Anonymka
08.03.05,08:57
Nevie mi niekto poradiť, ako si fuknem obrázok - pri profile - stále mi vyhadzuje, že obrázok musí byť 100x100 pixelov - ako upraviť obrázok???
Hlinkovx
08.03.05,08:25
No..obrázok si musíš upraviť cez nejaký program....napr. ACDSee...
s fotkou ktorú máš sa chvíľku pohráš a zmeníš nastavenia fotky na požadované parametre čiže zmeníš pixely na danú hodnotu a tým vlastne dosiahneš aj požadovanú veľkosť fotky...
ak si nevieš rady...tak mi ju pošli..zmením ti ju...a vložíš si ju...do profilu
Anonymka
08.03.05,08:39
V ACDSee myslíš v konvertovaní? Tam môžem prehodiť obrázok buď vo formáte bmp alebo jpg.
Hlinkovx
08.03.05,08:44
V ACDSee myslíš v konvertovaní? Tam môžem prehodiť obrázok buď vo formáte bmp alebo jpg.Nemyslím konvertovanie..tým by si zmenila len formát..
ale ty potrebuješ zmeniť pixely...takže hľadaj zmenu veľkosti.. RESIZE...
a tam máš voľbu zmena pixelov...
neviem..akú presnú verziu ACDSEE máš..takže presný postup ti nepoviem...
ale hľadaj resize...a tam pixely
a predtým si fotku zmeň konvertovaním na jpg formát...
luebchenko
08.03.05,09:20
Anonymka, pripájam návod pre PC blbých (i ja som postupovala takto :D ) - kliknem si na obrázok pravým tlačítkom, potom kliknem že otevřít v programu, tam kliknem Microsoft Photo Editor, obrázok sa ti otvorí a na hornej lište je také že Obrázek (4. zľava), tam je ponuka upravit velikost, a tam tie percentá upravím na 30 toho pôvodného a uložím - takto upravené sa už dajú prilepiť ku téme (aj 35% šlo ešte) ale do profilu som to tuším viac krát musela scvrkávať. Metóda pokusu a omylu :D asi po 3 zmenšení to už zobralo :D
Hlinkovx
08.03.05,09:28
Ľubi..aj cez percentá sa to dá..ale načo si komplikovať život...
keď si to nastavíš raz..a nemusíš 5x zmenšovať...
treba si prácu uľahčiť
lenkak
08.03.05,09:54
Môžeš to urobiť aj v obyčajnom Malovaní - Paint. Otvoríš si obrázok, a pôjdeš na možnosť obrázok - atribúty a tam si zmeníš veľkosť a šírku na 100x100. Uložíš a máš to.