staankaa
17.12.07,12:44
Ahojte potrebujem poradit
byvaly zamestnavatel mi splaca moju vyplatu. vypracoval splatkovy kalendar na zaklade ktoreho mi splaca peniaze ale teraz mi chce dat menej penazi ako je uvedene v splatkovom kalendari ktory je podpisany oboma stranami.Moze to urobit? nikde v tom splatkovom kalendari nie je uvedene ze ak nahodou vznikne nejaka chyba alebo co tak ze mi da menej penazi..a ani v pracovnej zmluve som nemala uvedene nic take len on teraz nema peniaze a hlada si vselijake vyhovorky len aby mi dal menej penazi mozem sa ohradit tym splatkovym kalendarom? Stiahol mi aj zato ze mu danovy urad dal pokutu 2000Sk za nepodanie prehladu na DU a stiahol to mne pritom som mala normalne vypracovanu vyplatnu pasku kde nebolo ziadne stiahnutie za toto ale ked mi mesacne zacal splacat vyplatu tak mi neposlal 2000 SK ohradil sa tym ze mi to stiahne zato co jemu stiahol DU ale na splatkovom kalendari nebolo nic iba to ze mi bude mesacne splacat peniaze mesacne a odrazu si vymyslel toto neviem ci mam o tie peniaze bojovat alebo nie lebo neviem ci mam vlastne na ne pravo ale podla mna ano..lebo ak mi chcel stiahnut peniaze tak mi to mal napisat nejako v tom splatkovom kalendari ze ak nahodou nieco vzikne tak ze mi stiahne..naozaj neviem co mam robit poradte mi prosim..nemala som podpisanu ani dohodu o hmotnej zodpovednosti..
Chobot
17.12.07,11:59
Ahojte potrebujem poradit
byvaly zamestnavatel mi splaca moju vyplatu. vypracoval splatkovy kalendar na zaklade ktoreho mi splaca peniaze ale teraz mi chce dat menej penazi ako je uvedene v splatkovom kalendari ktory je podpisany oboma stranami.Moze to urobit? nikde v tom splatkovom kalendari nie je uvedene ze ak nahodou vznikne nejaka chyba alebo co tak ze mi da menej penazi..a ani v pracovnej zmluve som nemala uvedene nic take len on teraz nema peniaze a hlada si vselijake vyhovorky len aby mi dal menej penazi mozem sa ohradit tym splatkovym kalendarom? Stiahol mi aj zato ze mu danovy urad dal pokutu 2000Sk za nepodanie prehladu na DU a stiahol to mne pritom som mala normalne vypracovanu vyplatnu pasku kde nebolo ziadne stiahnutie za toto ale ked mi mesacne zacal splacat vyplatu tak mi neposlal 2000 SK ohradil sa tym ze mi to stiahne zato co jemu stiahol DU ale na splatkovom kalendari nebolo nic iba to ze mi bude mesacne splacat peniaze mesacne a odrazu si vymyslel toto neviem ci mam o tie peniaze bojovat alebo nie lebo neviem ci mam vlastne na ne pravo ale podla mna ano..lebo ak mi chcel stiahnut peniaze tak mi to mal napisat nejako v tom splatkovom kalendari ze ak nahodou nieco vzikne tak ze mi stiahne..naozaj neviem co mam robit poradte mi prosim..nemala som podpisanu ani dohodu o hmotnej zodpovednosti..

ZP nepozná pojem "splátkový kalendár" pri vyplácaní mzdy. Mzda je splatná tak, ako ju definuje ZP. Ak nevyplatí mzdu vo výplatnom termíne, porušuje tým ZP. Na základe čoho ste dohodli splátkový kalendár?

Taktiež nemôže strhávať zo mzdy niečo iné, než zákonné odvody a zrážky, s ktorými súhlasí zamestnanec.
staankaa
17.12.07,12:16
no splatkovy kalendar navrhol on ked povedal ze nema peniaze tak mi napisal splatkovy kalendar ale ako som napisala 2 krat mi nevyplatil splatky kvoli tomu DU ze ma vraj nato pravo a ze to stahuju vsetky firmy vsetkym uctovnickam ktore urobia takuto chybu ja sa dotoho nevyznam tak preto sa spytujem..a teraz mi tiez chce dat menej penazi lebo asi nema peniaze tak si najde nejaku vyhovorku ale kedze chcem o svoje peniaze bojovat a nevyznam sa nejako do toho tak sa preto spytujem lebo on ma oblbuje vsetkymi moznymi vyhovorkami len aby mi nemusel vyplatit tie peniaze..takze si mam narokovat aj na tych 2000SK ktore mi neposlal kvoli tomu DU?
Chobot
17.12.07,12:22
no splatkovy kalendar navrhol on ked povedal ze nema peniaze tak mi napisal splatkovy kalendar ale ako som napisala 2 krat mi nevyplatil splatky kvoli tomu DU ze ma vraj nato pravo a ze to stahuju vsetky firmy vsetkym uctovnickam ktore urobia takuto chybu ja sa dotoho nevyznam tak preto sa spytujem..a teraz mi tiez chce dat menej penazi lebo asi nema peniaze tak si najde nejaku vyhovorku ale kedze chcem o svoje peniaze bojovat a nevyznam sa nejako do toho tak sa preto spytujem lebo on ma oblbuje vsetkymi moznymi vyhovorkami len aby mi nemusel vyplatit tie peniaze..takze si mam narokovat aj na tych 2000SK ktore mi neposlal kvoli tomu DU?

