portfoliova
19.12.07,21:07
Ahojte poraďáci.
Neviete o nejakej stránke (najlepšie slovenskej) kde môže FO obchodovať s CP?
portfoliova
19.12.07,20:08
a díky :)
ayya
19.12.07,20:10
a díky :)

ty teda :) "jedeš", babo!... este nedavno ake otazky a uz sa chces zapojit na burze s cennymi papiermi ?! ... super! drzim ti palce ;)
portfoliova
19.12.07,20:24
Pokrocila som :-)
Mam zaklady a volné love... jedu na to... len zasa neviem ako. :-)
portfoliova
19.12.07,20:29
vidim ze do rana zase budem na internete :-D
Manual
19.12.07,20:33
Pokrocila som :-)
Mam zaklady a volné love... jedu na to... len zasa neviem ako. :-)
Nechcem byť zlý, ale ono to tak býva ... kto má peniaze nevie ako na to, ten kto ich nemá zasa neporadí... :confused:
PS: ale to nie je môj prípad;)
A prajem ti, aby si ich dobre zúročila !!!!
ayya
19.12.07,20:36
Pokrocila som :-)
Mam zaklady a volné love... jedu na to... len zasa neviem ako. :-)
nuz! klobuk dolu pred tebou, lebo to je tak specificka oblast podnikania, ze na to si hocikto netrufne ... teda: zalezi, co od toho ocakavas ... ak len trosku vzrusenia, ako napr. pri dostihoch ... tak vyskusaj ;) ... a zaklady mas ake? odkial? len preto sa pytam, ze si sem polozila otazku, ze "kde" ... lebo to by vlastne malo byt zaklad ... imho, to si uz daaaavno mala mat nastudovane asi :o a radit by si mala ty nam ostatnym, ze kde :)
ayya
19.12.07,20:39
vidim ze do rana zase budem na internete :-D

???? a este si tie stranky nenasla? ked pises, ze "zase" ??? kade sa teda, dievka moja, na internete flakas??? :D divne, divne ... ale nedaj sa znechutit! odvaznym (a pripravenym) patri svet ;)
kitky
19.12.07,21:52
Pokrocila som :-)
Mam zaklady a volné love... jedu na to... len zasa neviem ako. :-)www.financnik.cz jednoznacne odporucam. isla som nejaky cas vo forexe , ale chce to celeho cloveka a maximalne sustredenie.vsetci vravia, ze komodity su lahsie. mna kukurica :-) nebavi.
ked tomu budes venovat dost casu a budes sa vela , vela ucit a udrzis sa na uzde chod do toho.je to vysoko rizikove ale aj vysoko ziskove.
a je to adrenalinove:)
-Dana-
19.12.07,22:44
Ak si trúfaš na akcie www.fio.sk
peter977
02.01.12,23:44
Podľa toho v čom chceš obchodovať. Najlikvidnejšie a najvolatilnejšie trhy sú na Forex-e. Je to dosť rozšírený spôsob investovania na SR.

Na SR má viacero brokerov svoje zastúpenie, najznámejší sú X-trade Brokers a Forex.com, Alpari, Instaforex, Saxo bank.

Pokiaľ začínaš odporúčam Ti začať obchodovať na mikroúčte. Najmenší obchodný účet si môžeš otvoriť v Instaforex(majú aj slovenský support)

Taktiež odporúčam vybrať si brokera s fixným spreadom. X-trade má napríklad obchodný účet v Unicredit, no majú pohyblivý spread a na kurze EUR/USD máš v noci v pohode spread aj 20 pipov, kdež to u konkurencie, ktorá využíva fixný spread sa Ti to stať nemôže.

Preto by som najprv radil využiť bezplatné školenia daných spoločností a vybrať si podľa toho, čo hľadáš
srska
02.01.12,23:54
peťko977, tie už sú za vodou (reaguješ na príspevok z 2007):)