sanca
22.12.07,19:37
všetkých Vás srdečne pozdravujem. Som tu nová. Túto stránku som našla náhodou, keď som potrebovala pomoc pri napísaní jednej žiadosti. A naozaj som ju tu našla. Odvtedy som túto stránku viac nenavštívila, až dnes a poriadne som si ju prezrela, čo všetko tu je. Sú tu super rady a hlavne super rady. Budem rada, ak ma príjmete medzi Vás. Ahojte.
karol.za
22.12.07,18:44
sanca
vitaj medzi nami
karol
:):):):):)
sanca
22.12.07,18:47
Ďakujem za privítanie
Rozalka
22.12.07,18:47
všetkých Vás srdečne pozdravujem. Som tu nová. Túto stránku som našla náhodou, keď som potrebovala pomoc pri napísaní jednej žiadosti. A naozaj som ju tu našla. Odvtedy som túto stránku viac nenavštívila, až dnes a poriadne som si ju prezrela, čo všetko tu je. Sú tu super rady a hlavne super rady. Budem rada, ak ma príjmete medzi Vás. Ahojte.
Vitaj medzi nami, nájdeš tu naozaj dobré rady od poraďákov ochotných pomôcť. Ale pozor, táto stránka spôsobuje závislosť: ak si doteraz mala všetko načas hotové, tak odteraz to bude len tak-tak alebo vôbec nie.
DanielaSL
22.12.07,18:49
Vitaj medzi nami...aj my sme tu radi....:)


http://www.sirmi.ic.cz/mix/67.gif
sanca
23.12.07,14:46
Ešte raz všetkým ďakujem za milé privítanie.
kolka
09.01.08,12:53
ahojte,aj ja patrím medzi nováčikov a som rada, že mám nových "kamarátov". Párkrát sa mi aj stalo, že popri porade som zabudla na kávičku na ktorú som sa tešila celý deň.
Anja111
09.01.08,13:04
ahojte,aj ja patrím medzi nováčikov a som rada, že mám nových "kamarátov". Párkrát sa mi aj stalo, že popri porade som zabudla na kávičku na ktorú som sa tešila celý deň.
Tak vitaj aj ty. A buď rada, že to bola len kávička, na ktorú si zabudla... :)
dodo g
06.03.09,07:36
Ahojte všetci poraďáci! Aj ja som tu nový. No a keďže tu nájdem odpoveď a radu na všetko čo ma zaujíma pridal som sa k vám. (no a mám hrozne rád kávu...) Keď viem aj ja pomôžem.
liba2
06.03.09,07:41
dodo vitaj , tiež som kávičkárka :D