alain_caron
27.12.07,21:18
Dobrý ďeň. Hľadám seriózneho investora na stavebný projekt. Jedná sa o relatívne jednoduchú stavbu. Plán projektu nechám spracovať, až po konkrétnej dohode. Išlo by o investíciu približne 15 miliónov.
CarminaBurana
27.12.07,21:13
citujem "Plán projektu nechám spracovať, až po konkrétnej dohode."

Ktory investor uz kupi macku vo vreci?
Filip Glasa
28.12.07,15:48
daj urobiť projekt pre územné rozhodnutie a tak to môžeš celé predať s patričným ziskom a ani stavať nemusíš.
alain_caron
29.12.07,08:55
daj urobiť projekt pre územné rozhodnutie a tak to môžeš celé predať s patričným ziskom a ani stavať nemusíš.

Vedel by si mi poradiť ako na to? neviem či som ťa správne pochopil. Ide mi totiž o to, že chcem postaviť menšiu bytovku, ale nie úplne obyčajnú. Mám pár nápadov ako by to bolo efektívne a mám už aj potenciálnych kupcov na byty. Celé je to podľa môjho názoru dobrý predajný artikel. Podľa predbežných konzultácií som sa dopracoval k sume 15mil. Myslíš, že mám zaryskovať a nechať urobiť konkrétny projekt? Ako ale potom zoženiem investora?
Filip Glasa
29.12.07,10:55
Ak je pozemok tvoj, tak choď za architektom a pobavte sa koľko by stál projekt pre územné rozhodnutie s tvojimi predstavami. Ten nebude taký drahý ako projekt pre stavebné povolenie, ale prípadnému investorovi či kupcovi dá istotu, že sa na pozemku dá postoviť to čo ty prezentuješ.
mucina
30.12.07,07:36
co som cital odpovede tak su seriozne. najpr si urob to co ti odporuca konzultant
alain_caron
30.12.07,13:19
Super. Ďakujem. ak by ešte niekto mal ďalší nápad, prípadne nejakú alternatívu, alebo "fintu" ocením, každú dobrú radu. V každom prípade ste ma nasmerovali, za čo som vám vďačný.
Filip Glasa
01.01.08,09:13
Ozvi sa keď budeš mať za sebou rozhovor s architektom. Potom sa to bude odvíjať ďalej. Zatiaľ ani ty nevieš či je možné tam postovať to čo si predstavuješ. My sme dva krát zvažovali kúpu - malé pozemky na malé bytovky. Vždy sa tam po obhliadkach s architektom objavilo kopec vecí s ktorými sme nepočítali.