valikaa
21.12.07,08:06
sú nejaké zdravotné obmedzenia pri používaní ? Napr. cukrovka, krčové žily? Ďakujem.
BXLmiami
21.12.07,10:55
Pri cukrovke pozor na teplotu vody,je tam porušené vnímanie,takže sa nepopál a nesmieš do vody s otvorenou ranou alebo infekčným procesom,či plesnou,nakoľko sa infekcia rozšíri na iné miesta.Pozor pri ťažkých krčových žilách.
duficek
21.12.07,11:05
ja som v navode nasiel, ze to nie je vhodne pre srdciarov, resp. az po konzultacii s lekarom.
teda ak myslime obaja tie vibracne masazne "lavory"
heja3
21.12.07,11:32
:):):):):)
Ja som si spomenula na môjho svokra, ako stále otravoval svokru pred 5 rokmi, aby mu kúpila "lázeň na nohy". Potom mu ju kúpila na Vianoce. Používal ju asi 1/2 roka. Potom ju - "lázeň" odložil na regál v práčovni, a odvtedy ju nepoužíva.Už sa jej nabažil.....:D:D:D:D:D
anaman
21.12.07,13:48
Aj ja mám ten masážny vibračný "lavór" na nohy. Mám ho už viac ako 5 rokov. Mám s ním iba tie najlepšie skúsenosti. Je pravda, že ho využívam prevažne na suchú masáž nôh ale je to perfektné keď mám unavené nohy napríklad z dlhšieho sedenia, alebo státia na jednom mieste alebo s takého obyčajného každodenného "motania sa " po kuchyni a priľahlých miestnostiach. Perfektne to rozprúdi krv v nohách a potom po krátkom vyložení nôh napríklad na stolík, po únave nie je ani stopy.
valikaa
10.01.08,11:37
Ďakujem všetkým za príspevky.