Najprv ťa poprosím, skús písať príspevky vo vetách a nie v súvislom texte. Potom je z toho strašný guláš a neviem, čo patrí ku ktorej vete.

Ale na to, čo robí, nemá zákonný nárok - teda strhávať ti niečo alebo platiť výplatu v splátkach. Môžeš sa obrátiť na inšpektorát práce - podať podnet na nezákonné jednanie. Neviem o akú sumu ide, ale ak by to bola vyššia suma, môžeš sa obrátiť aj na súd.
sta
17.12.07,12:30
no splatkovy kalendar navrhol on ked povedal ze nema peniaze tak mi napisal splatkovy kalendar ale ako som napisala 2 krat mi nevyplatil splatky kvoli tomu DU ze ma vraj nato pravo a ze to stahuju vsetky firmy vsetkym uctovnickam ktore urobia takuto chybu ja sa dotoho nevyznam tak preto sa spytujem..a teraz mi tiez chce dat menej penazi lebo asi nema peniaze tak si najde nejaku vyhovorku ale kedze chcem o svoje peniaze bojovat a nevyznam sa nejako do toho tak sa preto spytujem lebo on ma oblbuje vsetkymi moznymi vyhovorkami len aby mi nemusel vyplatit tie peniaze..takze si mam narokovat aj na tych 2000SK ktore mi neposlal kvoli tomu DU?

tak ako písal chobot, zo mzdy Ti môže ZĽ strhnúť len odovody a ak chce strhnúť nejaké zrážky, musíš mať podpísanú dohodu o tom, že s tým súhlasíš, inak Ti nesmie stiahnuť z výplaty nič. Dokonca aj sťahovanie peňazí za stravné lístky musí mať Tebou podpísané, že súhlasíš aby sa Ti strhávali zo mzdy.

Ešte záleží aj ako si mala takýto prípad riešený v pracovnej zmluve, teda čo ak niečo zle zaúčtuješ a firma dostane pokutu, máš za to nejaký postih uvedený v pracovnej zmluve alebo niečo podobné?
staankaa
17.12.07,12:37
v zmluve som nemala uvedeny ziadny postih ani nic podobne takze podla mna nema nato pravo ale on sa v tychto zakonoch nevyzna a raz aj povedal ze jeho zakony nezaujimaju ze mu je to jedno co je tam napisane..
sta
17.12.07,12:41
v zmluve som nemala uvedeny ziadny postih ani nic podobne takze podla mna nema nato pravo ale on sa v tychto zakonoch nevyzna a raz aj povedal ze jeho zakony nezaujimaju ze mu je to jedno co je tam napisane..

Zrážky zo mzdy a poradie zrážok
§ 131 Zákonníka práce:
(1) Zo mzdy zamestnanca zamestnávateľ prednostne vykoná zrážky poistného na sociálne poistenie, preddavkov poistného na verejné zdravotné poistenie, nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na verejné zdravotné poistenie, príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie, ktoré platí zamestnanec podľa osobitného predpisu, zrážky preddavku na daň alebo dane, nedoplatku preddavku na daň, daňového nedoplatku, nedoplatku, ktorý vznikol zavinením daňovníka na preddavku na daň a na dani vrátane príslušenstva a nedoplatku z ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov zo závislej činnosti.

(2) Po vykonaní zrážok podľa odseku 1 môže zamestnávateľ zraziť zo mzdy len
a) preddavok na mzdu, ktorý je zamestnanec povinný vrátiť preto, že neboli splnené podmienky na priznanie tejto mzdy,
b) sumy postihnuté výkonom rozhodnutia nariadeným súdom alebo správnym orgánom,
c) peňažné tresty a pokuty, ako aj náhrady uložené zamestnancovi vykonateľným rozhodnutím príslušných orgánov,
d) neprávom prijaté sumy dávok sociálneho poistenia a dôchodkov starobného dôchodkového sporenia alebo ich preddavky, štátnych sociálnych dávok, dávok v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi, peňažných príspevkov na kompenzáciu sociálnych dôsledkov ťažkého zdravotného postihnutia a peňažného príspevku za opatrovanie, ak je zamestnanec povinný ich vrátiť na základe vykonateľného rozhodnutia podľa osobitného predpisu,
e) nevyúčtované preddavky cestovných náhrad,
f) náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo jej časť, na ktorú zamestnanec stratil nárok alebo mu nárok nevznikol,
g) náhradu mzdy za dovolenku, na ktorú zamestnanec stratil nárok, prípadne na ktorú mu nárok nevznikol,
h) sumu odstupného alebo jeho časť, ktorú je zamestnanec povinný vrátiť podľa § 76 ods. 3.

