Taky15
23.12.07,15:48
Zdravim vsetkych.

Celi den si lamem hlavu :confused: nad tim ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem.:eek: Laptop mam zakupeny v anglii a windows uz som mal nainstalovany, vista sa mi v celku pozdava takze velmi rad by som si ju ponechal no bohuzial je v anglictine a nie vsetkemu rozumiem. V cechach sa vista predava aj v cestine tak podla mna by sa to malo nejako dat nahodit len neviem ako :)))

Dakujem za kazdu pomoc.;)
Stefan2005
23.12.07,15:24
... ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem....

Hľadať, hľadať, hľadať....
napríklad takto:
http://blog.jakubdvorak.eu/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=16
Taky15
23.12.07,15:39
Hladam a hladam a hladam a stale nic a nic :D proste sa mi nedari nic naist ten odlaz ktory si mi dal tak uz aj na tejto stranke som bol no bohuzial na moju vistu basic sa to nevstahuje len na vistu ultimate...no preventyvne som to skusil aj tak no bohuzial bezvysledne :mee:

Aj tak dakujem za ochotu :rolleyes:
Stefan2005
23.12.07,16:38
[quote=Taky15;595827]...bohuzial na moju vistu basic sa to nevstahuje len na vistu ultimate.../quote]

... v pôvodnom zadaní si neuviedol, že je to vista-basic...
Asi nebude možné nainštalovať ultimate na basic, ale našiel som i toto:
... je možné do anglickej verzie nainštalovať češtinu iba v pripade , že je pri inštalácii nastavený Jazyk Anglicky a "prostredie" české ....
za pokus to stojí.
V prípade neúspechu pokiaľ máš legálnu Vistu, kľudne sa môžeš obrátiť na microsoft hotline - ak bude riešenie, povedia Ti. Pekné Vianoce.
chlap
23.12.07,20:42
Zdravim vsetkych.

Celi den si lamem hlavu :confused: nad tim ako dostat do mojho laptopu jazyk ktoremu na 100 percent rozumiem.:eek: Laptop mam zakupeny v anglii a windows uz som mal nainstalovany, vista sa mi v celku pozdava takze velmi rad by som si ju ponechal no bohuzial je v anglictine a nie vsetkemu rozumiem. V cechach sa vista predava aj v cestine tak podla mna by sa to malo nejako dat nahodit len neviem ako :)))

Dakujem za kazdu pomoc.;)

Pamätám si, že pri inštalácii mojej Visty sa mi objavila hláška, že si mám dôkladne rozmyslieť, akú jazykovú mutáciu chcem inštalovať, pretože neskoršia zmena jazyka po inštalácii nie je možná.

Ľutujem :(
Taky15
23.12.07,20:51
No nic asi sa nato vykaslem aj ked je to strasna blbost lepsie povedane je to dost zle premislene teraz aby clovek nanovo instaloval cely win :)...

Dakujem vam za ochotu a cas a prajem prijemne vianoce a stastny novy rok :D
-Keksik-
23.12.07,23:07
Ak bola Vista zakúpená v Anglicku, tak v nej slovenský jazyk nie je a Nie je možné ho vybrať pri novej inštalácii.
kivi11
24.12.07,19:18
Tak len v krátkosti čo som yistil ja.Do Vista Home Basic čestinu nenainštaluješ ak nemas česku verziu.Tie češtiny čo na stránkach idú nainštalovat len do Vista Ultimate.Len tolko :(
Ešte snad jedna stranka skús uvidíš http://keznews.com/3634_All_35_official_Vista_Ultimate_MUI_Packs_x32_ __x64
mas tam aj CS aj SK
S tou jazykovou mutaciou.Ak je ten Anglicky alebo nemecky,tak ten problem nastane.Pomoc?
Preinstalovat Win a to co najskor pokial je to horuce anemusis banovat ze to preinstalujes.Ale je to vyhoda mat to vsetko čestine