kurniksopa
21.12.07,18:01
Ahohte poraďáci,

potreboval by som poradiť dobrú a skúsenú ekonomku, ktorá má prax, ale hlavne vie tvorit, ekonomicky mysliet a ked, tak sa dá na to spolahnúť a na tom stavat. Skrátka niekoho do rozvíjajúcej sa firmy, kto ju pomože rozvíjat a stane sa jej súčastou...niekoho od 35 rokov, kto je loajálny a chce sa ucit a rozvíhat.
Prosím Vás o tipy, pretože normálne je to velmi ťažké niekoho nájsť.
Dakujem.
Zoltán Kovács
21.12.07,17:32
Ahohte poraďáci,

potreboval by som poradiť dobrú a skúsenú ekonomku, ktorá má prax, ale hlavne vie tvorit, ekonomicky mysliet a ked, tak sa dá na to spolahnúť a na tom stavat. Skrátka niekoho do rozvíjajúcej sa firmy, kto ju pomože rozvíjat a stane sa jej súčastou...niekoho od 35 rokov, kto je loajálny a chce sa ucit a rozvíhat.
Prosím Vás o tipy, pretože normálne je to velmi ťažké niekoho nájsť.
Dakujem.

Zadaj to do inzercie. A mimochodom uvádzať vekovú hranicu pri ponúkaní pracovného miesta je diskriminácia - zákon nedovoluje.
Halli
21.12.07,17:37
kurnikšopa, to musí byť fakt dobrá ekonómka :eek::D... a z celého Slovenska...:---
Heni
21.12.07,17:44
u...niekoho od 35 rokov, kto je loajálny a chce sa ucit a rozvíhat.
Prosím Vás o tipy, pretože normálne je to velmi ťažké niekoho nájsť.
Dakujem.
mimotemy toto je skôr pozitívna diskriminácia, obvykle sa hľadá človek s dllllhou praxou ale DO 35 rokov :---
empaty
21.12.07,18:42
Aj ja by som takú potreboval .........:-)
Tanče
21.12.07,19:00
mimotemy toto je skôr pozitívna diskriminácia, obvykle sa hľadá človek s dllllhou praxou ale DO 35 rokov :---

a nwmůže byŤ aj sedemnástka s dlllllllhou praxou ...? ;)
Halli
21.12.07,19:18
a nwmůže byŤ aj sedemnástka s dlllllllhou praxou ...? ;)
Tančeéééé, vzhľadom na tvoj profil :
Zamestnanie - iné: z kazdeho rohu trohu :D

...asi hľadá presne teba ;)
kurniksopa
21.12.07,19:23
serioznu sebavedomu a normálnu ekonomku, skôr ochotnu sa ucit ako majsterku sveta....ktorej humor a optimizmus nechýba. Idealizmus, že?...:-)
Halli
21.12.07,19:26
serioznu sebavedomu a normálnu ekonomku, skôr ochotnu sa ucit ako majsterku sveta....

Ty už si natrafil v správe bytov na "majsterku sveta" ?:eek::D
kurniksopa
21.12.07,19:29
Ty už si natrafil v správe bytov na "majsterku sveta" ?:eek::D
niektorí sa tak predstavujú....kolko oni vedia a kolko spravujú....."im nebude nikto hovoriť"...tak, takú NIE...
Halli
21.12.07,19:34
niektorí sa tak predstavujú....kolko oni vedia a kolko spravujú....."im nebude nikto hovoriť"...tak, takú NIE...

Nóó ták sa predstavujú rozni správcovia a potom zabudnú, že je to v prvom rade o práci s ľudmi a veľkej obetavosti. Tak Ti prajem nech takú skutočne nájdeš.;)
kurniksopa
22.12.07,10:25
Dakujem, dúfam, že nájdem práve tu na Porade, alebo niekto odporučí šikovnú ekonómku...