Zuzana Boháčová
26.12.07,17:53
Dobrý večer,
chcem Vás poprosiť o Váš názor.
Odišla som z predchádzajúceho zamestnania a mám evidenčný list-ale len kópiu,s pečiatkou zamestnávateľa, ani nie je podpísaný:(
originál odovzdal zamestnávateľ do sociálnej poisťovne
len ma teraz zaujíma,ja by som mala mať tiež originál evid.listu,alebo mi stačí kópia?
ale asi aj tak si ho dám podpísať,myslím, že bez podpisu to nie je moc dôveryhodné...
ďakujem za odpoveĎ
pekné sviatky:)
liba2
26.12.07,16:55
Stačí ti kópia; originál ide do SP. Ale je to nezvyčajné že ti ho dali, nezvykne sa dávať zamestnancom kopia ELDP.
jamis
26.12.07,17:05
Niektorí zamestnávatelia dávajú zamestnancom ELDP čo sa nikdy nerobilo a ani to nie je ich povinnosť.
Povinnosť zamestnavateľa je odoslať ELDP do SP.
Zuzana Boháčová
27.12.07,12:42
no po zlých skúsenostiach so Sociálnou poisťovňou,že naozaj strácajú veľa dôležitých dokumentov, niektorí zamestnávatelia dávajú zamestnancom kópie Evidenčných listov - pre ich dobro..
;)
jamis
27.12.07,12:45
Ja spolu s ELDZ zasielam 2x prípis, ktorý mi SP potvrdí a následne vráti a mám doklad, že som ozaj ELDZ zaslala. Ešte sa mi za moju prax nestalo, aby SP odo mňa pýtala ELDZ z dôvodu, že som ho nezaslala.
STRELEC
27.12.07,12:52
ELDP neslúži zamestnancovi na nič. Nie je na škodu sice mať kópiu ELDP, ale pokiaľ nie je podpísaná, opečiatkovaná, tak asi nemá žiadnu hodnotu. Myslím potvrdzovaciu. Zápočtový list máš?
A ešte praktická rada: na Soc. by som preveril, či mám u nich zaevidované všetky doterajšie pracovné pomery a aj príslušné ELDP. Sociálka to niekedy naháňa až po rokoch a prípadný problém by bol u Teba.
IVEB
27.12.07,13:44
Ja taktiež nevidím dôvod dávať zamestnancovi ELDP . Ten slúži výlučne pre SP. Pre zamestnanca je dôležitý Zápočtový list , ktorý sa vydáva pri s končení pracovného pomeru.
Zuzana Boháčová
28.12.07,10:49
zápočtový list mám
ďakujem Vám za príspevky
:)