miroslav491
25.12.07,19:02
ponúkam partnerstvo osobe s vlastnou živnosťou na realitnú činnosť a so vstupným kapitálom do 200 000,-

ako protihodnotu ponúkam kvalitnú know-how ktoré je zárukou úspechu. ide o úplne nový spôsob podnikania v tejto oblasti.
Stanislav 1975
25.12.07,19:25
Mirko, keď je tá tvoja ponuka taká istá a za 200tisíc niekomu ponúkaš rozum, ako sa stať milionarom, tak prečo si radšej tie peniaze nepožičiaš z banky na nejaký 10% úrok a ten milion nezarobíš sám? Však požičiaš si 200.000, nejakých 100.000sk zaplatíš úroky a zbytok je tvoj zisk- tzv. "čistá ruka", alebo 700.000sk je "doma".
dushan
25.12.07,20:09
Miroslav491,
Ja chcem byt milionarom, ale kedze si taky sikovny a mudry, ze si prisiel na sposob, ako tie miliony zarucene zarobit len s 200.000sk investiciou, myslim, ze ty jediny si zasluzis zat plody tvojej prace!!!
Dushan
miroslav491
25.12.07,20:25
Stanislav 1975

mas pravdu,, o love ani tak nejde potrebujem niekoho s tym živnostenským papierom,,, ja zatial nesplnam podmienky


a mate pravdu "kočky" te love zarobim aj sam
Stanislav 1975
25.12.07,20:34
Stanislav 1975

mas pravdu,, o love ani tak nejde potrebujem niekoho s tym živnostenským papierom,,, ja zatial nesplnam podmienky


a mate pravdu "kočky" te love zarobim aj sam
Aha Mirko, už chápem, potrebuješ nejakého bieleho koníka,hmhm
Ale neviem, či niekoho nájdeš- je to dosť nebezpečné, riskantné a ja by som do toho nešiel, ale hádam niekoho najdeš, i keď asi tu na Porade určite nie, tu sú povedal by som dosť intelektovo vyspelí ľudia,pochybujem, že by sa niekto odtiaľto z porady niekto na to dal...
Ale prajem ti veľa šťastia
aladin
25.12.07,21:01
Dovolim si nesuhlasit so stanom 1975, robim uctovnicvo a mal som aj ja obdobie ze by som bol rad niekoho nasiel za dobry plat aby poniesol firmu dalej a ja aby som zostal len v styku so zakaznikmi a ako vlastnik celeho toho., v ramci takej uvahy som bol ochotny ponuknut aj mensinovy podiel. cize nie je to stale len o peniazoch , aj ked bez penazi sa clovek len tazko pohne dopredu v dnesnom svete
Stanislav 1975
25.12.07,21:50
Dovolim si nesuhlasit so stanom 1975, robim uctovnicvo a mal som aj ja obdobie ze by som bol rad niekoho nasiel za dobry plat aby poniesol firmu dalej a ja aby som zostal len v styku so zakaznikmi a ako vlastnik celeho toho., v ramci takej uvahy som bol ochotny ponuknut aj mensinovy podiel. cize nie je to stale len o peniazoch , aj ked bez penazi sa clovek len tazko pohne dopredu v dnesnom svete
Aladinko, ja ťa chápem, ale ty hovoríš o inej veci- ty proste hovoríš o niečom čo je normálne a to, že je nejaký majiteľ a aby sa nemusel starať o všetky veci, tak má nejakého človeka, čo mu firmu riadi, vačšinou je to tzv. konateľ, ale Miro hľadá úplne niečo iné, že ty si vybavíš živnosť a on si bude na tvoje meno podnikať- takže ja si myslím, že to sú diametrálne odlišné veci, hmhmhm
aladin
25.12.07,22:02
stanislavko no v prvom clanku bola rec o partnerstve nie o podnikani na cudziu zivnost, az nizsie sa pisalo o tom ze chce niekoho len kvoli zivnosti.uslo mi ze to pisal ten isty clen. (treba citat pozornejsie -to je do vlastnych radov) samozrejme mas pravdu . Aj ked zakon pozna takuto definiciu ze podnikanie prostrednictvom zastupcu-ktory musi byt v pracovnom pomere... tusim tak akosi uvadza zivnostensky zakon
duficek
25.12.07,22:03
o akych milionoch tu trepete?
ved miroslav spomina iba akesi MILONY, teda ze kto chce byt milonarom, tak si neplette pojmy s dojmami !
:)

miroslav, akeze podmienky to nesplnas ?
aladin
25.12.07,22:08
ja si len tipnem asi tie roky mu chybaju , alebo skola
Stanislav 1975
25.12.07,22:08
o akych milionoch tu trepete?
ved miroslav spomina iba akesi MILONY, teda ze kto chce byt milonarom, tak si neplette pojmy s dojmami !
:)

miroslav, akeze podmienky to nesplnas ?
Ach jaj bože ľudia moji- však dufiček má pravdu- fakt debatujeme s aladinkom o ničom, však fakt miro neslubuje miliony, ale milony, takže asi sa pomýlil a chcel napísať melony

