Hlinkovx
08.03.05,11:14
AHOJ Richard..

prosím ťa nemohol by si založiť nejaký priečinok PO PORADE ohľadom PC
kde by sa nachádzali a zadávali témy ohľadom počítačov, problémov s nimi, nejaké riešenia...a tak podobne...
ĎAKUJEM
SILVIA
Richard
08.03.05,10:34
viacmenej som čakal, že to bude v časti softvéry.... ale môžem to dať aj zvlášť OK
Hlinkovx
08.03.05,10:36
Díky moc...ale na tej PO PORADE to asi viac ukáže..:D:D
vladan
08.03.05,10:37
viacmenej som čakal, že to bude v časti softvéry.... ale môžem to dať aj zvlášť OK
Riško, nechcem byť múdra ... ale ... PC = hardvér+softvér :D:D:D
Richard
08.03.05,13:11
Riško, nechcem byť múdra ... ale ... PC = hardvér+softvér :D:D:D
No však jasné vladi, len predpokladám gro otázok ohľadom softvéru keďže málokto zasahuje do hardvéru...
ak sa vytvorí takáto časť Porady - PC ... asi tam budú prevažovať otázky o SW
lenkak
08.03.05,13:22
Už sa teším, PC je moja obľúbená téma.
učty
08.03.05,13:45
Dík Lenka chcela som to navrhnúť minule keď som čítala tému okuliare a boli tam info o LCD monitoroch, asi by sa to tiež malo presunúť, nie? a v´daka za rady, aj keď ho ešte nemám . . .:mad:
Hlinkovx
08.03.05,14:01
No..práve..že veľa vecí sa preberalo len v šuťáku...alebo po porade...a bolo by dobré..to nejako uceliť..
vladan
08.03.05,15:07
No však jasné vladi, len predpokladám gro otázok ohľadom softvéru keďže málokto zasahuje do hardvéru...
ak sa vytvorí takáto časť Porady - PC ... asi tam budú prevažovať otázky o SW
... no dovoľ :D ... minule sme tu napísali tuším 5 strán o LCD monitoroch ... a podľa učebnice je to hádrver :D ... ok, takže Po Porade - PC ... hlasujem za nový kýblik :cool:
Hlinkovx
08.03.05,15:11
... no dovoľ :D ... minule sme tu napísali tuším 5 strán o LCD monitoroch ... a podľa učebnice je to hádrver :D ... ok, takže Po Porade - PC ... hlasujem za nový kýblik :cool:
Vladi
ty si fakt expert...ale výnimočne :D:D ti dávam za pravdu..:D:D
no..a v šuťáku už sme preberali celé zloženie PC....takže veru tak..preberáme aj hardware a trošku fušujeme do software http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
bepo
08.03.05,19:53
... a podľa učebnice je to hádrver :D jo jo, je to takovej hadr :p
lenkak
08.03.05,19:59
Ale veď sme porozumeli čo chcela Vladan týmto povedať. Preklep sa hocikedy pritrafí. Ani som si to v tej rýchlosti nevšimla.
vladan
09.03.05,06:10
jo jo, je to takovej hadr :p
bepo, ma opäť natrel!
bepo
09.03.05,09:39
Nič v zlom ale Vladi sa to podarilo nádherne,musíte uznať.