Lucia B
22.12.07,08:44
Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.
liba2
22.12.07,10:29
Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.
mimotemy Krásny preklep :D
chlap
22.12.07,11:03
Dobry den. Mám Notebook a router 2700 / z T-comu /. Inštalovala som router. Akonáhle odojím kábel, ktorý spája router a notebook, okamžite mi vypne internet. Neviete mi poradiť ? Dočítala som sa,že by notebook mal obsahovať WiFi. DAKUJEM ZA KAZDY PRISPEVOK.

Internet ide po kábli alebo vzduchom (WiFi). Na to, aby fungovalo WiFi spojenie, treba dve veci:
1. router, ktorý umožňuje jej prevádzku, na routri zapnutie WiFi siete a nastavenie šifrovania spojenia (to na prevádzku nie je nevyhnutné, ale je to potrebné, ak nechceš, aby tvoj router fungoval ako verejný prístupový bod pre celé sídlisko)
2. počítač s WiFi kartou, zapnutie tejto wifi karty a nastavenie spojenia s routrom

Si si istá, že dokážeš toto všetko nastaviť sama ? Lebo podľa toho, ako si položila otázku, sa obávam, že rozumnejšie by bolo zavolať nejakého šikovného kamaráta (suseda radšej nie, lebo bude poznať tvoje heslo a môže sa pripájať ceztvoj router do internetu).