Jaj, ale však potom vlastne keď melony, tak to sú nakoniec predsa tie miliony,hm
Tak ja už neviem čo je čo a kto je kto
aladin
25.12.07,22:14
jasne stanislavko vsak tu mame temu s polnohospodarskym podtonom.. a my hned odveci... no jasne hladnemu sa o jedle sniva, aneb co še babe chcelo to še babe prisnilo. A zasa mas pravdu
Stanislav 1975
25.12.07,22:19
jasne stanislavko vsak tu mame temu s polnohospodarskym podtonom.. a my hned odveci... no jasne hladnemu sa o jedle sniva, aneb co še babe chcelo to še babe prisnilo. A zasa mas pravdu
Aladinko, východniari majú fakt dobré prirovnania- ja poznám z jednej piesne toto-dzunu dzunu, nelapaj ma za tu pindu, ulap ma ty radši za cicočky...mimotemy
aladin
25.12.07,22:24
Ta ja totu neznam , ale vkradol ši še mi terazky friškom do šerdečka stanislavko
Stanislav 1975
25.12.07,22:25
Ta ja totu neznam , ale vkradol ši še mi terazky friškom do šerdečka stanislavko
bizovne?
aladin
25.12.07,22:38
tak tak
Eulalia
26.12.07,05:56
Chlapci a kto bude prekladať? Bo neznam tato slovo "bizovne".
Lydka R
26.12.07,06:29
Chlapci a kto bude prekladať? Bo neznam tato slovo "bizovne".

bizovne - isto, určite
VladoaKatka
26.12.07,06:54
Mám dojem, že zase nejaký "chytrák" tu založil tému, aby ste sa vyšantili.:D:D:D
padro
26.12.07,06:55
tiez som bol v tom, ze tam je napisane "Kto chce byť mil"I"onárom" :D
miroslav491
26.12.07,07:20
Zdar

musim to tu dať na poriadok, lebo neako ste to tu rozviedli mimo môj zámer.

do toho podniku som hladal partnera ktorý by na začiatku poskytol živn. list na základe ktorého by bola vytvorená s.r.o. Ten môj "spoločník" by bol mojim partnerom, ja by som privedol kvalitné kow-how. Nepotrebujem neakeho bieleho kona, skôr schopného partnera.

čosa týka tých podmienok, je jasne, že nesplnam ani jednu, kedže nemam živnos. oprávnenie. Preto som to chcel riešiť takto, hoci predstava partnerstva nie je na zahodenie vždy som bol schopnejší ako jednotlivec a nie ako skupina.
riešenie som našiel,, len mi to chvílu trvalo, obídem zákon, este to nie je isté ale asi to pôjde.

myslím, že som dostatočne schopný na to aby so to zvládol aj sám,, a uistil som sa vdaka vám,,,dakujem

a sorry za preklep mali to byť MILIONY
miroslav491
26.12.07,07:26
Zdar

musim to tu dať na poriadok, lebo neako ste to tu rozviedli mimo môj zámer.

do toho podniku som hladal partnera ktorý by na začiatku poskytol živn. list na základe ktorého by bola vytvorená s.r.o. Ten môj "spoločník" by bol mojim partnerom, ja by som privedol kvalitné kow-how. Nepotrebujem neakeho bieleho kona, skôr schopného partnera.

čosa týka tých podmienok, je jasne, že nesplnam ani jednu, kedže nemam živnos. oprávnenie. Preto som to chcel riešiť takto, hoci predstava partnerstva nie je na zahodenie vždy som bol schopnejší ako jednotlivec a nie ako skupina.
riešenie som našiel,, len mi to chvílu trvalo, obídem zákon, este to nie je isté ale asi to pôjde.

myslím, že som dostatočne schopný na to aby so to zvládol aj sám,, a uistil som sa vdaka vám,,,dakujem

a sorry za preklep mali to byť MILIONY
Zoltán Kovács
26.12.07,08:07
Zdar

musim to tu dať na poriadok, lebo neako ste to tu rozviedli mimo môj zámer.

do toho podniku som hladal partnera ktorý by na začiatku poskytol živn. list na základe ktorého by bola vytvorená s.r.o. Ten môj "spoločník" by bol mojim partnerom, ja by som privedol kvalitné kow-how. Nepotrebujem neakeho bieleho kona, skôr schopného partnera.

čosa týka tých podmienok, je jasne, že nesplnam ani jednu, kedže nemam živnos. oprávnenie. Preto som to chcel riešiť takto, hoci predstava partnerstva nie je na zahodenie vždy som bol schopnejší ako jednotlivec a nie ako skupina.
riešenie som našiel,, len mi to chvílu trvalo, obídem zákon, este to nie je isté ale asi to pôjde.

myslím, že som dostatočne schopný na to aby so to zvládol aj sám,, a uistil som sa vdaka vám,,,dakujem

a sorry za preklep mali to byť MILIONY

Miroslav najprv ti odporúčam trošku preštudovať ako je to s tými sro. Nakoľko na založenie sro nie jednotlivec, teda človek potrebuje živn.list ale samotná sro. A to myslím si, že budeš vedieť aj sám zrealizovať.
xBORISx
26.12.07,15:49
Apropo, obchadzanie zakona tiez nie je "uplne legalne" ;)
padro
26.12.07,16:13
Apropo, obchadzanie zakona tiez nie je "uplne legalne" ;) ako ze nie :confused: ak nie je nieco OK tak nech je trest, ale ak nie je trest tak potom to je Ok nie?:)
wagner
26.12.07,16:32
Robiť môžeš len to, čo nie je zákonom zakázané, štátne úrady môžu robiť iba to, čo je zákonom povolené. Tak si vyber, či to čo chceš robiť mimo zákon, nie je zákonom zakázané. Lebo potom úrady budú robiť to, čo majú zákonom prikázané. Viem že to je šalamúnska odpoveď, ale taká je realita. Prajem veľa úspechov.