždeň nejazdím), alebo sa môže vypísať na celý mesiac....
Zoltán Kovács
26.12.07,08:23
Hladať ešte viem!!!
Ale nikde som nenašiel či sa má cesťák vypísať na každú jazdu, alebo na týždeň, ak cestujem v pondelok a vraciam sa v piatok (cez týždeň nejazdím), alebo sa môže vypísať na celý mesiac....

Frekvenciu vypisovania cesťákov si určíš sám. Či budeš písať týždenne alebo raz mesačne je len na tebe.
Astalavista
27.12.07,11:45
Ďakujem za odpoveď.
Evanka
27.12.07,12:31
Prosím poradte ako vypísať cestovný príkaz pre uplatnenie stravného. Som SZČO a dochádzam na týždňovky vlastným autom. Ako to vlastne bude v cesťáku po týždni, alebo mesiaci, alebo..... Stačí ak si raz mesačne urobíš vyúčtovanie CP, kde uvedieš cestovné, stravné ako na pracovnej ceste, teda podľa počtu hodín strávených na PC a zaplatené ubytovné. Ak je to zahraničná PC, tak aj vreckové.