zmikulasa
18.12.07,19:29
Dobry den

Chceme v priebehu januara otvorit prevadzku (restauracia) a nejak sa nam nedari vybrat vhodnu pokladnu. Rozmyslali sme o pripojeni klasickej EURO pokladne k pocitacu, lebo potrebujeme evidivat sklad. Ale kedze tam mame dost stolov a tym padom bude aj dost ludi na obsluhu tak na jednej euro kase by to zrejme nestihali. Su nejake dobre moznosti s fiskalnym modulom a k nemu pripojenou tlaciarnou? Potrebujeme evidenciu skladu, uctovanie na stoly a rozpis podla pokladnikov. No a samozrejme aby to bolo pripravne na EURO!!! A asi by sa malo dat pracovat na dvoch pocitacoch sucasne, lebo prevadzkar sa cez den k pokladni nedostane. Dakujem
Zoltán Kovács
18.12.07,18:32
Firma MRP Brezno má program pre reštaurácie, aj s pokladňou. A proptne pripravujú svoje programy aj na zavvedenie eura.
Pozri www.mrp.sk (http://www.mrp.sk)
lenkak
18.12.07,18:36
skús si pozrieť aj
www.uni-soft.sk
treba si pozháňať nejaké demá a popozerať si ich možnosti, plusy i mínusy.
zmikulasa
18.12.07,18:42
Dakujem, pozriem si..
PS : Ak mam byt uprimny tak by som radsej nejake skusenosti od spokojnych uzivatelov ako od predajcov. Lebo nainternete sa da rychlo najst kopec programov a kazdy co ich predava povie ze ten ich je najlepsi. Preto chcem radsej informacie z druhej ruky :rolleyes:
Zoltán Kovács
18.12.07,18:43
Dakujem, pozriem si..
PS : Ak mam byt uprimny tak by som radsej nejake skusenosti od spokojnych uzivatelov ako od predajcov. Lebo nainternete sa da rychlo najst kopec programov a kazdy co ich predava povie ze ten ich je najlepsi. Preto chcem radsej informacie z druhej ruky :rolleyes:

Žiaden program nie je dokonalý. Ja mám skúsenosti s MRP, sice nie s reštauráciou, ale čo sa týka upgrade (zapracovanie legislatívnych zmien) do programov sú promptný.
lenkak
18.12.07,18:45
ja mám skúsenosti s oboma spomínanými programami, aj so skladmi, a viem, že programy reštaurácie sú v oboch prepracovanejšie, viac ako klasické sklady.
zmikulasa
18.12.07,18:59
Nuz ano.Ale my nehladame ekonomicky softver. Uctovnictvo bude robit externa uctovnicka takze my potrebujeme dobru a hlavne spolahlivu pokladnu s evidenciou skladu. A teraz ma napadlo ze by tam mala byt aj tlac bonov do kuchyne. Viem ze je to na poslednu chvilu :confused:
Zoltán Kovács
18.12.07,21:17
Nuz ano.Ale my nehladame ekonomicky softver. Uctovnictvo bude robit externa uctovnicka takze my potrebujeme dobru a hlavne spolahlivu pokladnu s evidenciou skladu. A teraz ma napadlo ze by tam mala byt aj tlac bonov do kuchyne. Viem ze je to na poslednu chvilu :confused:
Spomenutý soft nie je na spracovanie účtovníctva. JE to vyslovene prepotreby reštaurácii, evidencia skladu, výdaj zo skladu, a celé prepojené na pokladňu, resp. PC s fiškálom.
bronek
19.12.07,06:14
Ahoj. Ak ti ostane cas mozes skusit pokladnu z www.amega.sk ... nerobia uctovnictvo iba pokladne so skladmi. Kedysi sme mali pokladnu s fiskalom OBERON. Sklady to malo dobreee ale pokladna bola iba take male sedive okienko :(. Na tu amegu si musel prevadzar zvyknut, je trosku inak robena. Ale zase casnici sa ju naucia za 5 minut. A fiskal k nej davaju zadarmo :)
MarcelkaT
19.12.07,06:46
Pozri na [url]www.sunsoft.sk/software_shop.asp. Je to čo potrebuješ.
mmshop
20.12.07,13:02
AmegaPos je v pohode, stiahni si skusobnu verziu alebo ti pridu program aj osobne ukazat zadarmo a nezavazne. Popytas sa co od toho potrebujes, co sa ako robi... a rozhodnes sa. Robia pokladne po celej SR a su z LM, tak servis budes mat asi dost dobry :)