bubiatko
19.12.07,19:01
Dobrý den, chcela by som sa informovat, som na rodicovskej dovolenke, vratila som sa do povodného zamestania pocas nej ale po roku som z prace odisla z odvovodnenim ze idem spat na rodicovsku dovolenku lebo sme sa nezhodli. vypoved som vsak neposlala a teraz mam moznost zamestnat sa inde. je to mozne alebo musim najprv ukoncit predchadzajuci pracovny pomer a az potom môzem uzavriet dalši. je to dost surne dakujem za odpovede lebo do tej novej prace mam nastupit 2.1.08. Mam este rýchlo poslat do povodnej prace vypoved dohodou k 31.12.07? Nie som si však istá či mi ju budú ochotný podpísať.
ďakujem
SlavkaS
19.12.07,18:28
a dokedy máte možnosť čerpať rodičovskú?
bubiatko
20.12.07,06:09
Rodičovsku môžem čerpať do augusta 2008.
Tweety
20.12.07,06:29
Dobrý den, chcela by som sa informovat, som na rodicovskej dovolenke, vratila som sa do povodného zamestania pocas nej ale po roku som z prace odisla z odvovodnenim ze idem spat na rodicovsku dovolenku lebo sme sa nezhodli. vypoved som vsak neposlala a teraz mam moznost zamestnat sa inde. je to mozne alebo musim najprv ukoncit predchadzajuci pracovny pomer a az potom môzem uzavriet dalši. je to dost surne dakujem za odpovede lebo do tej novej prace mam nastupit 2.1.08. Mam este rýchlo poslat do povodnej prace vypoved dohodou k 31.12.07? Nie som si však istá či mi ju budú ochotný podpísať.
ďakujem
Výpoveď asi nestihneš, tam je VD ,ale môžeš skončiť PP dohodou.(samozrejme za súhlasu zamestnávateľa)
alušik
20.12.07,07:11
Existencia jednej pracovnej zmluvy nebráni uzatvoreniu ďalšieho pracovného pomeru.;) Pošli teda 1. zamestnávateľovi žiadosť o ukončenie pracovného pomeru dohodou k 31.12.2007. Ak s tým nebude súhlasiť, bude Ti plynúť výpovedná lehota 2 mesiace, no počas nej máš u neho nahlásenú rodičovskú dovolenku.
bubiatko
20.12.07,07:45
Prosím Vás a je nutné aby som tú vypoved dávala.Nemôžem sa zamestnat u nového bez toho aby som dala výpoved u toho prvého.
Ďakujem
Tweety
20.12.07,07:46
Prosím Vás a je nutné aby som tú vypoved dávala.Nemôžem sa zamestnat u nového bez toho aby som dala výpoved u toho prvého.
Ďakujem
Nie, nemusíš, môžeš mať súbežne aj iný PP.
bubiatko
20.12.07,09:50
Ďakujem vám velmi pekne velmi ste mi pomohli lebo v tej novej práci ma presviečali že to nejde. Ešte raz dakujem a prajem príjemné sviatky.