Saturejka
18.12.07,18:01
Mám len názov a sídlo firmy z Rakúska a potrebujem zistiť či je registrovaná pre DPH v Rakúsku a keď áno, aké je jej IČ DPH. Ak pozná niekto nejaký link, poprosím. Vďaka.
Paula
18.12.07,17:03
Saturejka
18.12.07,17:13
tam som bola a keď som dobre videla a chápala, tak tam potrebujem zadať známe IČ DPH a vyjde mi výsledok komu také IČ DPH patrí.
Ja potrebujem opačne - zadať názov firmy a výsledok aké IČ DPH tá firma má.
misomiso
18.12.07,17:14
Na tej stranke iba zistis, ci je cislo platne, neda sa tam samozrejme vyhladat cislo konkretnej spolocnosti. To ti musi poskytnut sam partner (preco mu nenapises?)

Nam ta stranka usetrila kopec starosti, kolkokrat sa stalo, ze partner poslal VAT No. a bol tam preklep. Bohuzial, teoreticky proti nejakym podvodom to ele nechrani, pretoze sa tam vacsinou aj po zadani korektneho VAT cisla zobrazi iba info, ze j eplatne, malokedy sa zobrazi aj identita firmy, ktorej cislo patri.
misomiso
18.12.07,17:15
tam som bola a keď som dobre videla a chápala, tak tam potrebujem zadať známe IČ DPH a vyjde mi výsledok komu také IČ DPH patrí.
Ja potrebujem opačne - zadať názov firmy a výsledok aké IČ DPH tá firma má.

Pokial viem, take nieco to nikto nepovie ani na Slovensku o slovenskom danovom subjekte. Preco sa nepoytas priemo v tej firme?
Saturejka
18.12.07,17:17
Hej, treba sa opýtať partnera. Je to však na dlhé lakte a myslela som, či sa to niekde dá zistiť aj opačne - zadám názov a zistím číslo. Tak budeme musieť vyčkať a písať.
Saturejka
12.01.08,21:00
Pokial viem, take nieco to nikto nepovie ani na Slovensku o slovenskom danovom subjekte. Preco sa nepoytas priemo v tej firme?
Na stránke www.drsr.sk je zoznam platiteľov DPH a tam, keď zadám aj len názov firmy, tak sa mi vyhľadá jej celý názov, IČ DPH a adresa.
Lydka R
12.01.08,21:04
Na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) je zoznam platiteľov DPH a tam, keď zadám aj len názov firmy, tak sa mi vyhľadá jej celý názov, IČ DPH a adresa.

Áno, ale len slovenské firmy, resp. firmy so slovenským IČ DPH.
tinaM
12.01.08,21:10
Áno, ale len slovenské firmy, resp. firmy so slovenským IČ DPH.
Máš tam aj overenie IČ v EU.
Ninna
18.03.08,16:52
Chcem sa opýtať, potrebujem overiť platcu DPH v Rakúsku. Na stránke DRSR je overenie pre platcu v tvare AT a Janka Áčová v svojom príspevku konštrukcia IČ DPH uvádza tvar ATU a tento mám aj ja uvedený.Ako to má byť správne?
Ninna
18.03.08,17:52
Please..
Ninna
19.03.08,10:47
posúvam
Vladimír Ozimý
19.03.08,10:54
podľa mňa je to AT..ale vyskúšal by som ATU aj AT a uvidím či mi to niečo najde :)
Ninna
19.03.08,13:39
Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk???
Vladimír Ozimý
19.03.08,13:44
Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk??? (http://www.drsr.sk???)

a nemajú oni vlastnú internetovú stránku s údajmi firmy???
liba2
19.03.08,14:06
Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk??? (http://www.drsr.sk???)
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
Ninna
19.03.08,14:52
a vždy to skúšam okolo piatej /17:00/ je prístupná táto služba celý deň?
liba2
19.03.08,16:20
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
Vyskúšala som; funguje to tak ako je zvýraznené - číslo začína písmenom U
Ninna
19.03.08,16:44
Vyskúšala som; funguje to tak ako je zvýraznené - číslo začína písmenom U
konečne!!!! Takúto praktickú radu, ktorá ma tak potešila ako táto, som už dávno nedostala;)
liba2
19.03.08,16:46
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
... ale tú radu si dostala už o 4:06 hod. :D
aj ja ďakujem za bod :)
Ninna
19.03.08,16:51
O 4:06 som to nem pochopila... to musí odstáť
Ninna
19.03.08,16:59
O 4:06 som to nem pochopila... to musí odstáť
a občas ma niekto musí nakopnúť:D