(3) Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu.

(4) Zrážky zo mzdy podľa odsekov 1 a 2 možno vykonávať len v rozsahu ustanovenom osobitným predpisom. Pri pohľadávkach, na ktoré súd alebo správny orgán nariadil výkon rozhodnutia, spôsob vykonávania zrážok a ich poradie upravujú ustanovenia o výkone rozhodnutia zrážkami zo mzdy.

(5) Pri peňažných trestoch (pokutách) a náhradách uložených vykonateľnými rozhodnutiami príslušných orgánov a pri preplatkoch na dávkach sociálneho zabezpečenia sa poradie zrážok spravuje dňom, keď zamestnávateľovi bolo doručené vykonateľné rozhodnutie príslušného orgánu.

(6) Pri nevyúčtovaných preddavkoch cestovných náhrad, sťahovacích a iných výdavkoch, pri náhrade mzdy za dovolenku, pri preddavkoch na mzdu alebo jej zložku, ktoré je zamestnanec povinný vrátiť preto, že sa nesplnili podmienky na ich priznanie, sa poradie zrážok spravuje dňom, keď sa začalo s vykonávaním zrážok.

(7) Pri zrážkach vykonávaných na základe dohody o zrážkach zo mzdy sa poradie spravuje dňom uzatvorenia dohody. Pri zrážkach vykonávaných na základe dohody o zrážkach zo mzdy uzatvorenej s iným zamestnávateľom alebo s fyzickou osobou sa poradie zrážok spravuje dňom doručenia tejto dohody zamestnávateľovi.

(8) Ak zamestnanec nastúpi do pracovného pomeru k inému zamestnávateľovi, zostáva poradie, ktoré získali pohľadávky podľa odsekov 4 a 5, zachované aj u nového zamestnávateľa. Povinnosť vykonávať zrážky vzniká novému zamestnávateľovi už dňom, keď sa od zamestnanca alebo od doterajšieho zamestnávateľa dozvie, že sa vykonávali zrážky zo mzdy a pre aké pohľadávky. To isté platí aj o vykonávaní zrážok zo mzdy podľa odseku 7, ak v dohode o zrážkach zo mzdy nebol tento účinok výslovne vylúčený.
sta
17.12.07,12:42
Ak ZĽ ignoruje zákony naozaj neostáva nič iné len sa obrátiť na príslušný Inšpektorát práce a podať podnet na prešetrenie, ale veľkú nádej do toho nevkladaj, väčšinou to aj tak nepomôže :( ale za pokus to stojí ;)
Chobot
17.12.07,12:45
v zmluve som nemala uvedeny ziadny postih ani nic podobne takze podla mna nema nato pravo ale on sa v tychto zakonoch nevyzna a raz aj povedal ze jeho zakony nezaujimaju ze mu je to jedno co je tam napisane..

Tak pošli na neho inšpektorát práce. Potom ho možno začnú zákony zaujímať...:rolleyes:
staankaa
17.12.07,12:52
tak ja to teda skusim a dam vam vediet ako to dopadlo aj ked nie som velky bojovnik a s nim sa neoplati bojovat lebo sa ohana vselijakymi somarinami..
bv_alexandra
17.12.07,13:06
Ak ZĽ ignoruje zákony naozaj neostáva nič iné len sa obrátiť na príslušný Inšpektorát práce a podať podnet na prešetrenie, ale veľkú nádej do toho nevkladaj, väčšinou to aj tak nepomôže :( ale za pokus to stojí ;)
Ja by som povedala že možno áno. Niekedy sa zamestnávateľ zľakne a všetko vyplatí. A z druhej strany ak inšpektorát práce uzná že pravda je na strane zamestnanca, čo mu dá aj písomne vedieť, tak má zamestnanec šancu sa obrátiť na súd s tým že nemusí mať obavy či to vyhrá pretože bude mať kladné stanovisko z IP. ;)
Z vlastnej skúsenosti viem že zamestnávateľ zvykne cúvnuť. Ono totižto, my sme mali tiež kontrolu z IP a nielen že sme dostali pokutu, ale sme aj museli tuším do 14dní preukázať IP že sme vytknuté nedostatky odstránili. A pokuta z IP veru nie je lacná záležitosť, a to si myslím že si dokáže uvedomiť nejeden ZĽ;)
Gabi03
17.12.07,13:19
tak ja to teda skusim a dam vam vediet ako to dopadlo aj ked nie som velky bojovnik a s nim sa neoplati bojovat lebo sa ohana vselijakymi somarinami..

Držím ti palce, aby si to vybojovala do úspešného konca. Ono to na slovensku chodí tak, že zamestnávateľ si dovoľuje dovtedy, pokiaľ mu to zamestnanec nechá. A bez urážky, ak sa oháňa somarinami, ty by si mu mala vedieť oponovať. Skús sa pripraviť, a rovno mu aj cituj príslušný zákon, alebo aspoň ho odkáž na konkrétny paragraf, nech sa aj on trochu učí.