mkascak
28.12.07,11:56
cau vsetci mozete mi niekto poradit nejaki dobry program na vyrobu plagatov a vizitiek a na tvorbu inich veci a to podobnych tymto veciam. vopred vam dakujem a prajem vsetko dobre do noveho roka 2008:eek:
robovi
28.12.07,13:23
nejaki dobry program na vyrobu plagatov a vizitiek - Adobe photoshop, Business Card Designer Pro

a na tvorbu inich veci a to podobnych tymto veciam - podla toho na co myslis, dost siroky pojem
Infarkt
28.12.07,13:31
Ja osobne som kedysi začínal so ZONER Calisto... perfektný, jednoduchý program hoci aj na výrobu plagátov (osobne som v tom robil plagáty na zápasy, vstupenky, vizitky a pod.)... na vtedajšiu dobu to bolo perfektné čo ma prekvapilo...v dobrom ;) ... odporúčam hlavne amatérom... akým som bol vtedy aj ja :D

Momentálne fachčím so všetkým, čo sa týka grafiky na CorelDraw :D ... takisto môžem len a len doporučiť :)
ujoivan
08.01.08,18:58
Taky soft je uz sucastou balika Office 2007 od microsoftu.
otázka
08.01.08,19:02
Ja mám na vizitky program Business Cards MX 3.30. Som spokojná.
makusko
08.01.08,19:31
Trocha sa venujem designu a veciam okolo toho a myslim ze najlepsi program na vyrobu reklamnych buletov, vizitiek, plagatov ci velkoplosnych reklam je Corel Draw. ja osobne pouzivam aj v kombinacii s Photosopom no corel urcite staci a splna naroky aj profesiaonalov
lenkak
08.01.08,19:33
takisto odporúčam Corel Draw.
ajale
08.01.08,19:38
Photoshop
Katabaticky
08.01.08,23:03
Na plagaty a vizitky skor Corel ... mozes lepsie manipulovat s celym vytvorom
Photoshop vyuzijes len pri praci s vrstvami co je zbytocne pri tomto...
a ked trvas na Adobe tak Ilustrator...
Katabaticky
08.01.08,23:04
sakra odklikol som to skor...

ale ak to mas jednorazovu zalezitost alebo nieco nepodstatne daj si to radsej niekde spravit.. licence su drahe a ucenie zere cas...

staci ak napises na nejake graficke forum a tam sa vzdy najde dobra dusa ktorej to bude trvat par minut ;)
rozimova
28.07.10,16:19
Chcem sa opýtať, či je možné v programe Corel Draw upraviť skopírované obrázky, napr. logo firmy a napr. dať ho potom vyrezať na plotri. Som v tom úplná začiatočníčka, v okolí však mi nemá kto poradiť.
tibor.
28.07.10,16:41
skopirovane obrazky asi nie. corel draw je skor na vektorovu grafiku. na upravu obrazkov je corel photopaint (pravdepodobne budu nainstalovane v pocitaci oba)
tomasenkoslav
31.07.10,07:32
Chcem sa opýtať, či je možné v programe Corel Draw upraviť skopírované obrázky, napr. logo firmy a napr. dať ho potom vyrezať na plotri. Som v tom úplná začiatočníčka, v okolí však mi nemá kto poradiť.
myslim, že sa da obrazok previesť na raster a v paneli nastrojov je ikonka na nejake upravy. Ale už si nepamatam /corel som mal naposledy otvoreny 2 roky dozadu a na tomto pocitači ho nemam/ ci sa po jej stlaceni neaktivuje Photopaint alebo Draw prostredie. Ked nainstaluješ cely balik Corel, mal by tam byt aj program TRACE, ktoremu zadaš cestu ako ploter vyreže danu grafiku.
Ale na upravu loga /ako to tu spominal kolega/ by som uprednostnil jednoznacne vektorovu grafiku. Skenovať niečo a potom v reklame s toho tvoriť seriozny material sa robi dnes asi velmi malo.
s.r.o.
08.08.10,08:48
čaute potreboval by som program na letáky môžte mi niečo odporučiť najlepšie by bolo keby ten program bol v slovenčine alebo aspoň češtine vďaka
Flinstone
08.08.10,09:24
čaute potreboval by som program na letáky môžte mi niečo odporučiť najlepšie by bolo keby ten program bol v slovenčine alebo aspoň češtine vďaka
adobe in design je v češtine
http://www.adobe.com/sk/products/indesign/