Michal 94
18.12.07,12:35
Zdravim vas ,a chcem vas pozdravit,zaroven chcem poznat vas nazor,na zalozenie firmy ktora ponuka reklamu tipu-bilbord,nie nalepky a pod.-na prisposobenom aute.na aute bude bilbord velkosti asi 2X2m a bude upozornovat na tu ktoru firmu,bolo by napriklad na podujatiach,jazdilo by po meste v urcitom case po dohode.BILBOARD by bol osvieteny a mohol by byt aj ozvuceny ,graficky planujem spracovat but esteticky alebo ucelovo podla poziadaviek .CO sa tyka platieb a sadzby celkom to nemam premyslene ale budem sa snazit o pristupnost. Auto by som planoval bud reprezentatývne velke znackove pekne,s prisposobenym uchitenim bilbordu alebo typu tranzit s bilbordom na boku. ZA kazdy nazor dakujem.
rickman
18.12.07,13:58
ahoj Michal.

Videl som uz parkrat takyto billboard na kolesach, no zda sa mi to neefektivne a neputave.
V podstate mam podobny nazor aj na vacsinu dnesnych typov reklam.

Ale v zasade zalezi od miesta pouzitia. Ak k tomu este nieco pridas, co neponukne nikto iny, tak v Bratislave by si nemal mat problem prezit, no v hornej dolnej urcite ano.
ajale
18.12.07,15:45
Nas zakaznik si dal vyrobit "striesky" na taxiky. Nemusis ich vlastnit, staci, ze sa s taxi firmou dohodnes na prenajme strechovej plochy a ty sa postaras o striesky, najdenie zakaznika, grafiku, tlac a nalepenie. pozri sem,... (http://www.p4monitin.co.il/)....Ak budes hladat graficku, spomen si na mna... V novom roku si chcem vybavit zivnost.
supotko
12.01.08,20:26
Zdravim ucastnikov tohto prispevku. Rad by som pripomenul, ze na Slovensku sa v poslednej dobe prave tento druh reklamy uz rozbehol. Len v Bratislave su momentalne 3 spolocnosti, ktore sa tomu venuju. Pozri si napriklad strategie.sk a hladaj taxi reklamu.
Prue
13.01.08,09:46
Zdravim vas ,a chcem vas pozdravit,zaroven chcem poznat vas nazor,na zalozenie firmy ktora ponuka reklamu tipu-bilbord,nie nalepky a pod.-na prisposobenom aute.na aute bude bilbord velkosti asi 2X2m a bude upozornovat na tu ktoru firmu,bolo by napriklad na podujatiach,jazdilo by po meste v urcitom case po dohode.BILBOARD by bol osvieteny a mohol by byt aj ozvuceny ,graficky planujem spracovat but esteticky alebo ucelovo podla poziadaviek .CO sa tyka platieb a sadzby celkom to nemam premyslene ale budem sa snazit o pristupnost. Auto by som planoval bud reprezentatývne velke znackove pekne,s prisposobenym uchitenim bilbordu alebo typu tranzit s bilbordom na boku. ZA kazdy nazor dakujem.
Spolupracujem so spoločnosťou, ktorá sa zaoberá reklamnou činnosťou, ponúkajú aj takýto "pojazdný" reklamný panel, ale stojí nevyužitý na dvore firmy. Prenajať sa ho podarí tak 2x za rok.
Alex_M
27.01.08,07:35
Ahoj Michal.
Ak by si mal nahodou niekoho, kto by mal zaujem o reklamu na nakladne auto na plachtu tak sa mozeme dohotnut.
Martin Laluha-ENTREMISE
29.01.08,17:09
Michal ,

je to tazka zivnost, ale ak budes chciet vsetko sa da .
Vela stastia, mas velku konkurenciu.